ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 8 ПО 14 ЛЮТОГО 2010 РОКУ

0
486

ОВЕН (21.03—20.04).

Схильний до нераціонального використання часу. Суєта або неправильно вибрана мета можуть призвести до невдачі у вівторок. У четвер не наважуйтесь на авантюри, особливо якщо на них вас провокуватимуть Риби або Стрільці. Випадкові знайомства для Жінки-Овна стануть мильними бульбашками. У другій половині тижня ситуація часто виходитиме з-під контролю. Овни, чия робота пов’язана з транспортом або регулярними поїздками, повинні бути особливо пильними у вівторок і середу. Якщо ви чекаєте на вирішення важливої для вас життєвої проблеми, то налаштуйтеся на середину місяця, не раніше. Здоров’я нестабільне.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

З середи помітна тенденція до поліпшення фінансового становища. Можна розраховувати на «кредити», які нададуть вам батьки або близькі родичі. У плани багатьох Тельців входитимуть перекваліфікація або переорієнтація справи. У четвер слід бути уважними перед тим, як поставити підпис на юридичному або фінансовому документі. До п’ятниці ви надто збуджені, щоб бачити проблеми у реальному світлі. Перед тим, як розпочати діяти у суботу, добре подумайте про наслідки. У неділю є нагода привернути увагу до своєї діяльності впливових людей. Можна розраховувати на спонсорську допомогу.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

У середу бережіть свою репутацію. Ймовірно, що хтось із вашого оточення риє вам яму. У багатьох сім’ях проблеми зі здоров’ям дітей. Незважаючи на безліч клопотів, вам удасться на кілька днів усамітнитись і відпочити. Матеріальний стан дозволяє це зробити. Партнери по бізнесу не поділяють вашого оптимізму в середу. У п’ятницю закінчується конфронтація з опонентами. В особистих стосунках спробуйте бути безкорисливими, інакше ставлення до вас може різко змінитися у суботу. У вихідні не зловживайте алкоголем.

РАК (22.06—23.07).

Зіткнеться з несподіваними професійними проблемами, більша частина яких буде пов’язана з партнерами. У вівторок можливе отримання негативної інформації. Якщо до вас надійде пропозиція про нову роботу, приймайте її, майбутній результат вас цілком задовольнить. Фінансових витрат буде значно більше, ніж ви планували. Відбиватиме напади недругів, які дошкулятимуть цілий тиждень. Не показуйте конкурентам, де у вашому бізнесі слабке місце, вони обов’язково скористаються цією інформацією не на вашу користь. У четвер авантюрні дії призведуть до помилок. Субота – день, коли всі справи йдуть, як по маслу.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Фортуна подбає про самотніх – у них є шанс цікавого і перспективного знайомства. Ділові Леви виходять із своїми пропозиціями на вищі кола спілкування. У народжених наприкінці липня можливий переїзд на нове місце проживання або еміграція. Плани будуть змінюватись кілька разів на день. Четвер – день серйозних помилок, відтак не займайтеся фінансовими питаннями і не підписуйте юридичних документів. Той, хто хоче змінити місце праці, повинен реально оцінити свої здібності і знайти надійні способи для їх реалізації.

ДІВА (24.08—23.09).

Бізнесменам доведеться здолати значну кількість перешкод. У декого можливі конфлікти із законом. Найвідповідальніший день тижня – середа. Перевтома негативно позначиться на здоров’ї – упродовж тижня імунітет знижується, зростає небезпека інфекційних захворювань. Подружжю і закоханим буде важко знайти спільну мову, особливо в четвер. До п’ятниці живе у дуже напруженому ритмі. У суботу доведеться докласти багато зусиль, щоб не втратити завойовані позиції. Упродовж тижня велика небезпека травматизму та інфекційних захворювань. У скрутних ситуаціях доведеться розраховувати тільки на власні сили.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Необхідно чітко орієнтуватися в ситуаціях, які будуть упродовж тижня блискавично змінюватися як у кращий, так і в гірший бік. Більшу частину фінансових проблем буде успішно вирішено. В особистому житті головною темою тижня стануть нерозділене кохання і ревнощі. Будуть дещо розчаровані фінансовими результатами своєї діяльності. У п’ятницю несподівано виникне сварка через гроші, яка нічим конструктивним не закінчиться. Ділові поїздки і відрядження краще відкласти – зірки не сприяють подорожам, особливо у понеділок і середу. Від дітей лише клопоти.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Вплив зірок сприятливий для тих, чия професійна діяльність пов’язана з медициною, педагогікою і силовими органами. Ваші пропозиції та ініціативи належно оцінить керівництво, проте в середу вести будь-які переговори не рекомендується. У четвер є небезпека втратити гроші та бути пограбованим. Діти дивують своєю не завжди передбачуваною поведінкою. Тиждень вкрай напружений і не для всіх результативний. Водолії і Козероги – ваші основні опоненти у четвер і неділю. Дискусії з ними забиратимуть багато сил і часу. У п’ятницю чекайте ревізора. Для ділових людей це день серйозних фінансових витрат, для інших – сварок на ґрунті ревнощів.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Активізуються зв’язки зі старими друзями, і хоча стосунки будуть складатися не завжди рівно, особливо в середу і четвер, певну користь вони все ж принесуть. Матеріальне становище нерівне, найбільші витрати очікуються у середу. У сімейному житті протягом тижня контролюйте емоції. Період неспокійний, на роботі з’являються недоброзичливці, стосунки з шефом погіршуються у четвер. Основні розбіжності з начальством мають матеріальну основу. Кінець тижня буде спокійнішим, ви майже задоволені життям, адже багато проблем почали вирішуватись.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Вимагають перегляду стосунки із діловими партнерами. У середу ви починаєте розуміти, що ваші вимоги до декого з них були завищеними. У більшості сімей можлива реорганізація побуту або переїзди, що створить багато клопотів і нервового напруження. Дорослі діти готують вам сюрпризи – вони вирішили одружитися або поїхати на роботу за кордон. Плани і домовленості мають авантюрний характер. До четверга ви налаштовані войовниче і біжите попереду паровоза. Тільки у п’ятницю ваші рішення матимуть виважений характер. В особистому житті зробите несподіваний поворот на 180°. Партнери здивовані після вашого рішення.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Не поспішайте з прийняттям важливих рішень стосовно розширення бізнесу. До 14 лютого час вкрай напружений. Дехто зіткнеться з проблемою термінового повернення боргів або необхідністю погашення кредиту. У сімейному житті багато протиріч. Деякі з прихованих проблем стали очевидними і вимагають негайного вирішення. Нові напрями у професійній діяльності розвиваються непоганими темпами, але у середу виникають невеликі об’єктивні ускладнення. Члени сім’ї разом з вами вирішуватимуть ваші проблеми. Головне джерело неспокою – телефон. У молодих багато незапланованих побачень.

РИБИ (20.02—20.03).

Багато розмірковують про перспективи роботи. Дехто ризикне перейти на нове місце, хоча воно й не буде дуже перспективним. З фінансами стабільно. Несподіваний приїзд гостей здалеку трохи виб’є вас із звичної колії. У середу будьте обережні з медикаментами і алкоголем. Можливість активних дій дещо обмежена. Невирішені домашні проблеми заважатимуть професійній діяльності у четвер. Думки про розширення справи передчасні. Це можуть дозволити собі тільки ті ділові Риби, чия діяльність пов’язана з туризмом або мистецтвом.