ГОРОСКОП НА 2010 РІК

0
430

ПАЦЮК (1960.1972.1984.1996.2008)                              
Для розсудливою Щура наступний рік буде сприятливим, оскільки природна інтуїція, економність та розважливість дозволяють йому прорахувати на кілька кроків вперед те, що для інших знаків стане несподіваним збігом обставин. Йому вдасться отримати додатковий прибуток завдяки своїм зусиллями і вдалим вкладенням, які зробив у минулі роки. Можлива дещо підвищена конфліктність, яку легко уникнути, контролюючи свої висловлювання і дії по відношенню до оточуючих. Цей рік сприятливий для отримання нових знань, різних стажувань і підвищення кваліфікації. Отримані в цьому році знання стануть надійним і довгостроковим вкладенням у ваше благополуччя. Енергійного й імпульсивного Щура закрутить вир подій цього року: операції, поїздки, нові знайомства і розваги зроблять ваш рік насиченим і яскравим.

БИК (1961.1973.1985.1997.2009)                          
Східний гороскоп на 2010 рік принесе Бикові перші плоди проектів і праць, розпочатих у минулому році. Якщо ви все зробили правильно і старанно працювали, не шкодуючи сил, то результати навіть перевершать очікування. А попереду вас вже манять багатообіцяючі перспективи і плани, тому відпочивати в новому році Бикові не доведеться, саме час засукати рукави і вирушити вперед, назустріч новим звершенням. У той же час, рік Тигра буде для вас більш благополучним у фінансовому відношенні, тому ви зможете дозволити собі ті покупки, про які мріяли весь минулий рік. Бикові-консерватору цього року потрібно бути відкритим для змін в житті. Сміливо відсікає другорядні справи і плани, щоб зосередитися на головному напрямку, проявіть свою природну наполегливість і працьовитість, і ви досягнете приголомшливих результатів!

ТИГР (1962.1974.1986.1998.2010)                                    
Це його рік і Тигр може в ньому робити все, що захоче. Йому щастить. Сміливо починайте будь-які нові справи і проекти, але не чекайте занадто швидких результатів, приготуйтеся до того, що вони будуть довгострокові, але дуже прибутковими. Не дивлячись на те, що Тигр цього року прикривається заступництвом свого знака, відмовтеся від нерозумного ризику і від будь-яких авантюр, які обіцяють золоті гори. Підкріплюйте свій вибір напрямку порадою професіоналів, інформацією і ретельним аналізом. Звичку Тигра «наламати дров» на початку шляху давно пора міняти. Цей рік може принести вам зміну соціального статусу, а разом з тим, вихід на новий рівень у суспільстві і кар’єрі.

КІТ / КРОЛИК (1963.1975.1987.1999)                                 
Кіт не любить змін, адже як правило, вони порушують його спокійний спосіб життя, тому 2010 для нього стане одним із найскладніших. Не дивлячись на те, що цей період буде подібно зебрі мати двояке забарвлення, ви нарешті отримаєте результати від роботи попередніх років. Настав час, коли Коту просто необхідно підбити життєві підсумки, розставити пріоритети і відокремити істинні цінності від уявних. Якщо вам вдасться розкласти все по поличках, то ви зможете, нарешті, припинити суєту повсякденних побутових клопотів та фінансових негараздів, а також повернути у ваш будинок спокій і гармонію. Рік підходить для втілення давно задуманих змін в особистому житті, родині і відносинах. Сприятливі також будь-які роботи і операції, пов’язані з нерухомістю: обмін, покупка, ремонт або реконструкція.

ДРАКОН (1964.1976.1988.2000)                                                        
Наступаючий рік стане сприятливим для Дракона і дозволить здійснитись багатьом його планів. Нарешті він зможе сяяти і отримати заслужену нагороду! У цьому році велику роль відіграє ваше оточення – опорою ваших планів і проектів стануть друзі, колеги та інвестори, на яких ви зможете без найменших вагань покластися практично в усьому. Незамінними цього року стануть такі якості Дракона як  енергійність, життєстійкість, ентузіазм і харизма, за допомогою якої вони здатні повести за собою людей і зробити їх своїми однодумцями. Цього року також можливі зміни в особистому житті: шлюб, заручини, нові взаємини або народження дітей.

