ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 9 ПО 15 ЛЮТОГО 2009 РОКУ

0
284

ОВЕН (21.03—20.04)
Схильний до нераціонального використання часу. Суєта або неправильно вибрана мета можуть призвести до невдачі у вівторок. У четвер не наважуйтесь на авантюри, особливо якщо на них вас провокуватимуть Риби або Стрільці. Випадкові знайомства для Жінки-Овна стануть мильними бульбашками. У першій половині тижня ситуація часто виходитиме з-під контролю. Овни, чия робота пов’язана з транспортом або регулярними поїздками, повинні бути особливо пильними у вівторок і середу. Якщо ви чекаєте на вирішення важливої для вас життєвої проблеми, то налаштуйтеся на середину місяця, не раніше. Здоров’я нестабільне. 9, 13 — бережіть статеву систему. Не сидіть на холодному або сирому, бо ризикуєте сильно застудитися.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

З середи помітна тенденція до поліпшення фінансового становища. Можна розраховувати на «кредити», які нададуть вам батьки або близькі родичі. У плани багатьох Тельців входитимуть перекваліфікація або переорієнтація справи. Перед тим, як розпочати діяти у середу, добре подумайте про наслідки. У четвер слід бути уважними перед тим, як поставити підпис на юридичному або фінансовому документі. До п’ятниці ви надто збуджені, щоб бачити проблеми у реальному світлі. У п’ятницю є нагода привернути увагу до своєї діяльності впливових людей. Можна розраховувати на спонсорську допомогу. 14 лютого не розпочинайте в цей день нової справи — вона закінчиться нічим. 11, 13, 15 — рекомендовано сісти на дієту, бо у ці дні може з’явитися біль у шлунку та підшлунковій.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
У середу бережіть свою репутацію. Ймовірно, що хтось із вашого оточення риє вам яму. У багатьох сім’ях проблеми зі здоров’ям дітей. Незважаючи на безліч клопотів, вам удасться на кілька днів усамітнитись і відпочити. Матеріальний стан дозволяє це зробити. Партнери по бізнесу не поділяють вашого оптимізму в середу. У п’ятницю закінчується конфронтація з опонентами. В особистих стосунках спробуйте бути безкорисливими, інакше ставлення до вас може різко змінитися у суботу. У вихідні не зловживайте алкоголем. 13, 14 — бережіть легені. Це стосується зокрема астматиків та хронічно хворих на бронхіт.

РАК (22.06—23.07)
Зіткнеться з несподіваними професійними проблемами, більша частина яких буде пов’язана з партнерами. У вівторок можливе отримання негативної інформації. Якщо до вас надійде пропозиція про нову роботу, приймайте її, майбутній результат вас цілком задовольнить. Фінансових витрат буде значно більше, ніж ви планували. Відбиватиме напади недругів, які дошкулятимуть цілий тиждень. Не показуйте конкурентам, де у вашому бізнесі слабке місце, вони доконче скористаються цією інформацією не на вашу користь. У четвер авантюрні дії призведуть до помилок. Субота – день, коли всі справи йдуть, як по маслу. 11, 12 — не бажані операції на горлі, гортані, щитовидці й голосових зв’язках. При хронічному запаленні горла зверніть увагу на шлунок. Відмовтеся від гострого і смаженого, перейдіть на дієту. Полікуйте гастрит — він у 60 відсотках випадків дає запалення горла.

ЛЕВ (24.07—23.08)

Фортуна подбає про самотніх – у них є шанс цікавого і перспективного знайомства. Ділові Леви виходять із своїми пропозиціями на вищі кола спілкування. У народжених наприкінці липня можливий переїзд на нове місце проживання або еміграція. Плани будуть змінюватись кілька разів на день. Четвер – день серйозних помилок, відтак не займайтеся фінансовими питаннями і не підписуйте юридичних документів. Той, хто хоче змінити місце праці, повинен реально оцінити свої здібності і знайти надійні способи для їх реалізації. 10, 12 — лишіть у спокої всі органи голови. Не йдіть навіть до перукаря.

ДІВА (24.08—23.09)
Бізнесменам доведеться здолати значну кількість перешкод. У декого можливі конфлікти із законом. Найвідповідальніший день тижня – середа. Подружжю і закоханим буде важко знайти спільну мову, особливо на початку тижня. У четвер доведеться докласти багато зусиль, щоб не втратити завойовані позиції. До п’ятниці живе у дуже напруженому ритмі.  У скрутних ситуаціях доведеться розраховувати тільки на власні сили. Упродовж тижня велика небезпека травматизму та інфекційних захворювань. Перевтома негативно позначиться на здоров’ї – упродовж тижня імунітет знижується, зростає небезпека інфекційних захворювань. 11, 15 — алкоголь та анестезія діятимуть «нетрадиційно». Тому краще відмовитися від спиртного та операцій. Не впадайте в депресію, краще прислухайтеся до інтуїції і запам’ятайте сни. Вони пророчі. Але не звертайтеся до екстрасенсів, ворожок і шептух.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)

Необхідно чітко орієнтуватися в ситуаціях, які будуть упродовж тижня блискавично змінюватися як у кращий, так і в гірший бік. Більшу частину фінансових проблем буде успішно вирішено. В особистому житті головною темою тижня стануть нерозділене кохання і ревнощі. Будуть дещо розчаровані фінансовими результатами своєї діяльності. У п’ятницю несподівано виникне сварка через гроші, яка нічим конструктивним не закінчиться. Ділові поїздки і відрядження краще відкласти – зірки не сприяють подорожам, особливо у понеділок і середу. Від дітей лише клопоти. 11, 15 — не втручайтеся у кришталик ока і вени на ногах. Утримайтеся від  приймання протиалергійних препаратів.

СКОРПІОН (24.10—22.11)

Тиждень вкрай напружений і не для всіх результативний. Водолії і Козероги – ваші основні опоненти у вівторок і середу. Дискусії з ними забиратимуть багато сил і часу. Вплив зірок сприятливий для тих, чия професійна діяльність пов’язана з медициною, педагогікою і силовими органами. Ваші пропозиції та ініціативи належно оцінить керівництво, проте в середу вести будь-які переговори не рекомендується. У четвер є небезпека втратити гроші та бути пограбованим. Діти дивують своєю не завжди передбачуваною поведінкою. У п’ятницю чекайте ревізора. Для ділових людей це день серйозних фінансових витрат, для інших – сварок на ґрунті ревнощів. 12 після обіду, 13, 14 — якщо можливо, відкладіть лікування зубів. Кістки та селезінку теж побережіть. Мануальну терапію, масажі спини, а надто хребта перенесіть на потім. Бо можна ушкодити хребці й лишитися калікою через те, що  розслаблена м’язова система хребта.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Період неспокійний, на роботі з’являються недоброзичливці, стосунки з шефом погіршуються у вівторок. Основні розбіжності з начальством мають матеріальну основу. Активізуються зв’язки зі старими друзями, і хоча стосунки будуть складатися не завжди рівно, особливо в середу і четвер, певну користь вони все ж принесуть. Матеріальне становище нерівне, найбільші витрати очікуються у суботу. Кінець тижня буде спокійнішим, ви майже задоволені життям, адже багато проблем почали вирішуватись. У сімейному житті протягом тижня контролюйте емоції. 10, 11 та 12 до обіду — дні, коли особливо вразлива печінка. Непогано було б перейти на дієту: не їсти гострого, смаженого, відмовитися від спиртного. 15 лютого організм очищається. Корисно відвідати парну, сауну або прийняти гарячу ванну. Якщо ви хворієте або хворіли гепатитом, попийте тричі на день чай зі свіжого (!) листя евкаліпту — заварюйте по дрібці на склянку. Ефект посилять жовчогінні трави.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Вимагають перегляду стосунки із діловими партнерами. У середу ви починаєте розуміти, що ваші вимоги до декого з них були завищеними. У більшості сімей можлива реорганізація побуту або переїзди, що створить багато клопотів і нервового напруження. Дорослі діти готують вам сюрпризи – вони вирішили одружитися або поїхати на роботу за кордон. Плани і домовленості мають авантюрний характер. До четверга ви налаштовані войовниче і біжите попереду паровоза. Тільки у п’ятницю ваші рішення матимуть виважений характер. В особистому житті зробите несподіваний поворот на 180°. Партнери здивовані після вашого рішення. 9, 13 — в зоні особливої уваги нирки. Не варто їх оперувати чи дробити каміння. Не зловживайте алкоголем, навіть пивом.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
Не поспішайте з прийняттям важливих рішень стосовно розширення бізнесу. До 15 лютого час вкрай напружений. Дехто зіткнеться з проблемою термінового повернення боргів або необхідністю погашення кредиту. У сімейному житті багато протиріч. Деякі з прихованих проблем стали очевидними і вимагають негайного вирішення. Нові напрями у професійній діяльності розвиваються непоганими темпами, але у середу виникають невеликі об’єктивні ускладнення. Члени сім’ї разом з вами вирішуватимуть ваші проблеми. Головне джерело неспокою – телефон. У молодих багато незапланованих побачень. 13, 14 та 15 до обіду — треба перейти на дієту, щоб розвантажити тонкий кишечник і жовчний міхур. Можна попити жовчогінне.

РИБИ (20.02—20.03)
Багато розмірковують про перспективи роботи. Дехто ризикне перейти на нове місце, хоча воно й не буде дуже перспективним. З фінансами стабільно. Несподіваний приїзд гостей здалеку трохи виб’є вас із звичної колії. У середу будьте обережні з медикаментами і алкоголем. Можливість активних дій дещо обмежена. Невирішені домашні проблеми заважатимуть професійній діяльності у четвер. Думки про розширення справи передчасні. Це можуть дозволити собі тільки ті ділові Риби, чия діяльність пов’язана з туризмом або мистецтвом. 9, 12, 14 та 15 — не втручайтеся в роботу серцевої системи. Хворим не варто обтяжувати «двигун» фізичними вправами. І краще відмінити масаж спини.