ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 19 ПО 25 ЛИСТОПАДА 2007 Р.

0
247

ОВЕН (21.03—20.04).
Якщо дозволить здоров'я і не будуть заважати таємні недоброзичливці, то можна легко впоратися з великим обсягом невідкладної роботи. Нові знайомства і свіжі враження поліпшать настрій у другій половині тижня. У вихідні ви захочете купити речі, які вам не по кишені.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)
Зосередьте увагу на грошових справах і тримайте під контролем витрати партнера в шлюбі й бізнесі, інакше можна легко вилетіти в трубу. Ділові зв'язки можуть бути неміцними. Вівторок принесе хвилювання, пов'язані з близькою людиною. У вихідні остерігайтеся шахраїв.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
З головою занурені в роботу. Успіх у вівторок надасть нового імпульсу, творчим людям – натхнення. Сексуальне життя пішло на спад. У п'ятницю і суботу ви насолоджуєтесь життям, у неділю – згадуєте про невирішені проблеми.

РАК (22.06—23.07).
Порада компетентного друга допоможе уникнути прорахунків у діловій сфері. Головний козир тижня – добра інформованість. Використайте його, і в п'ятницю успіх у ваших руках. Жінки в неділю дуже примхливі, можуть надмірною екзальтованістю відштовхнути від себе будь-кого.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Розплутати фінансові проблеми допоможуть організаторські здібності і кмітливість. Надмірні амбіції створять додаткові труднощі в спілкуванні з діловими партнерами. У п’ятницю у романтичних стосунках все повертається „на круги своя”.

ДІВА (24.08—23.09).
Поводьтеся обачно. Необдуманий вчинок може легко зруйнувати кар'єру. У вівторок можливі неприємності, пов'язані з втратою документів. У фінансовому плані період непоганий, хоча гроші з неба не сипляться.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Можуть забути про важливу справу або наплутати з документами. До п'ятниці часто запізнюватиметеся на важливі зустрічі. В неділю чужі заздрощі стають причиною багатьох ваших неприємностей. Не сідайте за кермо у перезбудженому стані.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Якщо на початку тижня ви не вплутаєтесь у чергову авантюру, то тиждень мине порівняно спокійно. Спілкування з друзями стане джерелом позитивної енергії. У неділю є ризик захворіти інфекційною хворобою або отримати побутову травму.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Не лякайтеся фінансових труднощів і ви можете розраховувати на підтримку друзів і родичів. У другій половині тижня будьте тактовними із діловими партнерами, бо ваша непоступливість тільки зашкодить. Неділя – день невиважених вчинків, за якими ви довго жалкуватимете.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Налаштований егоїстично, через що багато суперечок з оточенням. У п'ятницю будьте вищими за інтриги та плітки, спокійно виконуйте свою роботу. Неділя – день легкого розчарування і поганого самопочуття.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Розчаровується в деяких своїх перспективних планах. У середу гороскоп не радить розлучатися з коханою людиною. У фінансовій сфері будьте ощадливими і прагматичними. У неділю не розбазарюйте свою енергію та несуттєві, дріб'язкові справи.

РИБИ (20.02—20.03).
Життя доволі стабільне, але дещо монотонне. Приємна зустріч із давніми друзями скрасить сірі будні. На четвер заплануйте найсерйозніші справи – цей день несе удачу. В неділю доведеться робити вибір, до якого ви ще не дозріли.