ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 28 БЕРЕЗНЯ ПО 3 КВІТНЯ 2011 РОКУ

0
426

Овен (21.03—20.04).

Вам доведеться робити вибір мiж службовими й особистими відносинами. У вівторок і середу уникайте ризику і потурбуйтеся про особисту безпеку. Поїздки і відрядження відкладіть на деякий час. Середа, четвер – несприятливий час для справ з іноземцями чи подорожей за кордон.  У п’ятницю та суботу удача буде на вашому боці. Не згадуйте давнi скандали, якщо не хочете посваритися з близькими. Контакти з партнерами в бізнесі і компаньйонами складаються успішно. Дехто стане відомим завдяки увазі журналістів, преси та телебачення. Визнання на роботі і підвищення на службі позитивно вплинуть на матеріальний стан. На хороші новини і безтурботне життя можна розраховувати лише наприкінці тижня. Не перевантажуйтеся фізично. Інтенсивна праця може викликати задишку та посилене серцебиття. Відмовтеся від уживання тонізувальних напоїв.

Телець (21.04—21.05).

Вас чекатимуть сюрпризи. Будьте готовi до вирiшення дiлових питань. У стосунках iз близькою людиною з’являться приводи для ревнощiв. Уникайте значних фiзичних навантажень. Від понеділка до середи щастить в особистому житті. Лікарі, працівники правоохоронних органів та банківські службовці мають чудову нагоду продемонструвати начальству свій високий професійний рівень. Але не звалюйте на себе занадто багато обов’язків. Вагоме слово поважних друзів, вчасно замовлене за вас, допоможе відкрити чи розширити власну справу. Такий друг – Лев або Діва. Необережність у фінансових справах призведе до грошових втрат або тимчасового банкрутства. У п’ятницю перемога на любовному фронті надихне на нові звершення. Ваш авторитет у сім’ї зміцнюється. Особливо вразливим буде кишечник. Не переїдайте. Але й голодувати не слід. Пийте мінеральну воду.

Близнюки (22.05—21.06).

Давнi зв’язки стануть у нагоді — скористайтеся ними для здiйснення нових планiв. Настає час для прийняття фiнансових рiшень. Друга половина тижня сприятлива для вирішення юридичних питань. У середу ви обстоюєте свою точку зору, хоча вона неправильна. Фортуна сприятиме в особистих і творчих справах. Успіх у бізнесі сумнівний. У середині тижня ви зіткнетеся з фінансовою проблемою, яка вимагатиме великих затрат моральних сил. У кризовій ситуації варто звернутися до Тельця або Скорпіона. Середа і четвер – дні для закоханих.  Не сідайте на холодну поверхню. Не затримуйте сечовиділення, інакше спровокуєте цистит. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Можливе безсимптомне підвищення температури.

Рак (22.06—23.07).

Дехто зi знайомих запропонує взяти участь у ризикованій оборудцi. Добре зважте всі нюанси. Будьте готові до того, що витрати перевищать прибутки. На роботі майже «завал». У середу помітна втома від безконечних проблем. Проте вже до п’ятниці ситуація зміниться і є шанс провести вихідні в колі друзів чи на веселій вечірці. На службі обставини складаються не на вашу користь. Професійна криза сягає апогею в середу. В п’ятницю є шанс купити те, про що давно мріяли. У неділю чекайте приходу гостей. Шлюбний партнер потішить несподіваною увагою та любов’ю. Бізнесові ідеї і плани мають тенденцію реалізуватися. Схильним до закрепів слід перейти на полегшене харчування. Стережіться харчових отруєнь. Знижується потенція в чоловіків. Можуть спостерігатися збої місячного циклу в жінок.

Лев (24.07—23.08).

Ви братимете активну участь у життi друзiв. Імовiрнi конфлікти не приймайте близько до серця, але стримуйте емоції. Слід остерігатися підступності прихованих недоброзичливців та заздрісників. Вони можуть суттєво нашкодити своїми інтригами у вашому житті у четвер. Сприятливий час для покупок. У понеділок є шанс придбати дуже дорогу і престижну річ, нею будете втішатися цілий тиждень. Справи в бізнесі йдуть добре, але завдають багато клопоту в середу. Скорпіони й Овни переходять у табір конкурентів. Дехто кардинально змінить своє ставлення до освіти. У літніх Левів проблеми з тиском. Не перевантажуйте печінку. Погіршується відтік жовчі. Частіше мийте руки — підвищується ризик зараження вірусним гепатитом. Провітрюйте приміщення.

Діва (24.08—23.09).

Якщо ви давно щось планували, настав час рішучих дій. При цьому варто подбати про здоров’я. В особистому житті остерігайтеся зрад. В середині тижня відмовтеся від ризикованих фінансових операцій і сумнівних угод. Не завадить обережність і в особистому житті – хтось навмисне провокує вас на ревнощі. Схильна приймати несподівані рішення щодо роботи та укладання партнерських угод. У четвер і п’ятницю краще не стукати у двері офісів – до ваших пропозицій не прислухаються. Якщо в сім’ї є Овен або Скорпіон, то конфлікту у вихідні не уникнути. Діти шкільного віку завдають багато клопоту. Болітимуть суглоби та кістки від старих травм. Не можна видаляти родимки й нарости на тілі. Будуть ускладнення. Період загострення радикуліту й невралгії. Необережний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. Протипоказані операції на судинах. Пийте відвари з цілющих трав, їжте мед. Активізується процес виведення шлаків з організму.

