ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 9 ПО 15 СЕРПНЯ 2010 РОКУ

0
377

ОВЕН (21.03—20.04).

У любовно-романтичних стосунках криза. У творчих людей переорієнтація напрямів. Відпочинок і розваги не приносять задоволення, особливо 10 і 11 числа. Не варто підганяти події і намагатися переробити людей та обставини. Краще максимально використати те, що пропонується. 13-14-го вам поталанить в особистому житті, якщо діятимете обережно й мудро. У неділю засмучує необхідність повернення боргів. Найкращий день тижня – субота. До суботи настрій войовничий. Тіло потребуватиме фізичної активності. Більше рухайтеся. Проте від занять екстремальними видами спорту краще відмовитися. Можливі переломи або струс мозку.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).

10,11 числа можлива криза у шлюбі або труднощі у стосунках з батьками, особливо, якщо ви живете разом. Невдачі, образи, примусять до кінця тижня «залягти на дно». Радимо діяти відповідно до обставин і не дуже прагнути виявляти ініціативу. 12-14-го дні подарунків чи ударів долі, залежно від того, що ви заслужили. У неділю не зупиняйтеся на півдорозі – доведіть розпочату справу до кінця. Діти схильні до кишкових інфекцій, дорослі – до загострення хвороб шлунка. Гірше почуватимуться хворі на радикуліт. Бережіть спину. Підвищується ламкість нігтів. Робіть сольові ванночки. Не йдіть до перукарні. Фарбувати волосся не можна. Відвідування стоматолога краще відкласти на тиждень.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

На службі з’являються конкуренти і опоненти. У вівторок треба чітко визначити, що ви робите неправильно, і не упускати важливих справ з-під свого контролю. Не йдіть на повідку у своїх пристрастей. 13-14-го в бізнесових справах вас можуть обманути ті, кому ви довіряєте. Доведеться багато переживати, витримати провокації з боку недругів. Порятунком стане оптимізм і гумор. Спілкування з дітьми принесе втіху. У неділю ви знову “в формі”. Найскладніші дні місяця. Погіршується епідемічна обстановка. Уникайте багато бувати в людних місцях. Підтримайте імунітет. Почастішають випадки ураження електричним струмом. Не користуйтеся зіпсованою технікою.

РАК (22.06—23.07).

Найбільше докучають фінансові проблеми. Понеділок і вівторок – дні, коли ви легко можете втратити те, що довго заробляли. Харчові отруєння небезпечні у вихідні. Тяжко встигнути за подіями, які блискавично змінюються. Займіться поки що буденними справами і переживіть цей період «на гальмах». Багато Раків не можуть виборсатися зі старих боргів. Не покладайте великих надій на нове знайомство – воно швидкоминуче. Діти-Раки більш, ніж звичайно, вразливі й плаксиві. Нагадає про себе варикозне розширення вен. Запобігайте розвитку набряків. Відпочивайте, поставивши ноги на стілець. Фізичні перевантаження можуть спричинити кровотечу з носа. Відкладіть початок курсу ін’єкцій.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Постійно поспішає за подіями і не може їх наздогнати, принаймні до п’ятниці. У сімейному житті настав час подивитися правді в вічі й зробити серйозні висновки. Назвати ситуацію стабільною не можна. Уважно слідкуйте за словами і контролюйте хід думок – будь-яка неправильна і непотрібна думка може легко втілитись у життя 13-15 числа. Якщо у вас багато невідкладних справ, заплануйте їх на понеділок і вівторок. Період несприятливий для далеких подорожей, особливо морських. Через власну неуважність ви губите цінну річ. Знижується гострота зору. Забезпечте достатнє освітлення під час роботи. Не просиджуйте вечори біля екранів телевізора. Зростає внутрішня тривога.

ДІВА (24.08—23.09).

Схильна до порушення дисципліни. Відносини у сім’ї і з товаришами складні. 13-15-го не сподівайтеся на підтримку своїх планів з боку ділових партнерів. На можливість великих успіхів у коханні в ці дні також не слід розраховувати. У четвер «під настрій» не пишіть заяву про звільнення з роботи – потім будете шкодувати. Несподівано для себе з’ясовує, що у неї з’явилися вороги. Багато сил витрачається на боротьбу з конкурентами. Здоров’я стане серйозною проблемою, якщо ви не перестанете дратуватися через дрібниці. Добрі дні для початку курсу оздоровчих процедур. Час починати загартовувати організм. Багато рухайтеся. Не переїдайте. Відвідайте косметолога.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Друзі готують несподівані сюрпризи. 10 і 11 числа вони навряд чи принесуть вам втіху. Всі думки й надалі про роботу. У вівторок може позитивно вирішитись питання про підвищення зарплати, але не настільки, на скільки ви розраховували. 13-15-го не діліться своїми планами і не хваліться успіхами (особливо матеріальними) перед друзями – в ці дні вони критично налаштовані і не спроможні щиро розділити з вами вашу радість. Час для відпочинку ще не настав. У цілому нічого не загрожує вашому щастю, але дрібні побутові неприємності докучають аж до вихідних. Напередодні молодика знижується загальний життєвий тонус організму. Відмовтеся від тонізувальних препаратів. Більше відпочивайте.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