ЗМІЯ (1965.1977.1989.2001)  
                                                               
Це буде доволі складний рік для Змії, але в той же час – це буде рік великих досягнень і мудрих уроків. Він стане переломним моментом рішуче у всьому, кар’єра вимагає повної самовіддачі і кардинальних змін. Змії доведеться багато від чого відмовитися, щоб досягти успіху: від сімейного затишку, повноцінного відпочинку, частого спілкування з близькими та друзями. Не все пройде гладко і безболісно, але результати зусиль цього року перевершать ваші найсміливіші сподівання. Змія зможе домогтися запаморочливих висот у кар’єрі і підніметься на новий щабель соціального становища. Головне, не втрачати голови і не ставити свої професійні досягнення вище сімейних цінностей. У цьому році вам як ніколи знадобиться підтримка близьких і друзів, що стане своєрідним випробуванням для щирих відносин.

КІНЬ (1966.1978.1990.2002)                               
Справжній аристократ – Кінь – цього року досягне великих творчих успіхів і зможе задовольнити власне професійне самолюбство. Цей рік пройде для нього під знаком успіху, і зірки обіцяють представникам цього знака зміни в особистому житті: одруження, народження дитини або нові перспективні відносини. Зміни в 2010 році торкнуться не тільки особистого життя: ви зможете змінити місце проживання, професійну діяльність або отримати цікаву пропозицію роботи за кордоном. Ваш бізнес також буде розвиватися: з’являться перспективні контакти з іноземцями та партнерами з інших регіонів.
Головне завдання Коню в цьому році – примирити свої уявлення про світ з реальним життям, адже якщо ідеал – це привид що не дає нам спокою, то щастя – це наше сьогодення, яке завжди поруч!

КОЗА / ВІВЦЯ (1967.1979.1991.2003)                                             
Цей рік навчить легковажну Козу бути відповідальною і практичною. Ці якості дозволять їй уникнути хвилювань і неприємностей. 2010 принесе зміни у ваше життя, тому саме час відмовитися від застарілих поглядів, методів і відносин. Новий виток спіралі вашої кар’єри дозволить вийти на більш високий рівень партнерських відносин, розширить горизонти вашого бізнесу і подарує чимало можливостей для поліпшення матеріального становища.
Наступаючий рік насичений найрізноманітнішими контактами: особистими, діловими і світськими. Нові знайомства й несподівані збіги подарують вам дивовижні шанси, тому саме час проявити свій природний артистизм і чарівність.

МАВПА (1968.1980.1992.2004)                                       
Рік Тигра буде для Мавпи не простим, можна навіть назвати його стресовим. Цей рік буде сповнений турбот, переживань і переглядів цінностей що стали вже такими звичними. Зміни торкнуться взаємин з оточуючими людьми. У цій області передбачаються істотні зміни. Рік Тигра принесе зміну в особистих взаєминах, можливе укладання шлюбу або з’ясування сімейних стосунків, які будуть не особливо приємними, аж до розриву. Можливо, ситуація вийде з-під контролю, і можуть виникнути негаразди із законом, поява недругів через бажання Мавпи завжди бути в курсі подій і все мати. Однак, якщо Мавпі спробувати впоратися зі своєю пихою, самомилуванням, і часом «прикусити язика», тобто зупинитися у вічному своєму бажанні всіх критикувати, повчати і засуджувати, то, при її природних здібностях вийти сухою з будь-якої ситуації, викрутитися навіть з майже безвихідних ситуацій, вона зможе багато чого змінити. При використанні розсудливості і стримування своїх емоцій, а також природної хитрості Мавпи, вона зможе навіть зав’язати нові корисні зв’язки, дуже потрібні знайомства і зацікавити своїми грандіозними планами, проектами або ідеями своїх партнерів або колег.

