Зорі віщують з 7 по 13 березня 2011 р.

0
316

ОВЕН (21.03-20.04).

Ви вирішуватимете важливi робочi питання, у керiвництва до вас виникнуть претензії. Будьте готовi до кардинальних змін, зокрема це стосується роботи. Фiнансовi оборудки доведеться відкласти. Не давайте емоціям вийти назовні, будьте розумними. Краще займіться справами, це зараз найкращий порятунок від нудьги. Проявіть схильність до оточуючих, не приховуйте від них корисну інформацію. Якщо потрібна матеріальна допомога, зверніться до друзів. У коханні вам пощастить більше, сприятливий час для шлюбів. Подбайте про раціональне харчування. Не перевантажуйте шлунок. Лікування сколіозу, протезування зубів пройде вдало. Період загострення серцево-судинних захворювань. Не переймайтеся через дрібні неприємності.

ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).

На початку тижня ви проявите свої лiдерськi якостi, вдасться здiйснити давнi плани. Уникайте ризикованих операцiй, ретельно перевiряйте документи. Можлива нова зустрiч, яка змiнить ваше життя. Ваших сил вистачить на вирішення багатьох проблем. Дозвольте собі трохи пофантазувати, не бійтеся братися за найвідповідальніші справи. Дайте можливість коханій людині відчути, що вона потрібна вам. На роботі можливі дрібні неприємності, але все закінчиться добре. Уповільнюється перистальтика кишечника. Загострюється геморой. Небажано відправлятися в мандрівки. Акліматизація проходитиме важко. Остерігайтеся харчових отруєнь. Організм утомлюватиметься. Більше уваги приділіть шкірі. На руках можлива поява тріщин. Погіршується стан здоров’я урологічних хворих.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Занадто суворе ставлення до колег призведе до суттєвих проблем. Плани круто зміняться, доведеться займатися неочікуваними справами. Можливi сварки з родичами. Для досягнення успіху в бізнесі доведеться добре попрацювати, не забувайте, що тільки від вас залежить ваше майбутнє. Не вимагайте від співробітників багато, інакше з’являться проблеми у спілкуванні. Ви сповнені радощів та емоцій, друзі та близькі допоможуть вам зберегти цей настрій протягом усього тижня. Остерігайтеся захворювань, що передаються статевим шляхом. Використовуйте протизаплідні засоби. Не робіть у ці дні абортів. Організм чутливо реагуватиме на зміну тиску. Не вживайте тонізувальних препаратів і напоїв.

РАК (22.06-22.07).

Друзi та колеги потребують вашої пiдтримки. Їхнi проблеми — це й ваші проблеми. В особистому життi все розвиватиметься в потрiбному напрямi. Сприятливий тиждень для взаємодій із колегами. Можливі ділові зустрічі та переговори із зарубіжними партнерами. Якщо бізнес не дає прибутків, спробуйте змінити напрям. Пам’ятайте, що тільки завдяки наполегливості можна досягти успіху. Різкі рухи можуть призвести до зміщення хребців у попереку. Не бажано переносити важкі речі. Можуть непокоїти ревматичні болі, защемлення нервових закінчень. Візит до стоматолога краще відкласти. Остерігайтеся вуличних тварин, які можуть покусати. Є небезпека інфікування внаслідок зараження крові. У лежачих хворих може піднятися температура.

ЛЕВ (23.07-23.08).

У центрi уваги — стосунки з колегами i робочi питання. Наприкiнцi тижня зростає небезпека травм. Не поспішайте витрачати грошi. Якщо у вас виникли фінансові проблеми, не нехтуйте допомогою друзів та близьких. Старі зв’язки, які не дають бажаних результатів, краще перервати, звільнивши місце для нових, які будуть продуктивнішими. Обставини примусять більше працювати, але це тільки плюс для вашої кар’єри. Найуразливішими будуть ступні. Не час видаляти мозолі. Обирайте зручне взуття. Знайдіть можливість походити босими. Буде непокоїти головний біль. Мозок відчуватиме кисневе голодування. Особливо чутливі люди можуть знепритомніти. Добрий час для початку лікування органів видільної системи.

ДIВА (24.08-23.09).

Початок тижня виявиться напрочуд удалим в амурних справах. Не виключено, вам запропонують нову роботу, але треба зважити всi «за» i «проти». Можливi значні фiнансовi втрати. Годі лінуватися, краще шукайте нових джерел прибутків. Будьте готові до численних перевірок на виробництві, у вас з’явиться можливість налагодити контакт із потрібними людьми. Доведеться зіткнутися з багатьма неприємностями, поставтеся до цього по-філософськи. Відкладіть проведення операцій на горлі. Загострюються хвороби щитоподібної залози. Не розпочинайте прийом гормональних препаратів. Робіть уранці дихальну гімнастику. Частіше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна обстановка. Якомога менше часу проводьте серед натовпу.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

На перший план вийдуть сiмейнi справи, питання виховання дітей. На вихiднi не плануйте нічого серйозного. Загостряться старi недуги, не баріться з візитом до лiкаря. Ваші фантазії не мають меж. Схаменіться, адже за помилки доведеться відповідати. Друзі намагаються достукатися до вашого серця, але зараз ви зайняті серйознішими проблемами. Вам запропонують деякі оборудки, було б не зайвим ще раз перевірити умови. Зірки сприятимуть вашому успіхові у протилежної статі. Уникайте гастрономічних експериментів. Вразливим буде шлунок. Не дозволяйте застоюватися колінним суглобам. Більше рухайтеся. Не проводьте біля комп’ютера чи перед екраном телевізора цілий день. Може погіршитися зір. Варто потурбуватися про укріплення нервової системи. Більше часу активно відпочивайте.

