ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 25 ПО 31 ТРАВНЯ 2009 РОКУ

0
333

ОВЕН (21.03—20.04).
Усе ще непокоять переговори щодо якоїсь важливої угоди. За цієї ситуації ви отримаєте чимало важливої інформації про інтереси партнерів, яку бажано обміркувати й систематизувати, щоб, нарешті, ухвалити оптимальне рішення. Намагається усіма керувати. 27-29-го це стає причиною обурення з боку інших. Виникають проблеми в сфері бізнесу. У народжених 18-20 квітня бурхливий роман «за розрахунком». Уникайте непотрібних покупок — найближчим часом фінансові надходження годі й чекати. Зараз не кращий час для нових справ. Здоров’я у нормі, але не завадить зробити профілактику. Знижується продуктивність інтелектуальної праці. Може з’явитися тремтіння у руках як результат перевтоми. Остерігайтеся ураження електричним струмом. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Початок тижня принесе чимало зустрічей, поїздок. Буде важко тим, хто схильний до перевтомлень і серцевих захворювань. Не слід навантажувати себе емоційно і фізично. Тиждень може видатися психологічно напруженим. Непокоять нові фінансові умови, висунуті партнерами. Однак тут важливо розуміти, що цей неспокій — це радше ваша психологічна налаштованість, ніж реальні проблеми. Багато клопоту з податками, у розлучених — з аліментами. 27-29-го на перший план виходять проблеми з чужими грішми (борги, кредити, спадщина). Не варто бути надто суворими до дітей. Є небезпека харчових отруєнь. Можуть з’являтися збої у роботі гормональної системи. Важко минатимуть критичні дні у жінок. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Віддайте перевагу легкій дієті.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Плани можуть зненацька зруйнуватися. Виникнуть несподівані перепони, доведеться терміново шукати фінанси. Скористайтеся порадою і підтримкою друзів. Найскладніша проблема, що хвилює вас уже тривалий час, стосується управління інформацією. Ви розбиратиметесь з цією проблемою впродовж усього травня і тільки згодом можна буде подумати про прийняття певних рішень. На вас матимуть великий вплив динамічні, сильні люди. У народжених 27-29 травня вирішується надзвичайно важливе питання з партнерами. Найкращий час для проведення профілактики шлунково-кишкових розладів та підбирання оптимальної дієти. Візит до стоматолога відкладіть. Період загострення мігрені. Може виникнути защемлення нервових закінчень між дисками хребта.

РАК (22.06—23.07).
На початку тижня бажано реалізувати свої задуми. Стосунки з близькими людьми значно погіршаться, але не переймайтеся — це тимчасове явище. Відмовтеся від поспішних висновків. Нині відбувається підготовка до якихось дій, пов’язаних з фінансами. Швидше за все, це будуть вдалі інвестиції. А можливо, ви просто вирішите деякі фінансові питання з урахуванням особистих інтересів. Прагне фінансової стабільності і безпеки, а відтак у бізнесі і комерції не йде на ризик. Поновлюються давні ділові стосунки. В особистому житті самотність створить проблему. Менше часу проводьте на ногах. Погіршується відтік крові з вен. Майбутнім мамам варто стежити за вчасним виведенням рідини з організму. Розпочніть боротьбу зі шкідливими звичками. Уникайте пасивного куріння. Від роботи з їдкими речовинами може розболітися голова.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Більше часу приділяйте своїм близьким, ви зможете надихнути їх на творчі дії. Розберіться у паперах, підготуйте документацію для фінансових перевірок. Період активного спілкування. Будьте уважні на переговорах на офіційному рівні, оскільки згодом у партнерів з’являться якісь нові умови. В управлінській діяльності ви отримаєте потужну підтримку. Загалом тиждень вдалий для бізнесу. Добре йде ділова і професійна діяльність, пов’язана з мистецтвом, музикою, розвагами і предметами розкоші. Стрижку і фарбування волосся відкладіть на тиждень. Краще доглядайте за нігтями. Сплануйте помірно навантажений день. Не переїдайте. Добре провітрюйте робоче приміщення.

