ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 13 ПО 19 ЛИПНЯ 2009 РОКУ

0
270

ОВЕН (21.03—20.04).
Ваша практичність допоможе зекономити солідну суму в понеділок. Нарешті закінчуються давні суперечки з членами родини. Зверніть увагу на нові ідеї, які з’являться у середу – їм варто дати зелену вулицю. Наприкінці тижня є небезпека побутового травматизму. Тому утримайтеся від поїздок та туристичних подорожей у суботу. Зараз у вас сприятливий період для інформаційної діяльності. Складаються відповідні умови для комерційного та інформаційного бізнесу. У цій сфері знадобляться ваші управлінські здібності. Зволожуйте повітря. Погрійтеся перед сном у теплій ванні. Відвідайте басейн, сауну, лазню. Пийте відвари з цілющих трав. Активізується процес виведення шлаків. Підвищується плодючість організму.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Не допустіть помилки в фінансових розрахунках у четвер і п’ятницю. Намічається низка нових справ, які радимо розпочати у вівторок. У особистому житті настав час розставити всі крапки над «і». У п’ятницю молоді Тельці вирушають у далеку подорож. Цей тиждень вдалий для розв’язання корпоративних питань. Передусім це стосується фінансової діяльності. Якщо навіть ви й припуститеся деяких помилок, то в найближчому майбутньому зможете їх виправити. Розпочніть боротьбу із зайвою вагою. Обмежуйте себе в харчуванні. Почніть курс антицелюлітного масажу. Екстремальне навантаження на організм неприпустиме. Погіршиться перистальтика кишківника. Схильним до запорів слід перейти на полегшене харчування.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Життя вносить незначні корективи у ваші плани. У професійних справах фортуна тимчасово відвернулася від вас, тому, можливо, варто зайнятися хобі, принаймні до середи. Багато думок і розмов про нову роботу. Зверніть увагу на пропозиції Козерогів і Водоліїв – вони чудово вписуються у вашу програму. Цього тижня можна спробувати дещо поліпшити відносини з довіреними особами і партнерами. Це можна зробити, виконуючи якісь фінансові зобов’язання, але навряд чи в такий спосіб ви розв’яжете інші проблеми. Бажано відкласти планові операції. Наркоз погано переноситиметься організмом. Перевіряйте термін реалізації продуктів. Остерігайтеся отруєнь. Час загострення радикуліту та невралгії. Погіршиться гнучкість хребта.

РАК (22.06—23.07).
Займіться пошуком нових шляхів у бізнесі. У четвер будьте стриманими – будь-яка суперечка в сім’ї може мати серйозні неприємні наслідки. Наприкінці тижня уважно слідкуйте, кого ваші діти приводять у дім. У транспорті вважайте на сумки й гаманці. Вас можуть обікрасти. Загалом тиждень вдалий для бізнесу. Передусім ідеться про управлінську й корпоративну діяльність, можливість отримання реального прибутку. Інтенсивно налагоджуються важливі партнерські відносини, які можуть значно вплинути на матеріальне становище. Спостерігатиметься тенденція до підвищення артеріального тиску. Гіпертонікам слід подбати про себе. Знижуйте фізичні навантаження. Уваги потребуватиме проблемна шкіра.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Несподіванок на роботі не передбачається. Стосунки з партнерами і співробітниками стабільні. Починається тиждень краще, ніж закінчується. Найскладніший день – п’ятниця, коли неприємності підстерігатимуть на кожному кроці. Азартні ігри можуть розорити вас у вихідні. Є можливість налагодити дуже важливі відносини зі взаємною відповідальністю до зобов’язань. Проте проблеми лишаються, зокрема минулі корпоративні конфлікти, які тепер можуть посилитися. Хоча насправді тут більше ваших переживань, аніж реальних проблем. Нагадають про себе старі травми суглобів і зв’язок. У місцях колишніх ушкоджень можуть виникати запальні процеси й набряки. Непокоїтимуть судоми. Загостряться прояви вегето-судинної дистонії. Підвищення внутрішньої тривожності може призводити до порушення сну. Намагайтеся підтримувати емоційну рівновагу.

ДІВА (24.08—23.09).