ПІВЕНЬ (1969.1981.1993.2005)                                                          
Для Півня рік Тигра буде роком турбот, роботи, виконання своїх обов’язків і необхідністю саморозвитку, самовдосконалення, підвищення професійної підготовки. Крім того, можуть відбутися зміни в колективі, де Півневі доводиться трудитися – серед колег по роботі або навчанні, партнерів бізнесу. Все це не може не позначитися на душевному стані і, природно, принесе чимало тривог, тому Півневі треба старанно працювати, удосконалюватися у всіх своїх галузях діяльності, а також не забувати про свій духовний розвиток і здоров’я. Якщо Півень зможе сконцентруватися, не відволікатися на дрібниці й ілюзії і не надавати великого значення тому, як сприймають його оточуючі і чи красиво він виглядає з боку, цьому показного лиску і помпезності, то до кінця року прийде з великими досягненнями, конкретними позитивними результатами і забезпечить себе на майбутнє.

СОБАКА (1958.1970.1982.1994.2006)                                                          
Рік Тигра для Собаки стане роком виконання її творчих планів, роком відкриття її талантів, і створить перспективи для виконання багато чого ще не реалізованого. Цього року у Собаки з’явиться можливість проявити всі свої кращі якості, показати свою романтичну, тонко відчутну натуру. Це торкнеться як громадських, так і особистих відносин. Рік Тигра дасть можливість Собаці знайти свою «половинку», кохану людину і показати йому свою любов, відданість і вірність. Сімейним людям цей рік є сприятливим для народження дітей і зміцнення відносин з близькими людьми, можливістю побалувати їх приємними вчинками, подарунками та сюрпризами, що буде ними оцінений і створить теплі і надійні відносини в майбутньому.
Надійні відносини в особистому плані стануть точкою опори для Собаки в її професійної діяльності. Окрилена успіхами, вона ще з більшою силою і відвагою порине у професійні та громадські справи, в боротьбу з недоброзичливцями і конкурентами, прагнучи до справедливості, чесності та порядності. Якщо Собака зможе використовувати такі свої природні якості, як здібності керівника, організатора і лідера, то вийде переможцем у багатьох складних ситуаціях цього року, втілюючи в життя багато чого з того, що було заплановано раніше, і будуть внутрішнє задоволення, рівновага і гармонія.

СВИНЯ / КАБАН (1959.1971.1983.1995.2007
Для Кабана рік Тигра буде вирішальним у багатьох питаннях і стосунках. Його чекають значущі зміни, які будуть пов’язані з його рішучістю розлучитися зі старою «поклажею» і повернутися до нового. Можливо, доведеться зважитися на розрив деяких звичних, але вже не потрібних зв’язків і видимих, а часом  просто придуманих зобов’язань. Не потрібно тягнути весь тягар минулого за собою; щоб пустити зміни у ваше життя, необхідно звільнити місце, провести так звану ревізію. Настане момент розуміння того, що необхідно у всіх життєвих перипетіях покладатися на такі вічні підвалини, як родинні, сімейні зв’язки.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТВАРИНИ ТИГР                                   
ОСОБЛИВОСТІ ХАРАКТЕРУ

Ви насолоджуєтеся життям, вас приваблюють нові пригоди, незвичайні місця та несподівані події. Ваша позиція подобається людям, ваші ентузіазм і сила волі допомагають вам легко завойовувати прихильників. Вам не завжди вистачає рішучості подивитися на себе з боку, ви не любите «втрачати обличчя», не любите, коли люди бачать ваші невдачі – в цьому випадку ви, швидше за все, візьметеся за нову справу та почнете все спочатку.

Вашу увагу привертає все непередбачуване і, якщо інші можуть виявляти обережність, ви не боїтеся шукати невідоме в нестандартних ситуаціях. Зазвичай вас не влаштовує, коли вам розповідають про щось цікаве, вам кортить самому це спробувати. Ви – щедра натура, залучаєте друзів у свої плани. У разі небезпеки можете й відступити, але можете бути й агресивним, коли вас заганяють у глухий кут. Щойно до вас повертається відчуття безпеки, ви набуваєте впевненості, а це дає змогу знову взятися за ризиковану справу.

