ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 15 ПО 21 ЧЕРНЯ 2009 РОКУ

0
300

ОВЕН (21.03—20.04).
Лихоманить у фінансовій сфері. 18-20-го практичне застосування ідей стає проблематичним. Непорозуміння у спілкуванні з начальством викличе небажані наслідки в четвер. В особистих стосунках переоцінюєте свої можливості. Тиждень вдалий для налагодження взаєморозуміння між діловими партнерами. Натомість певні можливості в управлінні корпоративними фінансовими коштами поступово вичерпують себе. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших. Добрі дні для початку курсу оздоровчих процедур. Час починати загартовувати організм. Багато рухайтеся. Не переїдайте. Відвідайте косметолога.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Між партнерами виникає нещирість у ставленні одне до одного. Ви постійно страждаєте від інтриг або стаєте жертвою власних чи чужих ілюзій. 18-19-го легко піддаєтеся спокусі бути залученим у заплутану ситуацію. Все ще непокоять проблеми, пов’язані з фінансами. Але загалом тиждень вдалий. Нарешті з’являться хороші можливості для налагодження корпоративних відносин, пов’язаних з виконанням певних зобов’язань. В неділю краще не підходити до телефону. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Багато зустрічей з потрібними людьми, дзвінків, листування. 18-20-го намагайтеся краще планувати свій час, щоб не запізнитися і виконувати роботи вчасно. Ті, хто народився наприкінці травня, надто ревниві і часто діють під впливом емоцій. Постарайтеся бути уважніші в питаннях адміністративного управління. Може скластися ситуація, яка призведе в майбутньому до розриву налагоджених зв’язків. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана. Знижується гострота зору. Забезпечте достатнє освітлення під час роботи. Не просиджуйте вечори біля екранів телевізора. Зростає внутрішня тривога.

РАК (22.06—23.07).
Вносить у роботу потрібні зміни й оновлення. Можлива навіть зміна місця праці. 19-21-го відчуєте втому після великого обсягу робіт. 17-21-го складаються дивні стосунки з друзями – одні раптом зникають, зате з’являються нові.  Тиждень може виявитися складним через невпевненість у своїх діях у питаннях управління матеріальними засобами і особливо — в прийнятті самостійних рішень, спрямованих на захист своїх інтересів. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Запобігайте розвитку набряків. Відпочивайте, поставивши ноги на стілець. Фізичні перевантаження можуть спричинити кровотечу з носа. Відкладіть початок курсу ін’єкцій.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Тимчасові негаразди з грошима спровокують сварку. Не виключено, що комусь із ваших родичів не сподобається ідея продати машину, дачу. 17-19-го складно бути об’єктивним у питаннях бізнесу. Шкодять зайві амбіції. Загалом ситуація нейтральна — є і проблеми, й успіхи. Особливо потужний позитивний потенціал дають корпоративні відносини, в яких вам вдалося добитися високого рівня взаєморозуміння. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.

ДІВА (24.08—23.09).
Високий ризик помилок при підрахунках. Час несприятливий для економістів, бухгалтерів, касирів. Студентам важко даються екзамени. При ділових переговорах можете неправильно зрозуміти партнера. У фінансових відносинах поступово нагромаджуються помилки через те, що ви не помічаєте або не звертаєте уваги на чиїсь матеріальні інтереси. Невдовзі ці питання почнуть виявлятися: будьте уважніші, щоб визначити партнерів, з якими доведеться вирішувати цю проблему. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Багато роблять на перспективу. Черговий крок вперед у кар’єрі чи в бізнесі повинен бути ретельно підготовленим. Прагматичні погляди на особисті стосунки заважають почуттям. У процесі налагодження корпоративних відносин можна сподіватися ще однієї конфліктної ситуації (на деяких партнерів вам тепер буде набагато важче впливати). Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць. Загостряться захворювання кишково-шлункового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть спричинити небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босими.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Про друзів згадує лише тоді, коли потрібна допомога. Спілкування з партнерами важко назвати конструктивним, бо кожен відстоює тільки свої інтереси. 17-18-го у молодих Скорпіонів серйозна розмова з батьками, які захочуть їх у чомусь переконати. Тиждень минатиме зі змінним успіхом, без особливо серйозних подій. Є можливості для налагодження відносин з довіреними особами, але це тимчасовий успіх, причому не все в цій ситуації йтиме так уже гладенько. Висипання на тілі свідчитимуть про алергію. Уникайте контакту з хімічними речовинами. Не варто розпочинати нового курсу лікування. Можлива поява набряків. Остерігайтеся розвитку грибкових інфекцій. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Погіршиться самопочуття кардіологічних хворих. Знижуйте інтенсивність тренувань.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Грошові надходження затримуються. Не варто зациклюватися на дрібницях і сваритися через них з близькими людьми. 18-19-го ви схильні давати неправильні поради, особливо Рибам і Козерогам. Вдалий час для переговорів, роботи з інформацією, її одержання. Ви шукаєте партнерів, які допомогли б вам налагодити хиткі фінансові відносини. Незабаром вам це вдасться, хоча повністю вирішити проблему вже навряд чи можливо. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Юридичні проблеми вимагають негайного вирішення. Спеціаліст з-під знаку Стрільця або Риби може заплутати правові питання. 18-19-го різкі зміни настрою негативно вплинуть на професійні справи. У бізнесменів – непередбачені витрати. Тиждень вдалий для корпоративної фінансової діяльності, а також для особистих справ, пов’язаних з матеріальними цінностями. Сама собою ситуація не дуже значима, але вона — провісниця вагомішого успіху в майбутньому. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією. Тіло потребуватиме фізичної активності. Більше рухайтеся. Проте від занять екстремальними видами спорту краще відмовитися. Можливі переломи або струс мозку.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

У фінансовій сфері ймовірний прибуток від посередницької діяльності. Практичний погляд на речі дозволить взяти активну участь у вирішенні проблем друзів. У неділю – несподівана звістка або сюрприз. Зверніть увагу на ймовірність виникнення проблем і складних переживань, пов’язаних з неприємними розмовами, можливо — інтригами, аж до витоку інформації. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання. Гірше почуватимуться хворі на радикуліт. Бережіть спину. Підвищується ламкість нігтів. Робіть сольові ванночки. Не йдіть до перукарні. Фарбувати волосся не можна. Відвідування стоматолога краще відкласти на тиждень.

РИБИ (20.02—20.03).
Нікому нічого не намагайтеся довести – все даремно. 17-19-го ви беретеся за кілька справ одночасно і жодну не доводите до кінця. Тільки в суботу космічна ситуація повертає на краще. Це не стосується Риб, народжених 16 – 18 березня, – їм щастить в усьому. Можлива ціла низка дрібних конфліктів з довіреними особами через якісь обов’язки, які виявляться для вас обтяжливими або неприємними. Не варто приділяти цьому великої уваги, але бажано тримати емоції під контролем. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку. Найскладніші дні місяця. Погіршується епідемічна обстановка. Уникайте багато бувати в людних місцях. Підтримайте імунітет. Почастішають випадки ураження електричним струмом. Не користуйтеся зіпсованою технікою.