ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 12 ПО 18 ЛИСТОПАДА 2007 Р.

0
550

ОВЕН (21.03—20.04).
Друзі можуть зробити вам ведмежу послугу. Якщо ви швидко зорієнтуєтесь у складній ситуації, то вийдете сухим із води. У четвер доведеться зайнятися ревізією коштів. Неділя – день перемог на любовному фронті.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Не варто повідомляти „по секрету цілому світу” про свої плани в бізнесі. Ваші любовні захоплення можуть стати загрозою сімейному спокою. Неприємностей буде менше, якщо ви будете більше мовчати і погоджуватись із думками інших. У вихідні родичі не надокучатимуть.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Є небезпека помилитися при підписанні ділових паперів. У середу і четвер ви неуважні, як ніколи. Не відкладайте в довгий ящик вирішення сімейних проблем. У п'ятницю краще піти на компроміс із діловим партнером, ніж нажити собі нового ворога.

РАК (22.06—23.07).
Начальство вами незадоволене, але не намагайтеся виправдовуватись або огризатися. У вівторок на вас чекає серйозна розмова з шефом. Але в середу напруга на роботі спаде. Краще нікуди не їздити, бо дорожні пригоди у вихідні можуть бути неприємними.

ЛЕВ (24.07—23.08).
У більшості випадків буде діяти прямолінійно й самовпевнено, що не сприятиме успішному вирішенню проблем, особливо в бізнесі. Тиждень мине під знаком дезінформації, тому слід утриматися від приймання серйозних рішень і не підписувати важливих документів.

ДІВА (24.08—23.09).
Дуже великий ризик стати жертвою шахраїв, особливо якщо довіритесь неперевіреній інформації. Зірки не сприяють вашим любовним справам. Поганий настрій і взаємні образи можуть виникнути через дріб'язковий привід.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Настав час трохи економити і замислитися про майбутнє. Дехто захворіє, але не дуже серйозно. Для комерційної діяльності час не найкращий. У вихідні ви займаєтесь невідкладними справами, а не відпочинком.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Не радимо так часто змінювати партнерів у бізнесі. До 18 числа не варто займатися розширенням або реорганізацією справи. Сімейний бюджет може суттєво постраждати через ваше надмірне марнотратство.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Гроші до середи не є проблемою, але будьте обережними – смуга удачі може скоро закінчитися, якщо ви не подбаєте про свій бюджет. Кар'єра йде зі скрипом – посада, яку вам обіцяли, дістанеться іншому. У вихідні члени родини не захочуть враховувати ваш настрій.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Дуже багато роботи, яка вас стомлює, а в середу навіть дратує. До 18 числа прогноз навряд чи поліпшиться, тому варто змиритися і працювати з подвоєною енергією. Здоров'я і гроші – без проблем.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Усе, за що ви беретеся, іде з великими труднощами. До п'ятниці ви не тільки не отримаєте результату, але й ризикуєте захворіти. Шукайте позитивні емоції в колі друзів або в спілкуванні з коханими. Гроші в борг краще не давати.

РИБИ (20.02—20.03).
У ділових людей настав період, коли старі угоди вже закінчилися, а нових ще не укладено. Намагайтеся спокійно пережити цю невизначеність і не скидайте свою негативну енергію на рідних і близьких. У середу купіть собі щось „для душі”, це підніме настрій.