ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 3 ПО 9 ТРАВНЯ 2010 РОКУ

0
369

ОВЕН (21.03—20.04).

Середина тижня – найпродуктивніший час. Об’єктивна оцінка ситуації допоможе у вирішенні ділових і особистих проблем. У четвер постарайтеся залишатися в злагоді зі своєю совістю. Можете довіритися своєму партнерові. Тепер все залежатиме від цього. Тиждень вдалий для самостійних рішень, але надто цим не захоплюйтеся, бо можливі проблеми в майбутньому. Крім того, вірогідні не дуже приємні переговори на офіційному рівні, але загалом ситуація сформується упродовж серпня. Ви відчуваєте себе господарем долі, вам усе дається напрочуд легко. Але при цьому не варто забувати про близьких. Декому із них потрібна ваша допомога. Може робити неправильні висновки і не контролювати своїх слів. У середу повертаєтеся до попередніх ділових проектів, творчих планів і партнерів. З’являється можливість здійснити поїздки, які раніше були нереальними. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці. Не варто сексуально перевантажуватися. Щоб полегшити перебіг хронічних хвороб, слід зрозуміти, що треба віддавати, а не брати, в тому числі й у сексі. Змініть своє ставлення до партнера і відчуєте полегшення.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Придивіться уважніше до корпоративних конфліктів через неможливість урегулювати фінансові або інформаційні питання. У майбутньому вам ще треба буде вивчити цю ситуацію, як і інші складні інформаційно-фінансові питання. Тиждень почніть із вирішення побутових проблем. Найважливіші питання владнайте до четверга. Спробуйте знайти вільний час для відпочинку. Авантюрні дії вкрай небажані – результат буде негативний. 7-го на роботі ексцеси, в побуті – травми, на дорогах – аварії. Найкращі дні для відпочинку, розваг, творчості і кохання – понеділок, для роботи – середа. Творчі Тельці можуть добитися визнання. Не варто подразнювати печінку. Не їжте гострого і смаженого. Вживайте більше соків. Операція протипоказана.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Задоволені перебігом справ і дозволяють собі дещо розслабитись. Слідкуйте, щоб партнер не брався за полагодження ваших справ. У середу й четвер не лінуйтеся. Якщо у п’ятницю прислухаєтесь до голосу інтуїції – на вас чекає успіх. Тиждень не дуже ефективний для бізнесової діяльності. Можна чекати локальних подій, які навряд чи серйозно вплинуть на бізнес. В окремих випадках можуть з’явитися можливості для налагодження міцних зв’язків на офіційному рівні. Не робіть ніяких дій, перш ніж обдумати подальші наслідки. Якщо ви досі не були у відпустці — негайно на відпочинок! Мають шанс успішно закінчити справи: ремонт, ділові угоди, захист дисертації. 6-го не сидіть, склавши руки, а виявляйте ініціативу. Ваші зусилля гідно оцінить керівництво. У зоні ризику — кістки та селезінка. Не лікуйте й не видаляйте в ці дні зуби без крайньої потреби.

РАК (22.06—23.07).

Вдалий період для налагодження фінансових відносин з партнерами. Почне давати результати програма, над якою ви працювали упродовж тривалого часу. У стосунках з близькими людьми постарайтеся запобігти кризі. Ви зможете здійснити більшість своїх мрій, якщо прислухатиметеся до інтуїції. Друзі намагатимуться вам допомогти, але саме зараз відмовтеся від їхніх послуг. У четвер не варто починати нові справи. Багато Раків шукають фінансову підтримку у вигляді кредитів і позичок. Спроба знайти кредиторів 8-го буде марною. Шлюбний чи інтимний партнер намагається перекласти на ваші плечі свої проблеми, яких і без того вистачає, особливо в четвер. Абітурієнтам-гуманітаріям щастить. Можуть посилитися алергічні реакції і біль у ногах. Не плануйте операцію на венах ніг.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Чекає велика кількість контактів з партнерами як діловими, так і ні. У вівторок друзям буде потрібна ваша допомога. У загальній метушні не забувайте про сімейні проблеми, адже у ваших дітей не все гаразд у школі. Будьте уважніші в корпоративних відносинах, оскільки в них — причина, яка надалі може загострити наявний конфлікт, хоча водночас з’являться і великі можливості для його розв’язання. Настав час зробити крок угору по кар’єрній драбині. На роботі вас сприймають як лідера, тож скористайтеся цим. Але не витрачайте енергію і сили на марні справи. До п’ятниці перебувають у гарному настрої і хорошій робочій формі. У вихідні ваші бажання не відповідають можливостям. У коханні велика ймовірність розчарування і самообману. Вам, як ніколи, хочеться взаєморозуміння і співчуття. У ці дні утримайтеся від вживання алкоголю. Ви не відчуватимете критичної межі сп’яніння. Організм майже не захищатиметься від отруєння.

ДІВА (24.08—23.09).

