ЗОРІ ВІЩУЮТЬ НА ДЕНЬ ЗАКОХАНИК ТА З 16 ПО 22 ЛЮТОГО 2009 РОКУ

0
334

ОВЕН (21.03—20.04)
Для Овна в День закоханих найкращий подарунок – ви самі. Тому листівки, телефонні дзвінки вони не будуть сприймати, як ви «у реальному режимі часу». Для Овна актуальний принцип «з очей марш, із серця геть», тому разом із собою подаруйте йому дрібничку, якою він зможе користуватися щодня. Напишіть або вигравіюйте на ньому щось подібне «Вані від Наді». Дарувати подарунок Овнові слід від усієї душі, ваше хвилювання він теж сприйме за подарунок.

Чоловікам несподівано для себе починає здійснювати нові проекти. Дехто змінить роботу і займеться зовсім незвичною справою. Друзі у середу підкажуть, де і кого ви зможете залучити до вирішення своїх проблем. Настрій упродовж тижня мінливий, особливо стосовно родинного оточення.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Не думайте, що в День закоханих Тільцю можна не дарувати подарунки, а досить обійняти і поцілувати його. Безсумнівно, що ваші «телячі ніжності» він сприйме із задоволенням (хоча зовні може і не показати цього), проте Тілець любить матеріальне підтвердження пристрасті. Тому подарунок буде доречним, і чим ефектнішим він буде, тим, виходить, ви сильніше його любите. Піднесіть у дарунок йому щось смачненьке або щось оригінально упаковане. Слушною буде каблучка, звичайно, золота.

У понеділок і вівторок схильний робити все всупереч здоровому глузду. На авантюрні вчинки можуть провокувати Водолії та Скорпіони. Можливі суттєві зміни в інтимній сфері. Діти вимагають додаткової уваги і матеріальних витрат. Щоб не втратити свій шанс у бізнесі, у четвер доведеться працювати у поті чола.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Близнюку можна подарувати якийсь сувеніра, наприклад, валентинку. Нині їх безліч. Проте це не найважливіше. Як величезний подарунок у цей день Близнюки сприймуть прогулянку з вами. Головне, не забудьте наговорити Близнюку багато приємного. Розкажіть йому, як ви його любите. А відтак слухайте його, слухайте і не перебивайте. Наступного дня він скаже, що це був незабутній день у його житті.

У першій половині тижня повинні ухилятися від ризикованих фінансових угод, розрахованих на швидке отримання прибутків. У вівторок ви не задоволені роботою своїх колег чи підлеглих. Зберегти добрий настрій допоможуть приємні повідомлення по телефону.

РАК (22.06—23.07)
Не забудьте поздоровити Рака! Він сприйме вашу безпам‘ятність за байдужість до себе, і ви вже ніколи йому не доведете, що «все навпаки». Вкладіть у поздоровлення всю власну душу. Стандартними валентинками тут не обійдешся. Треба придумати щось своє. Краще те, що нагадає Ракові його дитинство. Чим більше приємних почуттів і спогадів ви піднімете в ньому, тим більше йому догодите. Рак цінує, коли його «розуміють». І головне – присвятити цей день йому, станьте на годину маленькою ковдрою біля дивану.

З’являється бажання змінити професію або свої повсякденні звички. У понеділок виникає незадоволення станом речей у родині: хтось постійно втручається у ваші сімейні справи. Можливо, вам доведеться мобілізувати весь психологічний потенціал, щоб зберегти контроль над собою. Добре, що з фінансами все гаразд.

ЛЕВ (24.07—23.08)
Леву доведеться влаштувати «тематичне» свято. Квіти – без питань. Яскрава листівка, нехай невеликий, проте красиво упакований подарунок. Скажіть, як ви його любите і цінуєте. Для опису його натури слів та епітетів не шкодуйте. Для Лева цього багато не буде. Якщо при цьому ви сходите з ним у театр, на концерт, то Лев буде вважати, що свято вдалося.

У цей період особливо важливим стає питання самоствердження. Багато хто мріє про крісло начальника і шукає престижнішу роботу. Четвер і п’ятниця – дні реалізації ваших планів. Спробуйте попрацювати з власним іміджем і поліпшити його. Сприятливий час для того, щоб повернутися до своїх попередніх захоплень.

ДІВА (24.08—23.09)
Обов‘язково придбайте Діві подарунок. Вона любить знаки уваги, хоча цього і не показує. Діва-дружина може на вас трохи покричати, що ви даремно витрачалися, та це для порядку, в душі вона радітиме. Весь день не втомлюйтесь піклуватися про неї і повторювати, як ви цінуєте її та її турботу про вас. Поговоріть з нею по душах, дозвольте їй виговоритись. Та ваша увага до неї повинна бути щирою, адже Діви дуже чутливі до брехні.

Шанси заробити гроші і придбати власність збільшуються. Дім, сім’я, майно перебувають у центрі уваги до четверга. Ділові Діви знаходять можливість погасити кредити. В особистому житті необхідно мудро обійти гострі кути у вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
В День святого Валентина вам доведеться носити їх на руках, причому вони не будуть заперечувати, якщо ви зробите це у прямому значенні слова. Квіти – обов‘язково. Витончені сувеніри, каблучки та інші декори – є де розігратися фантазії. Чоловіки-Терези також вимагають особливої уваги в цей день. Огорніть його ореолом романтики. Якщо ваші «молоді роки» позаду, згадайте деякі деталі періоду залицяння. І головне – говоріть їм, як ви їх обожнюєте. Що вони для вас означають і завжди будуть єдиними і неповторними.

Зайняті залагодженням юридичних проблем. У понеділок можуть виникнути несподівані додаткові витрати. До середи ви повинні бути вкрай прагматичними, особливо при вирішенні побутово-фінансових справ. Для романтичних пригод сприятлива п’ятниця.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Скорпіону найкраще влаштувати день кохання, який буде пофарбовано бурхливою пристрастю і навіженствами. І все для нього (неї)! Скорпіона розчаровувати не можна, доведеться влаштовувати «казку». Тема відома, деталі залежать від того, з ким конкретно ви маєте справу. Подарунок обов‘язковий, проте без запевнень у вашій величезній любові, він не матиме істинної цінності.

На вас може лягти додаткова фінансова відповідальність або ж з’явиться можливість заробити значну суму грошей. Середа – винятково вдалий день для навчання, публічних виступів і налагодження перспективних зв’язків. Питання дотримання закону з вашого боку можуть вимагати особливої обачності у вівторок.


СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)

Для Стрільця будь-яке свято несе в собі якийсь символ, тому, якщо ви йому даруєте подарунок, він повинен бути нестандартним. Стрілець повинен бачити, що презент підібраний саме для нього і по темі, а не куплений по дорозі в найближчому супермаркеті. Подаруйте йому гостинці із значенням, підкреслюючи, що ви вірите в його неабиякий талант і в те, що не за горами день, коли про нього довідається увесь світ. Підкресліть, як ви цінуєте його ерудицію або професійність. Захоплюйтесь ним і терпляче слухайте його «останні наробітки» по темі, у якій ви нічого не розумієте.

До середи триватиме період, коли доведеться затягти ремінь тугіше і вчитися економити. У п’ятницю мрії можуть здійснитися, якщо ви контролюватимете емоції і використовуватимете найменший шанс на свою користь. У вихідні готуйтеся до прийому гостей. Багато хто матиме можливість потрапити на ювілей або весілля.


КОЗЕРІГ (22.12—20.01)

З Козерогами складно. Для них свята – це прикра перешкода в роботі. Дарувати подарунки їм теж складно, тому що вони не висловлюють ніяких емоцій з цього приводу. Проте це лише зовні. Обов‘язково подаруйте Козерогу яку-небудь практичну дрібничку, поцілуйте його і скажіть, як ви цінуєте його і як вірите в нього і взагалі що б ви робили без нього! А далі дійте за його сценарієм, адже цілком покладаєтесь на нього… Якщо зробите все правильно, то свято буде таким, яким ви його приблизно уявляли.

Сприятливий час для того, щоб визначити своє майбутнє і прийняти важливі рішення, але при цьому потрібно врахувати попередній досвід і помилки. У середу ваша увага прикута до грошових проблем, у п’ятницю – до особистих. Напевно доведеться піти до стоматолога.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
З Водолієм найлегше. Спілкування з цікавою людиною для нього вже свято. Дарувати Водолію можна що завгодно, аби це було нестандартно. Водолій любить усе неординарне. Він буде радіти валентинці, де буде напис з підтекстом, зміст якого зрозумілий тільки вам двом. Водолій взагалі любить гру слів. Та головне – це спілкування, і не дивуйтеся, якщо він потягне вас до друзів. В День закоханих ми повинні бути поблажливими до слабостей наших коханих. Довіртеся йому, і він створить атмосферу свята сам. І для себе, і для вас.

Триває «реорганізація» особистого життя і побуту. Конфлікти у сімейному житті особливо небезпечні, бо можуть закінчитися повним розривом. Професійна діяльність активізується від середи до п’ятниці. Упродовж тижня серйозною проблемою стає безсоння.

РИБИ (20.02—20.03)

Для Риб важлива глибина. Вони чекають чогось особливого, чого описати самі невзмозі. Отже, створити щось особливе – ваше завдання. Чим романтичнішим буде цей день, тим більше буде задоволена Риба. В хід йде усе, що може ощасливити Рибу. Для цього слід знати особливості саме вашої Рибки. Романтична самота, музика, вино – універсальний засіб майже для кожної Риби. І, звичайно, подарунки. Не говоріть з Рибою прямо, натякайте, будіть її уяву, та пам’ятайте, що виконувати її мрії доведеться вам. Звичайно, в астрологію можна і не вірити.

Повинні все робити самостійно, не розраховуючи на чиюсь допомогу і підтримку. Прийняти важливе рішення стосовно бізнесових справ у вівторок буде непросто, але воно буде правильним. У вихідні можна купувати новий одяг і взуття.