ДІВА (24.08—23.09).
Ваше бажання позбутися негативних вражень, навпаки, притягує неприємності. Зберіться з думками і почніть усе з чистого аркуша. Будьте ввічливими з рідними. Є хороший потенціал для налагодження відносин з офіційними особами з матеріальних питань. Однак у найближчому майбутньому ситуації, достатньої для реалізації цих можливостей, не передбачається. Тож багато залежатиме особисто від вас. Час сприяє підписанню контрактів і угод. Щастить працівникам транспорту, зв’язку, педагогам і викладачам. 28-29-го в ділових людей проблеми з кредитами та їх поверненням. Вразлива система травлення. Нерозбірливість у харчуванні може призвести до збільшення ваги. Обирайте низькокалорійні страви.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Поставтеся уважніше до свого організму. Зараз — небезпечний період для здоров’я. На роботі все спокійно, а от у стосунках із близькими можливі загострення. Усе ще можуть непокоїти ділові відносини через те, що виставлені умови здаються вам надмірними або не зовсім зрозумілими. Але загалом ситуація виглядає сприятливою завдяки минулим напрацюванням у корпоративних відносинах. 26-29-го уникайте зайвого оптимізму, пустого базікання і нереальних планів та обіцянок. У спілкуванні з родичами, сусідами і колегами іноді з’являється лицемірство. Може погіршитися самопочуття гіпертоніків. Уникайте стресів, не перевтомлюйтеся. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Якщо ви не збираєтеся поринути в романтичні стосунки, проводьте більше часу вдома. Займіться домашніми справами. Сприятливий період для навчання. Нині може спостерігатися певна ейфорія щодо корпоративних відносин. Але в останні дні травня ви можете відчути, що вони виправдовують не всі ваші сподівання. Деякі плани зірвуться через не залежні від вас причини. 27-29-го не вистачає терпіння і самодисципліни, щоб довести важливу справу до кінця. Прискорюється відкладання солей у суглобах. Ведіть рухливий спосіб життя. Уповільнюється перистальтика кишечника. Запобігайте розвитку запорів. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Ви зайняті пошуком нових рішень, але вам бракує фінансів. Зверніться по допомогу до впливових людей. Рекомендуємо закінчити всі справи і віддатися приємному відпочинку. Тиждень вдалий для ділової діяльності, особливо для переговорів, налагодження зв’язків і контактів, зокрема й з фінансових питань. Початок тижня минає повільно через лінощі. Наприкінці тижня мало позитивних результатів від професійної діяльності через суперечки з партнерами. Для залагодження найважливіших справ сприятливі дні п’ятниця і субота. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Щоб уникнути депресії, спробуйте зайнятися чимось приємним і водночас корисним. Відвідайте культурні заклади, декому не завадять спортивні вправи. Не виключені зміни у стосунках із коханою людиною. Швидше за все, цього тижня бракуватиме динаміки для активної ділової діяльності. Отже, з’явиться час, щоб продумати й прийняти рішення щодо наявних ситуацій. Багато відповідальності. 27-29-го деякі події можуть вплинути на репутацію, а ось на краще чи на гірше — залежатиме від правильності вирішення ситуації. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
На даний момент можуть відбуватися зміни у вашій долі. Ви приймете рішення, що вплинуть на майбутнє. На вас чекають цікаві пропозиції, але перш ніж пристати на них, ретельно все продумайте. Тиждень вдалий для розв’язання фінансових питань, особливо на офіційному рівні. Ба більше, відтак він закладає непогану програму на перспективу. Проте активність при розв’язанні ділових питань досить низька. Має справу з юридичними проблемами, які 26-28-го вирішуються з великими труднощами. Особистий стиль життя часто не гармоніюватиме з дійсністю. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення. Не варто подразнювати печінку.

РИБИ (20.02—20.03).
Дрібні фінансові операції будуть вигідними. Робота з людьми дасть привід для оптимізму і подарує декілька приємних сюрпризів. Більше уваги приділяйте родині. Необхідна уважність у фінансовій діяльності, особливо в давніх складних ситуаціях. Ці ситуації в найближчі два тижні можуть стати гострішими, але не настільки, щоб говорити про серйозну кризу. Час неспокійний: на дорогах аварійні ситуації, нові знайомства і контакти досить небезпечні. Не вирушайте у далеку дорогу і більше часу проводьте вдома. Знизиться гострота зору. Давайте очам можливість частіше відпочивати. Не займайтеся самолікуванням. Нові препарати можуть викликати алергію.