Ви довіряєте своїм інстинктам і зазвичай довіряєте їм, хоча у вашому характері присутня й логічна сторона, яка дозволяє вам водночас ретельно оцінити ситуацію. Іноді у вас можуть виникати неприємності через те, що ви надто довіряєте ненадійним людям або, навпаки, ставитеся до інших занадто критично й навіть підозріло. Якщо ви розчарувалися в чомусь, то вмієте взяти себе в руки й піти новим шляхом.

Хоча друзів захоплює ваш оптимізм, їм нелегко поділяти ваш ентузіазм, а до тих, хто не здатен на неординарні вчинки, ви втрачаєте інтерес. Ви відважний і щедрий друг, але якщо не досягаєте бажаного, можете бути впертим та егоїстичним. У ваших стосунках із друзями неминучі злети й падіння, але в глибині душі ви залишаєтеся відданим другом.

КОХАННЯ
Ваша життєва енергія переходить і на ваші стосунки з партнерами, і для вас характерно переходити від одного партнера до іншого, захоплюючись кожним із них. Вас приваблює те, що кожен зв’язок супроводжується новою хвилею романтики, однак із часом, коли втрачається відчуття новизни та охоплює нудьга, ви вирушаєте на пошуки нового партнера. Коли  закоханість минає, ви можете на короткий час поринути в депресію, однак дуже скоро знову сповнюєтеся енергією, спрямованою на пошуки нового партнера.
Вас приваблюють люди з незалежним характером. Їх може збуджувати ваше товариство й захоплювати ваша енергія, але вони все-таки можуть обходитися без вас. Більш імовірний успіх у стосунках із тими, хто поділяє ваш авантюризм, однак переслідує власні інтереси.
Ви не боїтеся заявляти про свої почуття й щирі у своїх емоціях, однак ви непостійні. Вам потрібен вірний і спокійний партнер, який, утім, нишком переслідуватиме власні цілі.

КАР’ЄРА
Оптимізм, рішучість та ініціативність – ваші сильні сторони. Джерелом вашого натхнення можуть бути люди або місця, щось зненацька побачене чи почуте, й тоді вас охоплює ентузіазм. Ті справи, за які ви беретеся з азартом, можуть увінчатися успіхом.
Однак ви погано справляєтеся з невдачами та відчуваєте зніяковілість, коли колеги зазначають, що ви неправильно оцінили ситуацію.
При складанні планів ви не звертаєте уваги на дрібниці й уникаєте складної підготовки – волієте одразу братися до роботи, а не створювати непотрібної метушні.
Ваша здатність вхоплювати суть і енергія в прагненні досягти свого допоможуть вам у кар’єрі. У роботі вас переважно приваблює її цікавість і якість виконання, а не прибуток.
Із вас буде хороший мандрівник, дизайнер, політик, солдат, поліцейський, письменник-мандрівник, дослідник, рекламник або бізнесмен.

КОЛІР
Зелений. Тигр пов’язаний із зеленим кольором, що асоціюється з весною. Це колір нового життя, спокою та релаксу. Вважається, що хороші сни здійсняться, якщо в них є зелений колір, оскільки це щасливий і впливовий колір, особливо в комбінації із червоним.

ІНЬ ТА ЯН
Ян. Ян – це тепло, вага та динамічність, сила, яка сягає свого максимуму наприкінці зими та на початку літа. Хоча Тигр має властивості як інь, так і ян, він асоціюється з елементом «дерево», що наділене потужними властивостями ян, пов’язаними з розслабленням і інтуїцією.

СТОРОНА СВІТУ

Схід – північний схід. Кожен із дванадцяти знаків відповідає напрямку стрілки компаса. Тигр пов’язаний із напрямком на схід – північний схід, що, у свою чергу, асоціюється з досвітніми годинами. Цей напрямок також традиційно пов’язаний із початком весни, коли ян починає посилюватися, а інь слабшати.

Наталія БОРИС