ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 28 ВЕРЕСНЯ ПО 4 ЖОВТНЯ 2009 РОКУ

0
340

ОВЕН (21.03—20.04).
Переважно буде актуальною поточна діяльність, яка ітиме зі змінним успіхом. Не дуже серйозні проблеми у фінансовій діяльності можуть бути пов’язані з фінансовими операціями або зобов’язаннями. До кінця місяця ці питання будуть вирішені. Тиждень вимагатиме великої обережності в контактах і емоційної стриманості. Особливо небезпечні надмірні амбіції і критичне ставлення до партнера по бізнесу. У суботу доведеться займатися дрібним ремонтом вдома. У неділю подбайте про здоров’я. Знайдіть час для ретельного догляду за шкірою рук та обличчя. Проведіть глибоке очищення. Робіть масаж і підживлюючі маски. Сходіть до сауни чи лазні. Видалення мозолів відкладіть на кілька днів.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05
Загалом тиждень вдалий. Почата в минулому успішна інформаційна діяльність цього тижня буде підтримана за рахунок контактів на офіційному рівні. Проблеми можливі у вигляді незначних суперечок з фінансових питань, які швидко залагодяться. На початку тижня найменші дрібниці можуть негативно позначитися на любовно-романтичних стосунках. У бізнесі розраховуйте тільки на власні сили і здібності. На вихідні можна планувати розважальні заходи і побачення. Четвер – хороший день для нових знайомств. Найскладніші дні місяця. Різко зросте кількість хворих на респіраторні вірусні інфекції. Підтримайте свій імунітет. Контролюйте показники артеріального тиску.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Очікується дуже вдала ситуація в питаннях управління матеріальними засобами. Крім того, успішним буде налагодження ділових відносин і вирішення корпоративних фінансових питань на офіційному рівні. Жорстока конкурентна боротьба на роботі примусить працювати вдвічі більше, ніж звичайно. У середу вирішуйте особисті проблеми, – результати діяльності будуть успішними. Кінець тижня – час для візитів і налагодження зв’язків з потрібними людьми. Запишіться на прийом до стоматолога. Вдалий час для протезування та лікування зубів. Позбавтеся зайвої ваги. Обмежуйте себе в їжі. Поєднуйте продуманий режим дня з фізичними навантаженнями.

РАК (22.06—23.07).
Вдалий період для інформаційної діяльності, переговорів, отримання інформації. Але треба бути уважнішим, оскільки надмірна цікавість або небажані слова в найближчому майбутньому можуть негативно позначитися на управлінській діяльності. Почувається впевнено як у професійній сфері, так і в особистому житті. У середу гостро стоїть проблема грошей. Наприкінці тижня починаєте будувати плани на далеку перспективу. Покупки, які ви зробите в неділю, будуть не зовсім вдалими. Нагадають про себе захворювання шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть викликати небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босоніж.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Загалом тиждень складний, але це локальні проблеми. Вірогідні конфлікти з управлінських питань. Результатом цього може стати охолодження взаємин або навіть їх розрив, тому намагайтеся бути уважнішим. Входить в азартний стан заробляння грошей. У четвер є можливість для вигідного вкладання коштів у приватний бізнес. Найближчі люди будуть дуже гостро реагувати, якщо ви спробуєте вирішити свої проблеми за їх рахунок. У неділю обережно з гострими предметами і бензином. Лікування риніту й гаймориту варто розпочинати цими днями. Операції з видалення мигдалин і поліпів вдалі. Бережіть нирки. Відмовтеся від алкоголю. Корисною буде безсольова дієта. Частіше пийте чисту воду між прийомами їжі.

