ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 3 ПО 9 ГРУДНЯ 2007 Р.

0
271

ОВЕН (21.03—20.04).
Перші три дні тижня будуть сприятливими. На понеділок можна призначити важливу зустріч. У вівторок навіть найфантастичніша ваша ініціатива матиме підтримку. В бізнесі буде все гаразд, якщо діятимете за добре продуманим планом. Вихідні минуть під знаком флірту.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05). 
До п’ятниці Фортуна прихильна до вас. Все складеться добре, якщо не витрачатимете енергію на дрібниці. Категоричність — не найкращий помічник у розмові з керівництвом. Стосунки з коханими і друзями будуть гарними.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Працьовитість зміцнить позиції на роботі. У вівторок ваша діловитість і чарівність допоможуть у переговорах з партнерами. Вдома на вас чекає дрібний поточний ремонт. У вихідні довіряйте своєму серцю, а не страху. Неділя — не найкращий день для поїздок і подорожей.

РАК (22.06—23.07).
Беріть ініціативу в свої руки просто з понеділка — нині не час безвільно плисти за течією. Не лякайтесь труднощів у стосунках з партнерами. Домашні клопоти загрожують перевтомою. У неділю не шукайте задоволень — це тяжкий для вас день.

ЛЕВ (24.07—23.08).
Від миру і гармонії в родині залежатиме ваш успіх на роботі. У четвер не упустіть шансу вивести своїх ворогів на чисту воду. Загострення хронічного захворювання може серйозно зашкодити вашим планам. У вихідні вас не зрозуміють ваші батьки або діти.

ДІВА (24.08—23.09).
І робота, і домашні клопоти вимагатимуть уваги і сил, але не розривайтеся навпіл — все у вас вийде чудово, був би творчий підхід. У другій половині тижня на роботі можливі невеликі непорозуміння, пов’язані з інтригами, які плете один з ваших опонентів.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Фінансові проблеми повертають вас із небес на землю. У середу можна розраховувати на матеріальну підтримку близьких і друзів. У п’ятницю не забувайте про ввічливість при спілкуванні з підлеглими. У неділю від ваших зусиль і найкращих намірів мало що буде залежати.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
Після деякого простою розпочинаєте рішучі дії, які принесуть матеріальне задоволення. У п’ятницю друзі й близькі примусять трохи похвилюватися. Але ви з честю вийдете із скрутного становища.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Займається плануванням сімейного бюджету. В середу не піддавайтеся захопленню, від нього один крок до подружньої зради. Приступ меланхолії може сильно нашкодити справам, друзі й близькі застережуть від фатальної помилки.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
У справах і кар’єрі чистота ваших помислів вирішуватиме все. В четвер будьте стриманими у висловлюваннях, особливо щодо керівництва. Не найкращий час для поїздок і відряджень, знайдіть собі заняття вдома.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Розлад у стосунках з колегами призведе до грошових ускладнень. Постарайтесь не дратуватися і зберігати холоднокровність. У п’ятницю остерігайтеся пліток і пасток. В особистому житті хтось хоче перейти вам дорогу.

РИБИ (20.02—20.03).
Не бійтеся оригінальних ідей — це шлях до успіху. Але вам доведеться як слід попрацювати. Домашні перетворення вплинуть на сімейні фінанси, але всі ці зміни — на краще. У вихідні не виявляйте надмірну активність чи агресію.