Терези (24.09—23.10).

Ви можете потрапити в неприємну ситуацiю, пов’язану із фінансами. Зараз у вас напружений перiод, але незабаром хмари розiйдуться. Попереду — цiкава подорож, в якiй ви, можливо, знайдете свою другу половинку, на вас чекає професійний успіх, любовні перемоги. Можна будувати грандіозні плани, проводити найцікавіші зустрічі. Ваші стосунки з оточенням складуться набагато гармонійніше, якщо у вівторок ви стримаєте емоції і прикусите язика. Словесні баталії з начальством ви навряд чи виграєте, а ось хороше місце праці можете втратити. У четвер ви надто збуджені, щоб бачити реальний стан справ, відтак не приймайте остаточного рішення і не ставте підпису під важливими юридичними документами. У багатьох безсоння без особливих на те причин. Підвищується плодючість організму. Від небажаної вагітності слід берегтися. Планові операції краще відкласти, можлива кровотеча. Більше сидіть.

Скорпіон (24.10—22.11).

На початку тижня ви вiдчуватимете апатiю, тож радимо взяти активну участь у будь–яких заходах. Незабаром ви отримаєте цiкаву та вигiдну пропозицiю, на яку варто пристати. Замислив нові комерційні проекти. Ризик у фінансових справах у вівторок і середу невиправданий. Брати кредити, давати гроші в борг чи позичати самому до суботи не рекомендується. Стає заручником власних амбіцій. Кількості справ, які ви запланували на тиждень, вистачить на місяць. Можливі «рецидиви» суперечок з партнерами в бізнесі. У четвер і п’ятницю вас переконати в будь-чому неможливо. Стосунки з дружиною ділові і прохолодні. Збільшується кількість переломів кісток. Болітиме голова через підвищений внутрішньочерепний тиск. Частіше траплятимуться аварії на дорогах.

Стрілець (2.11—21.12).

На початку тижня вас порадують новини i дiловi пропозицiї. Також вiрогiднi несподiванi повороти у стосунках iз близькою людиною. Із фiнансами будуть тимчасовi труднощi. Повинен бути вкрай розбірливим у виборі компаньйонів, а також виборі мети. Поспішає завершити справи і в метушні забуває про ряд важливих деталей. Середа – день для переоцінки цінностей і звільнення від непотрібного, віджилого. У четвер дуже легко довіритися поганим людям і хибним ідеям. У бізнесі можна покладатися на друга Овна і Козерога. Лев і Водолій – найбільші опоненти і конкуренти протягом тижня. Стіна непорозумінь між закоханими найвідчутніша в неділю. Особливо вразливими будуть голосові зв’язки, говоріть тихіше. Сходіть до косметолога на чистку шкіри обличчя. Можна розпочати лікування гінекологічних хвороб.

Козеріг (22.12—20.01).

Очікуються деякi труднощi на роботi, але тільки вiд вас залежить, як запобiгти цiй ситуацiї. Наберiться терпiння i перемкніться на сімейні справи. Сприятливий час для відпусток і поїздок. Налаштований на успішний хід справ або на грошові прибутки, але буде розчарований. Ні особливих успіхів, ні великих грошей тиждень не принесе. У першій половині тижня уникайте таємних або незаконних справ. У середу відмовтеся від неприємних зустрічей. Справи підуть набагато успішніше, якщо ви будете менш консервативними і недовірливими. Вдалий день – середа, коли можна буде «проштовхнути» справу, яка довгий час гальмувалася. У п’ятницю службовий роман чи планове побачення піднімуть настрій. Погіршиться сон, загостриться вегетативно-судинна дистонія. Підтримуйте емоційну рівновагу. Зволожуйте повітря у приміщенні.

Водолій (21.01—19.02).

Родина, а особливо діти потребують бiльшої уваги. Висока імовірність скандалів зі складними наслідками. Фінансові проблеми вирішаться успішно. Зайві емоції заважатимуть у ділових справах. У вівторок відсутність витримки й такту може негативно вплинути на партнерські стосунки. У середу не розраховуйте на допомогу посередників – вони в останню хвилину можуть підвести з об’єктивних причин. У п’ятницю можете незаслужено образити друга. У вихідні не купуйте модний дорогий одяг – почуття міри вас зрадить. Запишіться на прийом до стоматолога. Протезування зубів пройде добре. Початок лікування гастриту та виразкової хвороби шлунку краще відкласти. Організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Бережіть очі від потрапляння агресивних речовин на слизову. Подбайте про безпеку під час феєрверків. Необережність може призвести до втрати зору.

Риби (20.02—20.03).

Вашi старання дадуть позитивнi результати. Це стосується як стосункiв iз близькими, так i роботи. А от здоров’я принесе несподiванi сюрпризи. Врахуйте, що тиждень не зовсім сприятливий для вирішення бізнесових справ. У понеділок і вівторок будуть клопоти з податками, кредитами і ревізіями. У середу не рекомендується надмірне емоційне або фізичне навантаження. П’ятниця – день натхнення для творчих людей. Якщо наприкінці тижня вам запропонують нову роботу в сфері розваг чи туризму, погоджуйтеся. У неділю будьте готові до непередбачених витрат. Для закоханих період дуже романтичний, незважаючи на осінь. Підвищується схильність організму до алергічних реакцій. Можливе утруднене дихання. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся.