ЗОРІ ВІЩУЮТЬ з 27 квітня по 3 травня 2009 року

0
434

ОВЕН (21.03—20.04)
Вдалі можливості для фінансових операцій, налагодження фінансових корпоративних відносин, проведення обмінних операцій. Причому вже можна говорити про конкретну реалізацію ваших планів. Якщо поводитиметеся тактовно, то без особливих зусиль досягнете бажаного. У вівторок ваші партнерські стосунки будуть під загрозою розриву. У сімейному житті у вас надто сильне прагнення до свободи і незалежності. Комерційні поїздки відбудуться з певними ускладненнями, якщо ви їх заплануєте на початок тижня. У суботу матимете головний біль. У середу не варто шукати винних, а спробувати плідною роботою виправити на краще ситуацію, що склалася у бізнесі. Не виключені нескінченні турботи з документами й сімейними поїздками. Час зайнятися профілактикою та лікуванням органів зору. Підбирайте окуляри. Проводьте процедури для загального зміцнення. Корисною буде сауна. Розпочинайте заняття спортом, більше рухайтеся. Не засиджуйтеся перед моніторами.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
До неприємних висловів або спроб чинити на вас інформаційний тиск досі ви ставилися як до непорозумінь. Тепер ви почнете розуміти, що це планомірна політика, яку застосовують до вас деякі партнери. Цілком можливо, що на початку тижня в особистому житті ви зіткнетеся з проблемами, які важко подолати чи визначити. Усі труднощі будуть через нестачу любові, уваги й розуміння. Зірки застерігають вас від любовних ілюзій. Не вірте обіцянкам і не відкривайте серце людині, яка грається вашими почуттями. Справи у бізнесі просуваються трохи повільніше, ніж ви планували. П’ятниця і субота – дні непорозумінь з компаньйонами. Головні суперечки – стосовно питань реалізації товару і розподілу прибутку. У вівторок і середу обережно з ризикованими фінансовими угодами й азартними іграми. Для приготуванні їжі використовуйте лише свіжі продукти. Не купуйте пиріжків на вулиці. Видалення мозолів та родимок пройде вдало.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06)
Багато часу і сил забере розв’язання поточних питань. Натомість нині ви продумуєте перспективний проект, заснований на особистих відносинах. У майбутньому очікується серія вдалих ситуацій, пов’язана з цим проектом. Через власну необережність можна потрапити в інтригу, стати жертвою наклепу, шахрайства, наразитися на неприємності, пов’язані з машиною. У другій половині тижня ви схильні пускати важливі справи на самоплив. Упродовж тижня на першому місці будуть друзі. Можуть розраховувати на щасливі випадковості, особливо у вівторок і середу. У вас велика жадоба діяльності, проте не усім вашим планам судилося здійснитися, особливо перспективним. У вихідні у родині сварки через різні погляди на виховання дітей. Остерігайтеся загострення хронічних хвороб легень. Загострюються хвороби нирок та сечового міхура. Операції на цих органах варто відкласти. Не слід робити пірсинг та проколювати вуха. Збільшується кількість захворювань, що передаються статевим шляхом. У ці дні не можна робити абортів. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Зробіть генеральне прибирання вдома.

РАК (22.06—23.07)
Ви активні і сповнені прагнення здійснити щось грандіозне. Але зірки радять дочекатися початку травня. Вгору службовими східцями вас може підштовхнути жінка. Час сприяє контактам з іноземцями та іноземними фірмами. Щастить юристам і працівникам сфери вищої освіти. Можливі суперечки з корпоративних фінансових питань, які затягнуться на найближче майбутнє. Водночас уже практично сформувався новий етап дуже вдалої ситуації, що почалася ще 2008 року і стосується зміцнення взаємних зобов’язань. У середині тижня може постати питання про спадщину. Дехто не зуміє нею скористатися або навіть втратить. Якщо ви працюєте в банку, страховій компанії, податковій інспекції, то на початку тижня переживете невеликий стрес. Проблемна шкіра потребуватиме догляду. Не експериментуйте з косметичними препаратами, щоб не було алергії. Більше часу проводьте на свіжому повітрі.

ЛЕВ (24.07—23.08)
У бізнесі без особливих змін. Дуже активний період у діловій діяльності. Актуальними будуть спроби реанімувати офіційні відносини в управлінні фінансовою діяльністю за допомогою виконання якихось прийнятних для обох сторін умов. Може втратити опору в особі надійного друга, попрощатись з колективом або вийти з організації, в якій перебував тривалий час. Дружба триматиметься на зобов’язаннях. У четвер приготуйтеся до серйозної роботи понад план. Подружжя свариться, але відразу ж мириться. Займається в основному домашніми справами. У середу вас дратує повільність ваших рідних. Здоров’я не зовсім стабільне. Займаючись фізичною працею, не перевантажуйте спину. У п’ятницю будьте особливо обережними, працюючи з електромеханізмами і гострими предметами. Слідкуйте за поставою. Обирайте зручне положення для спини під час роботи та сну. Не варто йти на прийом до мануального терапевта. Похід до стоматолога теж краще відкласти.

ДІВА (24.08—23.09)
У жодному разі не варто давати гроші в борг, бо може статися так, що ви їх назад не отримаєте. У вівторок ви можете самі собі нашкодити, бо не вистачить сили волі і наполегливості довести розпочату справу до кінця. У четвер справ так багато, що ви не знаєте, за яку хапатися. Розрахуйтесь з боргами, бо доведеться відтак платити втридорога. У п’ятницю і суботу не займайтеся вирішенням фінансових проблем – час не сприятливий для цього. В особистому житті відчувається травневий подих весни. Ви підготували вдалу ситуацію, пов’язану з інформаційною діяльністю (листування, оформлення документів, обмін інформацією, вдалі зустрічі та переговори). Період важкий для починань і зміни діяльності, професії. Декого фінансові справи змусять вирушити в дорогу. У вихідні менше користуйтеся телефоном. Підтримки потребуватиме нервова система. Складно буде контролювати емоції. Можуть непокоїти тривожні сни. Шукайте ефективні способи відпочинку та підтримання внутрішньої рівноваги. Ляжте спати раніше.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10)
У корпоративних переговорах від якихось надій доведеться відмовитися, якусь інформацію чи матеріальні засоби, на які ви розраховували, не буде отримано. Проте загалом ситуація вдала. Якщо ви працюєте в сфері культури і розваг, то в п’ятницю притримайте свій язик, бо можете залишитися без роботи. У п’ятницю фінансова проблема вирішується, але лише частково. У вихідні настрій буде нестабільним. Можливо, виникне бажання знову змінити сферу діяльності, але не поспішайте робити остаточні висновки. Доведеться долати власні сумніви, зрозуміти самих себе. Дехто зіткнеться із законом або переживе відчуження і конфлікт з батьками. У середу не оминайте можливості завести нове знайомство. У вихідні є шанс купити річ, про яку ви давно мріяли. Втома швидко знесилюватиме тіло. Уповільнюється реакція, тому будьте обережні за кермом. Пийте чисту воду між прийомами їжі. Процедури для схуднення — ефективні.

СКОРПІОН (24.10—22.11)
Нині готується вдала ситуація, пов’язана з особистими та дружніми відносинами. Швидше за все, ефект від неї буде більше емоційний, ніж практичний, зате вона підвищить тонус і активізує чуттєвість. Через ліквідацію підприємства може позбутися хорошої посади. У кращому випадку ви відразу ж знайдете нову роботу, але із скромною зарплатою. У четвер ви будете змушені виконувати не свою роботу, а в спілкуванні з діловими партнерами враховувати здебільшого їх інтереси. Впливові друзі допомагають вирішити деякі організаційні і фінансові питання. Дехто знаходить солідного покровителя або спонсора. Нові ідеї можуть принести фінансову винагороду. У сім’ї стосунки гармонійні і стабільні, хоча деяка холодність ще відчувається, особливо в п’ятницю і суботу. Судини стають більш вразливими й ламкими. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Фізичне перевантаження може спровокувати внутрішні крововиливи. Голова болітиме через зміну атмосферного тиску.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12)
Активізується колишній конфлікт, пов’язаний з корпоративними відносинами, в якому домінуватимуть особисті мотиви. Ви вже знаєте про цей конфлікт, але тепер доведеться визнати, що ваші спроби запобігти його виявилися не дуже ефективними. Хронічно не вистачатиме часу, тому насамперед намагайтеся дотримуватись режиму, добре організуйте роботу і побут, хоча реально це буде зробити непросто. Щоб уникнути сварок, узгоджуйте свої плани з членами сім’ї. У вас з’являється можливість поліпшити своє фінансове становище. У п’ятницю і суботу шанси на успіх у комерційній діяльності будуть залежати від обережності в поводженні з грошима і ретельно продуманої системи доставки вантажу. Перемогти «конкурента» в особистому житті буде непросто. Не пийте холодних напоїв. Бережіть горло, якщо спілкуєтеся з великою аудиторією, — можна втратити голос. Відкладіть операції на щитовидній залозі та носоглотці. Вдалий час для лікування органів репродуктивної системи.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01)
Готується новий успішний проект, який ви почали продумувати ще 2008 року. Але ще помітнішим є успіх, пов’язаний зі зміцненням корпоративних зв’язків і відносин на офіційному рівні, його значущість прогресуватиме. Знаходить однодумців і нових партнерів. З’являється багато можливостей заробити гроші і вигідно їх вкласти. У торгових і медичних працівників – успіх. Риби і Стрільці вам заздрять. Не варто метушитися і сваритися через гроші. Справді, в цей період не буде значних фінансових перемог, а дрібні образи завдадуть ударів по самолюбству. Але вже з наступного тижня справи підуть на поліпшення. У сімейному житті найбільший клопіт з хворими батьками похилого віку. У суботу може нагадати про себе захворювання нирок. Сприятливий час для очищення організму. Варто менше їсти й більше пити. Перед сном прийміть ванну. Можна робити ванночки для ніг і масаж стоп. Походіть деякий час босоніж.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02)
На роботі становище може ускладнитись, що не дозволить вам легко вирішити жодної проблеми. Через прикрі випадковості будуть зриватися заплановані зустрічі, партнери по бізнесу будуть змінювати свої рішення на протилежні. З понеділка до середи – емоційно напружені дні. Рішення приймаються стихійно і неправильно. У цей непростий період головне – зберегти душевну рівновагу, особливо у п’ятницю і неділю. Емоційний настрій тижня позитивний, сприятливий для ефективної роботи з інформацією, управлінської діяльності. Через це ви можете виявити безтурботність у відносинах з офіційними особами, які можуть висловити вам претензії. Не розповідайте таємниці бізнесу друзям, бо до суботи вона буде відома всім. До компліментів нових залицяльників ставтеся з недовірою. Непокоїтимуть варикозне розширення вен та тромбофлебіт. Небезпечно робити операції на судинах. Наркоз діятиме важко. Бажано відкласти початок нового курсу ін’єкцій. Збільшується кількість застуд, тому потурбуйтеся про імунітет. Будьте обережними на тренуваннях — погіршується еластичність тканин. Можна пошкодити суглоби. Не піднімайте важкого.

РИБИ (20.02—20.03)
У вас з’являється тенденція до нерозумних витрат. Утримайтесь від покупок у середу. На роботі напружене становище може бути викликане перевірками і ревізіями. Тельці і Терези готують вам сюрприз у вихідні. На любов Козерога або Водолія не дуже розраховуйте – він вам не пара. Тепер уже зрозуміло, що в минулому ви сформували дуже вдалі корпоративні відносини. Водночас ви остаточно пересвідчитеся, що з деякими партнерами доведеться розлучитися, оскільки вони надто незалежні й некеровані. Навіть якщо ви відчуєте на собі несправедливість світу, постарайтеся не втрачати віру в себе. Не виключено, що в багатьох Риб зіпсується характер і їх не зрозуміє оточення. Робота не забезпечуватиме самореалізацію або просто буде не до душі. Зате у коханні і родині все гаразд. Важкі дні для гіпертоніків. Намагайтеся уникати стресів і контролюйте тиск. Відмовтеся від гострих страв, щоб не було загострення виразки шлунку. Не зловживайте алкоголем.