ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 10 ПО 16 СІЧНЯ 2011 РОКУ

0
475

Овен (21.03—20.04).

Фінансові справи міняються на краще. Подарунки, які ви отримали на Новий рік, підтвердження цьому. Можуть виникнути проблеми в домі, особливо, якщо в родині є маленькі діти. Давні друзі, зокрема жінки, зроблять вам протекцію й допоможуть у всіх справах. У діловому житті очікується деяке затишшя. Грошові проблеми вашого партнера можуть негативно вплинути на ваш сімейний бюджет. Потурбуйтеся про безпеку вашого дому — у суботу є ризик “приходу непроханих гостей”. Стережіться вуличних тварин. Не дратуйте кішок і собак. Вони можуть завдати серйозних поранень. Добре обробляйте поверхню рани чи порізу. У лежачих хворих можливе підвищення температури.

Телець (21.04—21.05).

Проблеми, які виникнуть у професійній сфері, вимагатимуть від вас сміливих рішень. Розумний ризик буде до речі. Будьте готовими до того, що вас будуть критикувати як керівництво, так і співробітники. Час сприятиме родинним справам і новим знайомствам. Ви зблизитеся з людьми, які зіграють важливу роль у вашому житті. Можна розраховувати на прибуток, але невеликий. Службові обов’язки намагайтеся виконувати ретельно і вчасно, щоб не накликати гнів керівництва. Затемнення зверне увагу Тельців на проблеми дому і роботи. Зменшуйте інтенсивність тренувань — підвищується ламкість кісток. Життєвий тонус помітно знижується. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку.

Близнюки (22.05—21.06).

Професійна сфера обіцяє бути насиченою різноманітними подіями, іноді цілком несподіваними. Допомога друзів і партнерів сприятливо вплине на вашу діяльність. Фінансове питання може стати причиною сімейних сварок. Остерігайтеся втручання у ваше особисте життя сторонніх осіб. Бізнесові й творчі плани почнуть приносити конкретні результати. Настав час розраховуватися з боргами. Затемнення попереджає про те, що в поїздках потрібно бути вкрай обережними, менше говорити зайвого і займатися проблемами родичів. Зверніть увагу на здоров’я батьків. Погіршується рухливість кінцівок. Частіше турбуватимуть судоми. Гарний період для початку занять із відновлення гнучкості суглобів. Нервова система потребує уваги — уникайте стресів. Корисно прийняти перед сном теплу ванну.

Рак (22.06—23.07).

Успіхи на професійній ниві залежатимуть від ставлення до вас керівництва взагалі і колег зокрема. Є небезпека переоцінити власні сили. Святкові дні можуть стати переломними у долі — ви маєте шанс познайомитися з людиною, яка відіграє велику роль у вашому житті. Різко посилюється інтелектуальна діяльність, що дасть можливість вирішувати кілька проблем одночасно. Будьте обережними з лицемірними представниками протилежної статі. Фінансове напруження спадатиме, з’являться добрі перспективи. Ракам затемнення нагадає про необхідність берегти здоров’я і гроші. Не змінюйте звичного раціону харчування. Відмовтеся від фарбування волосся та нового курсу лікування — можуть бути алергія, висипання на шкірі.

Лев (24.07—23.08).

Настав час реалізувати нові і навіть нестандартні плани. Проте не будьте надто амбітні і авторитарні — ці якості вам лише нашкодять. У романтичній сфері не випускайте ініціативу зі своїх рук, сміливо телефонуйте і призначайте побачення. Сприятливий космічний вплив дозволяє використати максимум можливостей для реалізації оригінальних ідей і задумок. На любовному фронті все о’кей. У творчих людей з’являються нові пропозиції або контракти. Затемнення радить звернути увагу на емоційні і сердечні проблеми. Турбуватиме головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Можливі запаморочення. Не допускайте травмування голови. Слушний період для  лікування органів видільної системи. Між їжею пийте чисту воду.

Діва (24.08—23.09).

На непередбачувані ситуації на роботі реагуйте спокійно — все повинно залагодитись само собою. Амурні справи принесуть багато приємних хвилин. Сімейний бюджет дозволить зробити невеликі подарунки. На декого чекає висунення на вищі посади. Своїми цікавими пропозиціями ви можете вразити колег і керівництво. Особисте життя стабільне. Затемнення дозволить вирішити питання фінансів, відкласти трохи грошей, потурбуватися про здоров’я і знайти спільну мову з керівництвом. Загострюються легеневі хвороби. Займіться повноцінним лікуванням застуди, сухого кашлю. Добре зігрівайтеся після перебування на холоді. Не бажані  операції на горлі. Відвідайте перукарню: нова стрижка виглядатиме чудово.

