ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 17 ПО 23 ГРУДНЯ 2007 Р.

0
367

ОВЕН (21.03—20.04).
Упродовж тижня грає роль закулісного лідера. Особисті справи — таємниця для навколишніх. У середу азартні ігри та ризиковані фінансові операції можуть призвести до серйозних матеріальних втрат. Ревнощі не дають спокійно жити в суботу.
ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).
Початок тижня сприятливий для журналістів, перекладачів, працівникам радіо і телебачення. У неділю може засмутити друг, народжений під сузір’ям Овна чи Скорпіона. Стосунки, які розпочиналися як легкий флірт, починають займати у вашому житті значно серйозніше місце.
БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).
Сумніваються в щирості кохання свого партнера. Торгові угоди принесуть матеріальний прибуток. Поважна особа сприятиме вашій кар’єрі. У середу остерігайтеся двозначних ситуацій і добре зважуйте, що обіцяєте іншим.
РАК (22.06—23.07).
Може поїхати у вигідне відрядження (вівторок, середа). Повернувшись з нього, вразить стан справ у власному домі: діти вкрай розлінилися, а друга “половинка” шукає пригод. Вихідні для того, щоб розставити все на свої місця.
ЛЕВ (24.07—23.08).
У вівторок думка видавати бажане за дійсне може призвести до матеріальних втрат. До кінця тижня ви обмірковуєте проблему, як зробити життя вдома комфортабельнішим. У неділю є чудова нагода для романтичного знайомства, але це не повинні бути Терези або Тельці.
ДІВА (24.08—23.09).
На початку тижня можливі розчарування, пов’язані з пошуком додаткового заробітку. Назріває конфлікт з дітьми, але треба бути справедливим — можливо, правда саме на їх боці. У вихідні для повернення душевної рівноваги займіться улюбленою справою.
ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).
Якщо на початку тижня ви відчуваєте твердий ґрунт під ногами, стабільність і спокій, то, починаючи зі середи, ідилію порушує фінансова проблема, яка ніяк не зможе вирішитись — ні позитивно, ні негативно. Відповідальну розмову з керівництвом краще відкладіть на тиждень.
СКОРПІОН (24.10—22.11).
Охоплюють два бажання — мати багато грошей і жити комфортно. У середу на деякі атрибути “красивого” життя доведеться витратити чималу суму. Бізнесменам у четвер не щастить.
СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).
Займається питаннями податків, аліментів чи страхування. Надмірна активність може призвести до нервового перенапруження і стресу. Контролювати ситуацію на любовному фронті у другій половині тижня складно. У середу “доброзичливці” підливають “олію у вогонь”, ревнощі розіграються з новою силою.
КОЗЕРІГ (22.12—20.01).
У середині тижня ваш авторитет суттєво зросте завдяки альтруїстичній діяльності. У середу і четвер надмірні амбіції заважатимуть діловим стосункам. Настав час серйозної розмови з коханою людиною. Якщо хочете у вихідні відпочити — відключіть телефон.
ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).
До четверга краще не будувати серйозних стратегічних планів. У п’ятницю не витрачайте великі суми на речі далеко не першої необхідності. Дизайнери, перукарі, косметологи мають шанс продемонструвати свою майстерність.
РИБИ (20.02—20.03).
Початок тижня дуже емоційний. У далеких поїздках остерігайтесь травм. Інфекційні захворювання можуть стати проблемою у вихідні. Комерційні пропозиції, які надійдуть у четвер, будуть спокусливі, але краще сім разів відміряти.