ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 29 ЖОВТНЯ ПО 4 ЛИСТОПАДА 2007 Р.

0
492

ОВЕН (21.03—20.04).
Ваші дії на службі повинні бути точними й рішучими. В четвер ілюзії і самообман можуть зіпсувати настрій. У другій половині тижня на вас чекають зустрічі з давніми друзями, приємні клопоти й недалекі подорожі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Не зривайте злість через неприємності на роботі на членах сім'ї. У четвер ви налаштовані войовничо і готові зробити з мухи слона. Фінансові справи до середи під щасливим впливом зірок.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Дивіться на життя реалістично – це допоможе уникнути прикрих помилок у другій половині тижня. Не позичайте грошей. У п'ятницю починається темна смуга життя, яка триватиме кілька тижнів. В цей час варто подбати про своє здоров'я.

РАК (22.06—23.07).
Ліки від фінансових проблем – ваші продумані дії. У четвер ви аналізуєте причини невдач у бізнесі і доходите висновку, що в багатьох з них винні ви самі. У вихідні доведеться займатися вирішенням проблем своїх друзів і рідних.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Друзі і колеги постійно відволікають від роботи. У четвер – відповідальна зустріч із партнерами по бізнесу, яка внесе корективи у ваші перспективні плани. У сімейному житті не вимагайте від партнера неможливого, адже все і так добре.

ДІВА (24.08—23.09).
Головна увага зосереджена на службових проблемах. Ваша думка не збігається з думкою начальства. До середини листопада спокійного життя не передбачається. Давня симпатія нагадує про себе, але вам не до романтики.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Стосунки на роботі стабілізувалися, хоча ви й далі у собі не цілком упевнені. У фінансовій сфері у другій половині тижня уникайте контактів з новими партнерами. У відрядженнях чекають неприємні несподіванки. Грошові надходження невеликі, але стабільні.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
З'являється багато нових знайомих. Але будьте обережні, хтось із них у майбутньому стане вашим активним опонентом. У вихідні є небезпека заразитися інфекційним захворюванням. В особистих стосунках намагайтеся не бути егоїстом.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
На роботі передбачаються труднощі – надто багато накопичилося невідкладних справ і невирішених питань. З грошима все гаразд, їх буде саме стільки, скільки треба. У вихідні не шукайте пригод на свою голову.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Тиждень принесе фінансову удачу. Працюйте на себе – це найкраще вкладення капіталу. У четвер не конфліктуйте з шефом і не починайте з'ясовувати стосунки в родині. Вихідні минуть напружено – проблеми не дадуть розслабитися.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Почуватиметься трохи стомленим. Хмари, які зібралися над вашою головою на роботі, ніяк не хочуть розсіюватись. Четвер – день фінансової невдачі. Особисте життя активне – саме воно піднімає ваш життєвий тонус.

РИБИ (20.02—20.03).
Діловий запал трохи згас, тому варто перепочити й зайнятися побутовими справами. Постарайтеся не замикатися в собі і не ображатися на всіх. Ділові зустрічі відкладіть до середини місяця.