СКОРПIОН (24.10-22.11).

У вас з’явиться шанс проявити себе в ролi лідера. Вiльний час присвятiть сім’ї, займіться ремонтом оселi. З фінансами не все гаразд. Не варто відмовлятися вiд додаткових заробiткiв. Настав час, коли ви готові проявити себе і можете розраховувати на підвищення зарплати. Успіх залежатиме від будь-чого, навіть від незначних дій. Узагалі ви можете обійтися без порадників, відмовтеся від стереотипів. Період загострення бронхолегеневих захворювань. Не ігноруйте перших ознак застуди. Добре зігрівайтеся після тривалого перебування на вулиці. Хворим на остеохондроз і ревматизм варто зайнятися профілактичним лікуванням.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

Настав час для змiн на роботі. Можливо, хтось iз вас захоче розширити дiловi горизонти i залучити нових прибiчникiв. Зустрiчi з партнерами закiнчаться укладанням вигiдних для вас угод. Друга половина тижня може принести несподівані прибутки. Але будьте обережні з грошима, можливі марні витрати. Діти і батьки потребують вашої уваги, залиште справи і знайдіть час для відвідин. Стосунки з коханою людиною покращаться. Подбайте про здорове харчування. Не перевантажуйте шлунок. Займіться лікуванням сколіозу. Слідкуйте за своєю поставою. Запишіться на прийом до стоматолога. Лікування і протезування зубів пройде вдало. Саме час позбавитися шкідливих звичок. Частіше нагадуватимуть про себе захворювання вен. За можливості, не розпочинайте нового курсу ін’єкцій. Бережіть нервову систему від стресів.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Цей тиждень — напружений час, ви опинитеся в центрi важливих подiй, отримаєте важливу iнформацiю, цiкавi новини. В особистому життi виникнуть несподiванi проблеми. Якщо вам запропонують нову справу, погоджуйтеся, це принесе вам успіх у майбутньому. Намагайтеся правильно планувати свій день, тоді вдасться уникнути багатьох несподіванок. Робота – це добре, але не забувайте і про власну зовнішність. Сприятливий час для романтичних знайомств. Знижуйте фізичне навантаження на організм. Підвищується артеріальний тиск. Непокоїтимуть аритмія та задишка. Можлива носова кровотеча. Приймайте заспокійливі ванни. Не провокуйте появи застійних явищ в організмі. Можна провести лікувальне голодування. Займіться корекцією фігури. Час позбавитися зайвої ваги.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

Вам нагадають про старi обіцянки. Особливу увагу слід приділити сімейним проблемам. Доведеться повертати борги. Зірки попереджають, що спілкуватися доведеться багато, але від цього залежить ваша майбутня кар’єра. Доведеться заводити нові знайомства і ділові зв’язки. Вам запропонують цікавий проект, над яким багато працюватимете, зате й винагорода буде відповідною. На вихідні розслабтеся. Не допускайте зневоднення організму. Добре промивайте нирки. Стимулюйте виведення піску з сечогінних шляхів. Відмовтеся від уживання міцних напоїв. Вагітним слід уникати фізичних навантажень у ці дні. Молодим мамам не слід відлучати малюків від грудей. Адаптація до нового режиму харчування у немовлят проходитиме складно.

РИБИ (20.02-20.03).

Уникайте пліток та інтриг — злі язики можуть суттєво зіпсувати вашу репутацію. В особистому життi можливi нові відкриття. Завдяки друзям ви зможете вирішити фінансові проблеми. Чудові можливості для того, щоб зайнятися благодійністю. На вашу допомогу розраховують не тільки друзі, а й партнери і колеги. Не варто поспішати, приймаючи важливі рішення. Зверніть увагу на благоустрій житла. Свої обіцянки намагайтеся виконувати вчасно, щоб не розчарувати близьких. Життєвий тонус помітно знижується. Погіршується пам’ять. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку. Рухайтеся обережно слизькими стежками. Остерігайтеся вивихів і розтягнення зв’язок. Найкращий час для зміцнення імунітету. Пийте вітаміни. Приділіть увагу шкірі. Підберіть нову косметичну лінію. Займіться зміцненням нігтів. Підвищується крихкість зубної емалі. Знеболювальні діятимуть погано. Остерігайтеся травмування колінних суглобів.