ДІВА (24.08—23.09).
Певні можливості, пов’язані з управлінською діяльністю, управлінням фінансовими засобами, корпоративними стосунками на офіційному рівні, вичерпають себе. Однак ці проблеми пов’язані радше з вашими переживаннями, ніж з реальною ситуацією. Є шанс реалізувати пропозицію, яка давно надійшла від ваших партнерів. Усі переживання у бізнесі пов’язані в основному з необхідністю зробити правильний вибір. У середу очікуються конфлікти з діловими партнерами, причиною яких будуть ваша необов’язковість або зміна умов договору з метою «не прогадати».Почастішають випадки зараження на грибкову інфекцію. Потурбуйтеся про власну безпеку. Тримайте ноги в теплі.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Тиждень вдалий для налагодження і зміцнення корпоративних зв’язків. Крім того, зараз вдалий період для вирішення фінансових питань. Врахуйте це, долаючи невпевненість у переговорах, яка вас непокоїть цього року. Загальному позитивному перебігу справ заважатиме людина з-під знака Риб або Стрільця, яка постійно втручатиметься у ваші справи. В четвер ви розгнівані на начальство, яке починає «тиснути» на вас і придушувати будь-яку вашу ініціативу. Контролюйте власні емоції. Не відмовляйте собі в повноцінному харчуванні. Хворим на анемію слід пройти черговий курс лікування. Швидше втомлюватимуться від роботи очі. Зробіть ввечері компрес на повіки.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Наближається період, упродовж якого ви відчуватимете себе дуже впевнено в фінансовій діяльності, і передусім — у фінансових стосунках. З’являється непогана можливість отримати солідні замовлення. Особливого прибутку вони не принесуть, зате дадуть відчуття стабільності у діловій діяльності. У сімейному житті нарешті дійдуть руки до справ, які чекали на своє вирішення упродовж півроку. Уваги потребуватиме опорно-рухова система. Не допускайте розвитку сколіозу. Укріплюйте м’язи спини. Слідкуйте за поставою. Не пийте тонізуючих напоїв. Ведіть активний спосіб життя.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
У найближчому майбутньому деякі фінансові можливості виявляться вичерпаними. Тому нині найкраще знизити активність, спробувати розібратися з цими проблемами, мірою можливості зменшити їх. На деякий час охолоне до своїх службових обов’язків і буде займатися особистими проблемами. В четвер добре подумайте перед тим, як позичати друзям гроші, адже гарантія їх повернення досить сумнівна. У вихідні багато клопотів через сусідів або далеких родичів. Не піднімайте важкого. Незграбний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. У переддень свята багато турбот і хвилювань. Нервова система перевантажена. Знаходьте час для позитивних емоцій.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Усе ще актуальні добрі можливості для інформаційної діяльності. Не зловживайте захистом своїх особистих інтересів — спровоковані цим конфлікти можуть викликати досить сильне почуття невпевненості в собі. Проблеми тижня дріб’язкові, але їх настільки багато, що вони можуть заважати втіленню генеральних планів. Щоб зацікавити партнерів з метою збереження ділових зв’язків, доведеться шукати нові угоди. У неділю охоплює ностальгія за минулим коханням. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Почастішають побутові опіки. Непокоїтиме головний біль. Майте під рукою аптечку.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Загалом вдалий період для ділової діяльності попри незначні проблеми під час вирішення поточних питань. Тиждень вдалий для захисту своїх особистих інтересів. Зростають непотрібні грошові витрати. У посварених друзів є шанс помиритися і розпочати нову спільну справу. Інтуїція і уміння аналітично мислити дозволять легко вийти переможцем із заплутаної ситуації у вихідні. Відмовтеся від смаженого, масного, копченого. Не використовуйте гострих приправ. Можливі збої в роботі гормональної системи. Частіше робіть перерви.

РИБИ (20.02—20.03).

Ваш діловий настрій сприяє ефективній управлінській діяльності. Переважно це стосується вміння налагоджувати офіційні зв’язки і знаходити компроміси в адміністративних питаннях. Зверніть увагу на ймовірність виникнення проблем і складних переживань, пов’язаних з неприємними розмовами, можливо — інтригами, аж до витоку інформації. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Попереджайте появу набряків. Відпочивайте, піднявши ноги на стілець. Фізичне перевантаження може викликати носову кровотечу.