При укладанні угод будьте особливо уважними – з 13 по 16 липня з вами вестимуть нечесну гру. Для цих днів характерні грошові втрати і в найгіршому випадку – крадіжки. У родині відносний спокій, якщо не зважати на постійне невдоволення партнера у шлюбі. Для алергетиків кінець тижня – складний період.  Основне зараз — успішно налагодити ділові відносини з метою розв’язання фінансових питань. Можливі переговори з важливих питань, унаслідок яких має бути досягнуто взаєморозуміння. Не виключено, що це допоможе вам отримати важливу інформацію. Не перевантажуйте печінки. Загостриться жовчнокам’яна хвороба. Частіше мийте руки. Займіться профілактикою бронхолегеневих захворювань.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Багато чорнової рутинної роботи, але без неї не можна зрушити з місця важливіші справи. У четвер на вас чекають перевірки, ревізії або просто критика з боку начальства. У сім’ї настрій ваших домочадців змінюватиметься по кілька разів на день. Але не переймайтесь. Краще подбайте про власне здоров’я. Тиждень вдалий для фінансової діяльності. Зараз ви готуєте ситуацію, яка в найближчому майбутньому принесе непогані заробітки. Проте в цьому випадку багато що залежатиме від вас. Протипоказані операції на судинах. Є небезпека розвитку тромбофлебіту. Виникатимуть ускладнення у роботі периферійної нервової системи. Знаходьте час для прогулянок на свіжому повітрі.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Дехто з давніх перевірених союзників раптово переходить у табір конкурентів. Четвер і п’ятниця – дні переживань і розчарувань. Оригінальна ідея щодо виходу з фінансової кризи приходить у вівторок. Це план на тривалу перспективу, але за його здійснення варто братися негайно. Навряд чи цього тижня варто очікувати реальних ситуацій, які впливають на ваш бізнес. Але можна говорити про серйозний успіх у налагодженні відносин. Найімовірніше, це відносини з працівниками чи працедавцями. Частіше турбуватиме головний біль. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри. Відкладіть похід до мануального терапевта. Протипоказані активні процедури. Є небезпека зміщення хребців.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Запланована поїздка відкладається через сімейні обставини. Діти забирають набагато більше часу і сил, ніж ви сподівалися. Ділові папери і угоди не підписуйте у четвер. П’ятниця готує кілька несподіванок не завжди приємного плану. Серед найприємніших подій тижня – незапланована премія чи якесь грошове надходження. Проблеми в офіційних відносинах, про які йшлося в попередніх прогнозах, непокоїтимуть менше. Відкриваються хороші можливості для фінансової діяльності. Уповільнюється процес виведення токсинів і шлаків з організму. Печінка буде гірше справлятися з очищенням крові. Обмежте вживання лікарських препаратів. Смажені й копчені страви вилучіть з раціону.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
У середу дивіться на речі реально, щоб не переоцінити своїх можливостей. Рідні і друзі не завжди поділятимуть ваші погляди на фінансові авантюри. Студенти-Козероги мають клопіт із вступними екзаменами, особливо, якщо викладачі народилися під сузір’ям Козерога або Діви. Загалом тиждень вдалий для ділової діяльності. Особливо це стосується управлінської діяльності, налагодження ділових відносин на офіційному рівні. Однак усе ще можуть непокоїти питання, пов’язані з роботою. Тримайте ноги в теплі. Можлива поява циститу. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Може підвищитися температура. Вагітним жінкам слід більше відпочивати. Зростає небезпека передчасних пологів. Стережіться харчових отруєнь.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Ображаються на брак уваги з боку партнера в шлюбі чи коханої людини. У вівторок пощастить з фінансами і покупками. У четвер ви зрозумієте справедливість прислів’я, що «скупий платить двічі». Не зловживайте алкоголем і заспокійливими таблетками у суботу та неділю. Це може призвести до сумних наслідків. Деякі обставини, які вас непокоять, пов’язані з розчаруванням у корпоративних відносинах. Залишаються проблеми в роботі й управлінській діяльності, що позначиться на ділових відносинах. Підвищується схильність організму до алергійних реакцій. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся. Не час розпочинати курс лікування. Вразливим буде шлунок.

РИБИ (20.02—20.03).

Експериментує на роботі. Начальство задоволене вашими нововведеннями. У сім’ях постійні суперечки через батьків або через дачу. Ваш день – вівторок, заплануйте на нього усі важливі справи. Для відпусток і відпочинку час ще не настав. Зараз недостатньо психічних сил, які могли б зосередити вашу увагу на пошуку чогось нового — на розробку нових ділових стратегій і тактики. Зменшуйте навантаження на серце. Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями. Протипоказані операції на органах черевної порожнини. Загострюються запальні захворювання кишківника. Дотримуйтеся дієти. Робити татуювання та проколи на тілі не можна — спричинятимуть нагноєння.