ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 26 ЛИСТОПАДА ПО 2 ГРУДНЯ 2007 Р.

0
226

ОВЕН (21.03—20.04).
Середина тижня – найпродуктивніший час. Об'єктивна оцінка ситуації допоможе у вирішенні ділових і особистих проблем. У четвер постарайтеся залишатися в злагоді зі своєю совістю. Можете довіритися своєму партнерові. Тепер все залежатиме від цього.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Зміцнює своє становище на роботі. У тих, хто займається приватним бізнесом, є шанс знайти нових партнерів і укласти вигідні угоди. Працьовитість допоможе подолати труднощі у бізнесі. Наприкінці тижня можна зробити набагато більше, ніж запланували.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Задоволені перебігом справ і дозволяють собі дещо розслабитись. Слідкуйте, щоб партнер не брався за полагодження ваших справ. У середу й четвер не лінуйтеся. Якщо у п'ятницю прислухаєтесь до голосу інтуїції – на вас чекає успіх.

РАК (22.06—23.07).
Чекає велика кількість контактів з партнерами як діловими, так і ні. У вівторок друзям буде потрібна ваша допомога. У загальній метушні не забувайте про сімейні проблеми, адже у ваших дітей не все гаразд у школі.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Складним залишається матеріальне становище. У ділових людей можливі ревізії і перевірки старих справ і пов'язані з цим фінансові втрати. У четвер службові успіхи можуть опинитися під загрозою. У вихідні ви в полоні нового почуття.

ДІВА (24.08—23.09).
Заклопотана кількома проблемами водночас і розривається між домом і роботою. Раки і Леви – ваші головні опоненти в середу. Бізнесова діяльність принесе плоди тільки в солідарності з колегами. У вихідні можна зробити собі приємний подарунок.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Тиждень дозволить з мінімальними зусиллями домогтися максимальних результатів. Фінансові успіхи залежать від ваших партнерів. У п'ятницю остерігайтеся брехні й обману. Можна активно шукати способи заробити гроші.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Гарячково хапається за всі справи. Космічна ситуація сприяє професійній діяльності і залагодженню особистих проблем. У середу будьте обережними в справах: ваші контакти проходять перевірку на міцність.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Багато часу присвячує перспективному плануванню. На початку тижня є нагода знайти нових партнерів, а опонентів зробити однодумцями. У четвер зайва гарячковість або дратівливість може призвести до невиправданих помилок. Не виключено, що кохані не вибачать вам постійної критики і сарказму.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
Головні проблеми так чи інакше торкаються матеріальної сфери і фінансів, у декого – питань спадщини. Якщо з'являться „зайві” гроші – вкладіть їх у розширення справи. Із здоров'ям буде не дуже добре.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Без особливого ентузіазму займається щоденними рутинними справами. Нічого нового, незвичного у долі не передбачається. У четвер налаштуйтеся на серйозну розмову з керівництвом. У вихідні сидіть удома – вам зателефонує потрібна людина.

РИБИ (20.02—20.03).
Очікує великий обсяг термінової роботи. Настав час завершити розпочату справу і проаналізувати помилки. Постарайтеся не брати в борг, бо повернути кредити в обумовлений термін буде важко.