ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 27 СЕРПНЯ ПО 2 ВЕРЕСНЯ 2007 Р.

0
608

ОВЕН (21.03—20.04).

Настав час упорядкувати фінансові справи. Якщо ви займаєтесь бізнесом, то помилки і прорахунки 27-го можуть дуже дорого коштувати. Діти стають причиною серйозного конфлікту в сім'ї. В особистому житті на вас чекає приємний сюрприз. В далеку подорож вирушіть 29 числа.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05). 

На легкий тиждень не розраховуйте. Настрій змінюється буквально на очах. 28-29-го вас краще взагалі не зачіпати, бо ви – клубок нервів. Головна причина цього – ваше здоров'я чи здоров'я членів родини. Ділові люди зайняті стратегічними планами на майбутнє.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

У бізнесменів добрий період для рекламної діяльності. Щастить посередникам, рекламним агентам і поліграфістам. У середу можете розчаруватися у друзях через банальну причину – гроші. Водолії, Овни і Леви готують не зовсім приємний сюрприз. Найкращий день – понеділок, найгірший – четвер. У людей похилого віку загострюються хронічні хвороби.

РАК (22.06—23.07).

У контактах з друзями необхідна обачливість. Не пліткуйте з приводу ділових партнерів, це стане відразу відомо. 28-го загострюється конкурентна боротьба. Можуть чекати неприємності при вирішенні фінансових питань, адже ви схильні до марнотратства (27-29). Щастить працівникам силових структур і перевіряючих органів.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Честолюбство штовхає на відкриту конфронтацію з колегами. 27-28-го ви вимагаєте свою "левову частку". Якщо ви у відпустці, то це чудова нагода вирушити з коханою людиною в подорож (можливо, весільну). 28-29-го можна вкладати гроші у справу, акції та цінні папери. У дітей – неприємні пригоди і травми.

ДІВА (24.08—23.09).

Складний період в особистому житті. Не вірте любовним клятвам і фінансовим обіцянкам. 29-31-го в центрі уваги робота і кар'єра. Бізнесмени можуть розраховувати на серйозні успіхи у переговорах і підписанні контрактів. Скорпіони і Овни підказують оригінальну ідею. Здоров'я вимагає уваги у вівторок.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Переживають поразку в особистому житті або професійній кар'єрі. Якщо ви захочете проконтролювати матеріальну сферу спільних справ, то 31-го виникнуть неприємні з'ясування стосунків. На любовному фронті в кращому випадку – без змін. Запам'ятайте сон на понеділок – він буде віщим.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

У ділових людей непростий період, коли хочеться все полишити й почати іншу справу. В усіх своїх невдачах ви схильні звинувачувати партнерів, колег, тільки не себе. Не надавайте такого великого значення дрібницям, будьте вищими від інтриг. Спокій і розважливість – найкращі порадники.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Настає сприятливий час для навчання, особливо це стосується вивчення іноземних мов, занять історією, філософією, політологією. П'ятниця – добрий день для старту. Хтось стане щасливим дідусем чи бабусею, хтось вирушить на навчання за кордон. У відпустці на вас чекає багато можливостей для знайомств і флірту. Багатьох переслідують спогади про минуле, яке давно треба забути.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01). 

Виявляє наполегливість у справах, пов'язаних з початком нової трудової діяльності. Вона обіцяє бути успішною. У комерційні поїздки треба вирушати після 27 числа. У вихідні ви тиснете своїм авторитетом на членів родини. Не конфліктуйте з батьками – це у ваших інтересах.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02). 

Переживає з приводу нещасливого кохання. Бізнесові справи відходять на другий план. Бажано більше відпочивати або взагалі піти у відпустку. Якщо ви без роботи, то, починаючи із середи, є шанс знайти те, що вас влаштовує. Насолоджуватись життям можна у понеділок і суботу.

РИБИ (20.02—20.03).

Біоенергетичний потенціал дещо зменшується. Це відразу ж негативно позначиться на сімейних і особистих стосунках. Уникайте сімейних сцен у четвер. На роботі реорганізація, але ви від цього тільки виграєте. Авантюрні рішення цього тижня не для вас. Не піддавайтеся на провокації Близнюків і Водоліїв.