У бізнесі не розпочинайте нічого нового, а закінчуйте старі справи. Зірки сприяють військовим, спортсменам і хірургам. У середу критично ставтеся до порад і пропозицій, які надійдуть від Близнюків і Дів – це все пусті балачки. У вихідні будьте готовими до приїзду несподіваних гостей. Мета постійно віддаляється, хоча здається, що до неї кілька кроків. У вівторок відкладіть усі справи і перепочиньте. Особливо корисними будуть заняття водними видами спорту. Сходіть до сауни. Стимулюйте потовиділення. Виганяйте хворобу з організму. Видалення мозолів і врослих нігтів на ногах краще планувати на ці дні.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Не вирішуйте серйозних питань у бізнесі – можливі непорозуміння, неправильно укладені угоди. Якщо мова йтиме про купівлю нерухомості, земельної ділянки, дачі, авто чи інших дорогих речей, то краще відкласти це до 20 числа. Четвер – день дуже романтичний. Можна сміливо йти на штурм фортеці, яка довгий час здавалася неприступною. Настав час внутрішньої інвентаризації. Від деяких перспективних планів доведеться відмовитись. До п’ятниці не варто вирушати у поїздки та відрядження. Погіршується капілярне кровопостачання. Можуть виникати проблеми з пам’яттю. Більше рухайтеся. Приймайте теплі ванни.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Хоче визнання своєї роботи. Багато ідей, спілкування, переговорів. Але справжній результат побачите тільки наприкінці місяця. Пристрасний роман, на жаль, не переросте у серйозні, стабільні стосунки. У вихідні – емоційний спад і меланхолія, які минуть тільки через три-чотири дні. Зірки допомагають зміцнити стосунки з іншими людьми, якщо ваші плани щодо партнерства чесні. 11-те – сприятливий день для тверезого усвідомлення ситуації. Остерігайтеся розвитку грибкових інфекцій. Приділіть більше уваги особистій гігієні. Погіршиться самопочуття кардіологічних хворих. Знижуйте інтенсивність тренувань. Дні підвищеного травматизму. Рухайтеся обережно. Падіння може супроводжуватися переломами та вивихом суглобів. Нагадає про себе застарілий кашель. Лікування гаймориту і риніту варто почати в ці дні.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Початок тижня минає без особливих ексцесів. У середу настрій може зіпсувати безпідставна підозра у фінансових махінаціях партнера по бізнесу чи непотрібні ревнощі. Найважливіші справи заплануйте на вівторок. Суботу залишіть для нового роману. Зізнанням в коханні Дів, Близнюків і Левів не довіряйте. В далекі подорожі не вирушайте, принаймні за кермом свого автомобіля. У декого докорінно змінюються уявлення про партнерські стосунки. Висипання на тілі свідчитимуть про алергію. Уникайте контакту з хімічними речовинами. Не варто розпочинати нового курсу лікування. Можлива поява набряків. Потурбуйтеся про покращення якості харчування. Хворим на виразку шлунка необхідно дотримуватися суворої дієти. Недуга може прогресувати.

РИБИ (20.02—20.03).

Надлишок енергії слід скерувати на вирішення особистих проблем. У середу не зациклюйтесь на грошах – до кінця тижня вони з’являться. Бізнесові пропозиції Левів і Водоліїв хибні. У п’ятницю не критикуйте дії начальства і відмовтеся від послуг посередника. Батьки докучають своїми порадами, до яких ви не хочете прислухатися. Робота засмучує відсутністю перспективи. У середу навряд можна щось виграти від задушевної розмови з начальством. До п’ятниці ваша фізична і робоча форма бажає бути кращою. Загостряться захворювання кишково-шлункового тракту. Не змінюйте звичного режиму харчування. Екзотичні страви можуть спричинити небажані реакції. Підвищенню загального тонусу організму сприятиме масаж стоп. Походіть босими.