Терези (24.09—23.10).

Реалізація професійних планів залежатиме від вашої інтуїції. Головне — із усіх порад, які даватимуть друзі, вибрати найкращі і найперспективніші. У грошовій сфері можна розраховувати тільки на допомогу сім’ї. Відбудеться переорієнтація у поглядах на життя. З’явиться бажання змінити роботу, місце проживання, начальника чи партнера. Напередодні затемнення варто уважно продумати плани, проаналізувати свої стосунки з друзями й менше пліткувати про інших. Більше бувайте на свіжому повітрі. Стережіться грипу. Заняття спортом краще відмінити — є ризик травмування. Не носіть важкого.

Скорпіон (24.10—22.11).

Загалом перебуває у світлій смузі життя. Конструктивна енергія дає можливість реалізувати усі плани. Зустріч із давнім другом поверне вас до справ, які ви відклали у «довгий ящик». До затемнення варто вирішити проблеми в стосунках з начальством і на роботі й потурбуватися про здоров’я батьків. Тримайте ситуацію під контролем, хоча деякі зміни в планах все-таки будуть. На любовному горизонті майже безхмарно. До декого повернеться давнє кохання. І хоча вогонь пристрасті пригас, зірки скоро подарують вам новий приплив сил. Подбайте про правильне харчування. Займіться лікуванням сколіозу —  спіть на зручному ліжку. Лікування та протезування зубів пройде вдало. Але підвищується кровоточивість ясен.

Стрілець (2.11—21.12).

Прагне змін. Проте якщо це буде стосуватися зміни роботи, то ви ризикуєте зробити помилку. Доведеться докласти багато сил, щоб поліпшити своє матеріальне становище або принаймні утримати його на попередньому рівні. Приємні емоції дозволять трохи розслабитися й забути про неприємності. З’являються нові плани і друзі. Є шанс знайти ділових партнерів і заробити гроші. Поспішайте, сприятливий період триватиме до 19 числа, потім фортуна на якийсь час відвернеться від вас. У романтичній сфері сміливо виявляйте ініціативу. Проте затемнення застерігає від сумнівних романів. Організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Хворим на стенокардію варто слідкувати за самопочуттям. Не вживайте тонізуючих препаратів і напоїв. Під час роботи за комп’ютером швидко втомлюватимуться очі. Частіше робіть перерви.

Козеріг (22.12—20.01).

Справи йдуть чудово. Можна покладатися на нових друзів і старе кохання. Заморожені проекти мають шанс отримати «зелену» вулицю. Затемнення радить зберегти сили, гроші і не триматися за те, що вже віджило. Має шанс реалізувати заплановане. У цей час для вас дуже важливо оцінити професійні якості людей, з якими ви працюєте. Вибирати вам — кого наблизити, а з ким і розлучитися. Проведіть очищення кишечнику. Корисні лікувальні клізми. Розпочніть курс масажу. Можна видаляти мозолі. Приділіть увагу шкірі обличчя. Видалення вугрів довірте косметологу. Завітайте до лазні чи сауни. Слідкуйте за зволоженням шкіри рук. Погіршиться стан урологічних хворих.

Водолій (21.01—19.02).

На вас чекає багато несподіванок на роботі. Виникне небажане напруження у стосунках з партнерами і начальством. Ваша надмірна свобода і успіх не всіх влаштовуватимуть. Затемнення вкаже на необхідність допомоги іншим, навіть якщо ваші власні справи будуть іти не блискуче. Намагатиметься розширити поле діяльності. Для цього будуть усі передумови: приплив фізичних і творчих сил, нове коло знайомств. З фінансами проблем не повинно бути. У суботу не перегніть палку в стосунках з родичами. Стережіться захворювань, що передаються статевим шляхом. Користуйтеся протизаплідними засобами. Не робіть абортів і операцій на статевих органах. Відмовтеся від уживання горілчаних напоїв. Можливі отруєння.

Риби (20.02—20.03).

Із кількох запропонованих пропозицій реалізуються далеко не всі. Невеликі матеріальні проблеми не надто вплинуть на ваш настрій і плани. Романтичні стосунки принесуть позитивні емоції. Затемнення зверне увагу на здоров’я, стосунки із співробітниками і необхідність виконання обов’язків. Ділові справи відходять на другий план. Багато часу займають домашні проблеми і спілкування з друзями. Любовні пригоди і романтичні зустрічі залишають незабутній слід у вашому житті. У деяких Риб вони можуть закінчитися навіть шлюбом. Улаштуйте розвантажувальні дні. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Можливі симптоми отруєння. Прискорюється процес утворення каменів у сечогінних шляхах.