Тиждень вдалий для бізнесової діяльності, особливо для управління фінансами, зокрема в комерційних операціях. Загалом вам багато що вдається, але реальні результати гірші, ніж могли б бути за таких обставин. Якщо ситуація складається не на вашу користь, то треба подумати, а чи варто займатися тим, чим ви займаєтеся останнім часом. При цьому не втрачайте оптимізму. Займіться власним здоров’ям. Може розраховувати на зміцнення свого авторитету. Діви, які народилися наприкінці серпня, святкують перемогу над конкурентами. У п’ятницю раціональне мислення підводить – ви будуєте нереальні плани. 5-го остерігайтеся шахраїв. У ці дні увага прикута до голови, носа та вух. Не варто підстригатися і робити хімічну завивку.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Тиждень дозволить з мінімальними зусиллями домогтися максимальних результатів. Фінансові успіхи залежать від ваших партнерів. У п’ятницю остерігайтеся брехні й обману. Можна активно шукати способи заробити гроші. Можна вирішити питання, пов’язані з працевлаштуванням, налагодити стосунки із співробітниками. При цьому намагайтеся не випускати з уваги інтереси деяких партнерів, оскільки в майбутньому це може спричинити конфліктну ситуацію. Якщо у вас з’явилася нова ідея, то треба негайно втілити її в життя. Сприятливий період для нових справ. Незабаром ви отримаєте приємні вісті від родичів. Події 4-го готують ґрунт для нового етапу в професійній сфері. Ризиковані фінансові операції закінчаться банкрутством. В четвер ви можете допустити серйозну помилку в роботі. Зустріч із старим другом не обіцяє нічого хорошого. Не бажано втручання в ділянку горла: голосові зв’язки, гортань і надто щитовидна і вилочкова залози дуже чутливі.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Тиждень вдалий для оформлення фінансових документів. При цьому доведеться виконати певні умови, що спочатку вам не дуже сподобаються. До деяких корпоративних відносин ви почнете втрачати інтерес. На початку тижня більше уваги приділіть роботі. Уникайте конфліктів із начальством. У п’ятницю і суботу будьте обережні з побутовими приладами. Хоче контролювати усі справи в бізнесі сам. Пристрасть до грошей може зіпсувати ваші стосунки з партнерами. Проблеми в особистій сфері сягають критичної межі. У дітей і підлітків загроза травм. Не навантажуйте легені та бронхи фізичними вправами. Краще більше поспати.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Успішними будуть переговори, робота з документами та іншими видами інформації. У переговорах з фінансових питань ситуація почне з’ясовуватися, з’являться можливості для прийняття рішень. Попереду складний період, тому будьте напоготові. Доведеться взяти на себе чужі обов’язки. Можете сміливо розраховувати на фінансову підтримку старих знайомих. Пристрасті часто виходять з-під контролю розуму. 6-го уникайте надто сильних емоцій, які здатні зашкодити не тільки справам, а й здоров’ю. Комерційні поїздки краще відкласти. У п’ятницю забагато побутових проблем. Посидьте на дієті — бережіть шлунок, підшлункову і стравохід. Обстеження та лікування серця і артеріальної системи перенесіть на наступний місяць.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

У фінансових питаннях на офіційному рівні може стурбувати позиція офіційних осіб. Не поспішайте з висновками, добре проаналізуйте ситуацію. Особлива увага потрібна під час переговорів: можливий витік інформації. Якщо у вас виникли юридичні питання, то не варто ними займатися на цьому тижні. Зачекайте до кращих часів. Направте енергію на мирні справи, допоможіть дітям розібратися з їхніми проблемами. Сплеск енергії не завжди має конструктивний характер. У п’ятницю безліч непередбачених ситуацій. Потреба в нових емоціях і відчуттях підштовхує на нехарактерні для вас вчинки. Молоді Козероги здатні на відчайдушні кроки. Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати. Для відновлення нервової системи треба поспати на годину довше. Постарайтеся не навантажувати шлунок, особливо смаженим. Людям з підвищеною кислотністю треба пити чай з м’яти, а салати заправляти олією.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Вас уже давно непокоять певні зобов’язання у фінансових відносинах. Ви орієнтуєтеся в ситуації і майже готові до прийняття остаточних рішень. Спробуйте зберегти відносини загалом, якщо залишилися ще які-небудь взаємні інтереси. На початку тижня вас турбуватимуть робочі питання. Ваші зусилля дадуть хороші результати, насамперед матеріальні прибутки. Не всі колеги підтримають ваші ідеї стосовно спільних проектів. Партнери в бізнесі й шлюбі вимагають уваги. Несподівані візити 5-го старих приятелів приємно здивують. У п’ятницю не вигадуйте собі неіснуючих хвороб і остерігайтеся неправильних діагнозів. Непорозуміння з коханими засмучують ненадовго. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла. Змініть свою поведінку і відчуєте поступове одужання.

РИБИ (20.02—20.03).

Очікує великий обсяг термінової роботи. Настав час завершити розпочату справу і проаналізувати помилки. Постарайтеся не брати в борг, бо повернути кредити в обумовлений термін буде важко. Поступово приходить розуміння, що ситуацію, пов’язану з певними зобов’язаннями у корпоративних відносинах, треба прийняти такою, якою вона є. Скористайтеся чудовою нагодою втілити в життя творчі ідеї. Четвер і п’ятниця — вдалі дні для переговорів із начальством, для вирішення поточних проблем. Потрапляють у двозначні ситуації. Найбільше помилок можете наробити 4-го. Найкращий день для бізнесу – середа, для особистих справ – вівторок. Спільні справи з родичами не рухаються вперед. Побережіть кишечник і жовчний міхур. Промивання цих органів відкладіть на потім. Краще попийте кисляку. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших.