ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 2 ПО 8 ЛЮТОГО 2009 РОКУ

0
288

ОВЕН (21.03—20.04).
Головні події тижня розгорнуться на роботі і в тісному дружньому колі. У вівторок не розкидайтеся грошима. Пошуки таємних ворогів зіпсують настрій у вихідні. На деякі аспекти сімейного життя доведеться дивитися крізь пальці. Не засмучуйтеся через дрібниці: завдяки оптимізму легко зміните перебіг подiй. Можуть виникнути дрiбнi неприємності через невпевненість у власних силах. Не варто йти проти загальної думки. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Ваші фінанси багато в чому залежатимуть від чесності ділового партнера. У п’ятницю зберіться духом і виясніть нарешті ваші стосунки. В особистому житті відмовтеся на деякий час від важливих рішень і різких змін. Шукайте новий пiдхiд до проблем, можливо — нову роботу. Безжалісно розставайтеся з усім застарілим i зайвим. Дiлова співпраця з родичами буде вигідною. Вихiднi або хоча б їх частину присвятіть сім’ї. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
«Мозкова атака» – шлях до вирішення багатьох проблем відразу, але від вас вимагатимуть тільки оригінальних рішень. Ваші страхи і підозри стосовно стану здоров’я марні. Запланована на вихідні поїздка зірветься з об’єктивних причин. Максимально використовуючи свою чарiвнiсть, можете досягти практично будь-яких цілей. Вашi смiливi рiшення зацікавлять колег, але втiлювати їх доведеться самостiйно. Можуть нагадати про себе старі друзі або ж зав’яжуться нові знайомства. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Не купуйте пиріжків на вулиці. Видалення мозолів та родимок пройде вдало. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні.

РАК (22.06—23.07).
Варто прислухатись до думки ділового або шлюбного партнера. У понеділок і вівторок будьте чесними зі своїми близькими – тоді втрата поваги вам не загрожуватиме. Особливо небезпечно обманювати закон, кримінальний кодекс ще ніхто не відміняв. Відстоюючи свою, як вам здається, єдино правильну, точку зору, не впирайтеся, а прислухайтеся до слiв опонента: так уникнете конфлікту. Час приймати вiдповiдальнi рiшення. Вихiднi краще провести у сімейному колі. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. Збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Віддайте усі сили роботі. У четвер інтуїція підкаже, де джерело ваших хвилювань і проблем. Нове захоплення може вплинути на життєві плани. Шукайте взаємності – і будете щасливими. Вихідні проведіть на повітрі. З’являться новi можливостi у професiйнiй сферi. Не упустiть цей шанс. Прийняття важливого рiшення краще відкласти. Тримайте свої емоції під контролем: не давайте волю гніву, він лише сприятиме погіршенню ситуації. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

ДІВА (24.08—23.09).
Якщо ви маєте намір купити або продати квартиру чи переїхати (емігрувати) – зачекайте до середини лютого. У справах не розкидайтеся. Настав час узятися за щось одне і тоді залишиться лише крок до перемоги, успіх не забариться. Професiйнi інтереси й особисте життя будуть тісно переплiтатися — у дiлових проектах можуть взяти участь вашi друзі або родичi. Нарешті відчуєте вигоду вiд реалiзацiї давно початого проекту. У вихiднi не уникайте світських заходів. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
У середу не обманюйте ні себе, ні інших. Авторитет у колег залежатиме тільки від вас. У вихідні настрій вашого чоловіка (дружини) суттєво змінить ваші плани. Не забувайте про здоров’я – воно не на висоті. Свята закінчились. Пора й за роботу братися, навіть якщо вам цього зовсім не хочеться. Не засмучуйтеся — вона принесе вам гарний прибуток. Трохи послабте свою вимогливість до близьких, це може спровокувати конфлікти. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Тиждень може здивувати вас прибутками або втратами. Ваша комунікабельність, гостинність і щедрість забезпечать перемогу в творчості і коханні. У професійних справах на вас чекає удача, але з підлеглими будьте пильні. Варто тільки привести всю робочу документацію в ідеальний порядок — i ви відчуєте внутрішню легкість та рівновагу. Вiд начальства краще триматися подалi: його може дратувати ваша активність та iнiцiативнiсть. Дiти порадують своїми досягненнями. Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Для успіхів у справах можливі будь-які компроміси, але в розумних межах. Обов’язково будуть нові корисні знайомства і приємні зустрічі. У вихідні невідкладна робота заважатиме повноцінному відпочинку. На життя слід дивитися максимально прагматично. Постарайтеся завершити всi серйознi й невiдкладнi справи, щоб не повертатися до них. Не пошкодуєте, якщо проведете вікенд у колi для обраних, куди пускають не кожного. Подбайте про здоров’я. Збільшується кількість застуд, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
На початку тижня ваша щирість може бути неправильно витлумачена. Уникайте конфліктів, а енергію спрямовуйте на нові ідеї. У вихідні шукайте заспокоєння у коханні або творчості. Друга половина тижня несприятлива для здоров’я. Відчуєте активну участь друзів та однодумців у всіх ваших справах. Iмовiрнi деякі тертя з начальством через різний пiдхiд до певних питань. У вихiднi навряд чи варто серйозно братися за виховання дітей. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Щоб досягти успіху, потрібний не лише час, але й гроші. У п’ятницю ви – єдина опора для друзів. Не відмовляйте їм у допомозі. Остерігайтеся службових інтриг і не пліткуйте про чужі проблеми. У неділю – спад енергії і невелика депресія. Доведеться багато чого змiнити, поліпшити й освоїти. Виникне ряд заплутаних проблем, якi змушені будете вирiшувати одночасно. Радійте, у вас почалась світла смуга. Дуже важливо весь час тримати руку на пульсi подiй. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску.

РИБИ (20.02—20.03).
Якщо ви не вплутаєтесь у авантюру в понеділок, то тиждень мине спокійно. Непродумані дії можуть коштувати дорого. Ваша справедливість допоможе уникнути складнощів на роботі. У випадку неприємностей на службі шукайте підтримки в домашніх. Як сніг на голову може звалитися багато турбот i дрібних проблем. Але чим більше безкорисливої підтримки ви проявите, тим позитивнiшими будуть змiни в житті. До бажаного результату залишається зовсім трошки. Вихiднi проведіть на свіжому повiтрi. Непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій.