ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 5 ПО 11 ЛИСТОПАДА 2007 Р.

0
504

ОВЕН (21.03—20.04).
Упродовж тижня буде боротися з приступами власної ліні. На легке здійснення планів і надій не розраховуйте через багато невідкладних справ. Середа – сприятливий день для творчих людей.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Не приймайте рішень під впливом образ або зачепленого самолюбства. У сімейному житті на вас чекають приємні переміни, можливо, з'явиться новий член родини. Цілий тиждень йтиме боротьба між бажаннями і почуттям обов'язку.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Охоплені бажанням впроваджувати свої цілі і плани в практичні справи. Можна втратити пильність і бути готовим на авантюри. Зірки попереджають, що нічого хорошого з цього не вийде, а гаслом тижня повинно стати: "Довіряй, але перевіряй".

РАК (22.06—23.07).
Незважаючи на обережність і стриманість, може суттєво погіршитись фінансове становище. Причиною стануть збиткові угоди і непродумані контракти. Спробуйте об'єднати ваші зусилля і бажання ваших партнерів – успіх гарантований.

ЛЕВ (24.07—23.08).
У більшості випадків буде діяти прямолінійно й самовпевнено, що не сприятиме успішному вирішенню проблем, особливо в бізнесі. Тиждень мине під знаком дезінформації, тому слід утриматися від приймання серйозних рішень і не підписувати важливих документів.

ДІВА (24.08—23.09).
Постарайтеся завершити всі справи так, щоб не було боргів. У п'ятницю будьте обережними, щоб не втрапити в якусь неприємну історію. Багато клопоту з родичами. Не покладайте особливих надій на нові знайомства.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Від вашої витримки і такту залежатиме, чи ви залишитесь на старому місці роботи. В особистому житті не варто надавати своєму настрою надто великого значення. Ваша любов нікуди не поділася, вона просто переживає тимчасову кризу.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Ви витрачатимете забагато грошей. Деякі покупки будуть не зовсім вдалими. Обережно з капіталовкладеннями – можна легко збанкрутувати. У сімейному житті багато суперечок і претензій.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Не вирушайте в далеку дорогу, навіть якщо трапиться добра нагода поїхати у відрядження. До 15 числа не підштовхуйте справи в бізнесі й не розраховуйте на швидке досягнення успіху. Зірки сприяють творчій роботі. Людям інтелектуальної праці приходять чудові ідеї.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
У фінансовій сфері пожинає плоди своєї попередньої діяльності. Результатом вашої неуважності може стати серйозна помилка, яка потягне за собою інші. Період недомовок між вами і коханою людиною підходить до кінця.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Незважаючи на численні неприємності, ви почуваєтеся цілком упевненим у власних силах. У декого на порозі нове кохання, яке так і залишиться платонічним почуттям. У вихідні не виключено, що на вас чекає невеликий інцидент із сусідами.

РИБИ (20.02—20.03).
Постарайтеся ні з ким не вступати в конфлікти. Невелика суперечка в середу може перерости в серйозне і затяжне протистояння інтересів. Підніме настрій поліпшення у фінансовій сфері. У коханні головне – не підганяти.