ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 10 ПО 16 ГРУДНЯ 2007 Р.

0
243

ОВЕН (21.03—20.04).
Стосунки з партнерами по бізнесу і покровителями погіршуються. Кохані не завжди будуть з вами щирими і відвертими. Нові знайомства вимагатимуть від вас багато часу та зусиль. У середу уникайте марнослів'я і не вдавайтеся до необдуманих вчинків.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05). 
Тиждень принесе чимало хвилювань і розчарувань. Бережіть свою репутацію – при недостатньо серйозному ставленні до цього питання ймовірні неприємні несподіванки. На сімейному небосхилі в середу з'являються грозові хмари.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Працюють з подвоєною наполегливістю, щоб встигати за подіями. У понеділок і вівторок ви можете легко розсваритися з тими, хто багато вам допомагав у минулому. Чим би ви не займалися, необхідно пам'ятати, що ви не завжди і не в усьому маєте рацію.

РАК (22.06—23.07).
Переглядає деякі життєві засади. Дехто змінить погляди на проблему подружньої вірності. 13 числа захочете розставити усі крапки над "і", але не поспішайте – до 25-го войовничий настрій минеться. Шкода, що ваших вчинків майже ніхто не розуміє, мало того, їх навіть засуджують.

ЛЕВ (24.07—23.08).
У вівторок може з'явитися надмірна нервозність і зайва ініціатива. Будьте обережні у розмовах, зміст яких можуть використати проти вас. Скрутні часи перечекайте у теплому родинному колі.

ДІВА (24.08—23.09).
Фінансовий бік справ вас не задовольнятиме. На роботі можливі великі зміни, причому пов'язані з критичною ситуацією. Як людині, яка поважає родинні зв'язки, вам доведеться надати матеріальну допомогу комусь із близьких. Це створить додаткові труднощі в п'ятницю.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
До кінця тижня будете жити, як на вулкані, – несподівані події постійно руйнуватимуть ваші плани. Декого чекає удар "нижче пояса" від того, від кого ви цього ніколи не сподівалися. Позитивні емоції можна черпати із спілкування з дітьми.

СКОРПІОН (24.10—22.11).
На початку тижня ви зіткнетеся із сильною протидією з боку партнерів чи начальства і ваші грандіозні проекти почнуть пробуксовувати. Тільки інтуїція зможе вивести на нове грошове джерело. Велика покупка принесе радість.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Доведеться платити за старими рахунками в прямому і в переносному значенні. У понеділок і вівторок краще не підходьте до телефону – отримана інформація навряд чи додасть життєвого оптимізму. Треба бути готовим до різких змін у стосунках з близькими, але не слід надто драматизувати ситуацію.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
У справах і кар'єрі чистота ваших помислів вирішуватиме все. В четвер будьте стриманими у висловлюваннях, особливо щодо керівництва. Не найкращий час для поїздок і відряджень, знайдіть собі заняття вдома.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
Переживає багато гострих відчуттів. У середині тижня усе те, що ви вважали стабільним, незмінним, може миттєво розвалитися, як картковий будиночок. Не засмучуйтесь і не лякайтеся – просто деякі ваші уподобання повинні кардинально змінитися, хочете ви того, чи ні.

РИБИ (20.02—20.03).
Охоплені настроєм, близьким до панічного, що, по-перше, бракує часу, а по-друге – грошей. У вівторок згадайте, що у вас є родина і друзі, і вони вас у біді не залишать.