ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 4 ПО 10 КВІТНЯ 2011 РОКУ

0
512

Овен (21.03—20.04).

Для вас тиждень стане уроком здорового егоїзму: проявіть турботу про себе i власнi інтереси, а не намагайтеся рятувати свiт. Є підстави остерігатися травм і скандалів. Середина тижня – найпродуктивніший час. Об’єктивна оцінка ситуації допоможе у вирішенні ділових і особистих проблем. У четвер постарайтеся залишатися в злагоді зі своєю совістю. Можете довіритися своєму партнерові. Тепер все залежатиме від цього. Не піддавайтеся спокусі пересваритися з усіма на службі. У середу через свої «дотепні» зауваження ви можете залишитися без роботи. У п’ятницю вас цікавлять речі, зовсім вам не потрібні. На розв’язання чужих проблем іде багато енергії.  Не перевантажуйтеся фізично. Інтенсивна праця може викликати задишку та посилене серцебиття. Відмовтеся від уживання тонізувальних напоїв. Особливо вразливим буде кишечник. Не переїдайте. Але й голодувати не слід. Пийте мінеральну воду.

Телець (21.04—21.05).

Ви постанете перед дилемою: дiяти згiдно з особистими принципами або поступитися ними, мирно домовившись з оточуючими. Кiнець тижня принесе приємнi емоцiї. Зміцнює своє становище на роботі. У тих, хто займається приватним бізнесом, є шанс знайти нових партнерів і укласти вигідні угоди. Працьовитість допоможе подолати труднощі у бізнесі. Наприкінці тижня можна зробити набагато більше, ніж запланували. Розпочинати реорганізацію не варто. Необхідно пережити несприятливий період без особливих емоцій. У вихідні займіться профілактикою здоров’я. Не сідайте на холодну поверхню. Не затримуйте сечовиділення, інакше спровокуєте цистит. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Можливе безсимптомне підвищення температури. Схильним до закрепів слід перейти на полегшене харчування. Стережіться харчових отруєнь. Знижується потенція в чоловіків. Можуть спостерігатися збої місячного циклу в жінок.

Близнюки (22.05—21.06).

Займайтеся початими справами i не поспiшайте планувати новi. Задоволені перебігом справ і дозволяють собі дещо розслабитись. Слідкуйте, щоб партнер не брався за полагодження ваших справ. У середу й четвер не лінуйтеся. Якщо у п’ятницю прислухаєтесь до голосу інтуїції – на вас чекає успіх. У середу ви можете повторити колишню помилку. Необхідно частіше йти на компроміси і не нав’язувати свою волю. Можливі неприємності з вашими рідними і близькими. Старий роман дістає подальший розвиток. Наприкiнцi тижня ви станете об’єктом плiток, будьте уважнi! Вихiднi краще присвятити найближчим людям. Не перевантажуйте печінку. Погіршується відтік жовчі. Частіше мийте руки — підвищується ризик зараження вірусним гепатитом. Провітрюйте приміщення. Болітимуть суглоби та кістки від старих травм. Не можна видаляти родимки й нарости на тілі. Будуть ускладнення.

Рак (22.06—23.07).

Навiть якщо здається, що вiд вас вимагають дуже багато, доведеться пiдставити плече i допомогти колегам та знайомим. На перше мiсце поставте iнтереси близьких людей. Чекає велика кількість контактів з партнерами як діловими, так і ні. У вівторок друзям буде потрібна ваша допомога. У загальній метушні не забувайте про сімейні проблеми, адже у ваших дітей не все гаразд у школі. Переживає період неприємностей. У сім’ї хтось може серйозно захворіти і ви будете розриватися на частини між проблемами родинними і службовими. У середу і четвер багато дискусій і суперечок, які нічим конструктивним не закінчуються. Уїк-енд підходить для поїздок. Період загострення радикуліту й невралгії. Необережний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. Протипоказані операції на судинах.

Лев (24.07—23.08).

У понедiлок–вiвторок у вас буде привiд показати, що ваше слово має вагу. Переживає дратівливий настрій. У середу ви особливо незадоволені станом справ. Найкращі друзі збираються підкласти невелику свиню. У четвер уникайте алкоголю, який викличе спалах агресії. Складним залишається матеріальне становище. У ділових людей можливі ревізії і перевірки старих справ і пов’язані з цим фінансові втрати. У четвер службові успіхи можуть опинитися під загрозою. Наприкінці тижня не намагайтеся активно впливати на подiї, дозвольте випадку вирiшити все за вас. У вихідні ви в полоні нового почуття. Збільшується кількість переломів кісток. Болітиме голова через підвищений внутрішньочерепний тиск. Частіше траплятимуться аварії на дорогах.

Діва (24.08—23.09).

Бiльшiсть ваших карт можуть розкрити, що навряд чи вам сподобається. Не робiть рiзких рухiв, можливо, вони будуть поспiшними. Варто покладатися на логiку i тверезий розрахунок. Заклопотана кількома проблемами водночас і розривається між домом і роботою. На роботі готуються зміни, але не завжди на вашу користь. Зміна керівництва ускладнить стосунки з колегами. Відрядження і поїздки будуть невдалими. У середу з’являються непередбачувані гроші. Раки і Леви – ваші головні опоненти в середу. Бізнесова діяльність принесе плоди тільки в солідарності з колегами. У вихідні можна зробити собі приємний подарунок. Особливо вразливими будуть голосові зв’язки, говоріть тихіше.

Терези (24.09—23.10).

Не намагайтеся зараз вирiшити складну ситуацiю, приймiть усе як є. На роботi додасться навантажень, розгрiбати аврал доведеться саме вам. Мають шанс реалізувати пропозицію, яка вже давно надійшла від друзів. У середу вам доведеться працювати вдвічі більше, щоб досягти результату. Маленькі діти завдають багато клопоту. Четвер – день легковажних або непродуманих вчинків. Тиждень дозволить з мінімальними зусиллями домогтися максимальних результатів. Фінансові успіхи залежать від ваших партнерів. У п’ятницю остерігайтеся брехні й обману. Можна активно шукати способи заробити гроші. Організм чутливо реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Бережіть очі від потрапляння агресивних речовин на слизову.

Скорпіон (24.10—22.11).

Налаштуйтеся на серйозний лад: вам треба буде мобiлiзувати сили на вирiшення проблем, щоб надалi не стикатися з непередбаченими труднощами. Будьте готові до конфлікту на роботі. Час не сприяє активним діям. Займіться підбиттям підсумків і завершенням старих справ. Добрий настрій буде рідкістю. Не діліться своїми діловими планами, крім родички. Гарячково хапається за всі справи. Космічна ситуація сприяє професійній діяльності і залагодженню особистих проблем. У середу будьте обережними в справах: ваші контакти проходять перевірку на міцність. Знизиться гострота зору. Давайте очам можливість частіше відпочивати. Не займайтеся самолікуванням. Нові препарати можуть викликати алергію. Дбайливіше доглядайте за ногами. Робіть масаж стоп. Одягайте зручне взуття.

Стрілець (2.11—21.12).

Подiї, якi вiдбудуться в серединi тижня, суттєво вплинуть на ваш авторитет i службове становище. Це призведе до негативних наслiдкiв. А ось на особистому фронті очікуються перемоги. Багато часу присвячує перспективному плануванню. На початку тижня є нагода знайти нових партнерів, а опонентів зробити однодумцями. У вівторок зайва гарячковість або дратівливість може призвести до невиправданих помилок. Не виключено, що кохані не вибачать вам постійної критики і сарказму. У будь-якій новій справі зуміє знайти свій інтерес. Але не забувайте при цьому поділитися з партнерами матеріальними плодами спільної діяльності. Середа і четвер – дні для переговорів, виступів, реклами своєї діяльності. Якщо хочете справити на когось враження – робіть це у п’ятницю.

Козеріг (22.12—20.01).

Не берiться вiдразу за кiлька справ, щось обов’язково випустите. У серединi тижня будьте особливо уважнi в робочих питаннях, не виключенi iнтриги. Головні проблеми так чи інакше торкаються матеріальної сфери і фінансів, у декого – питань спадщини. Якщо з’являться «зайві» гроші – вкладіть їх у розширення справи. Із здоров’ям буде не дуже добре. Розробляє нові напрями у професійній діяльності. Про вас розпускають плітки, які в середу дійдуть і до вас. Не варто падати духом – до середини грудня все стане на свої місця. Хтось у вас таємно закоханий. Загостряться старi хвороби. Період загострення мігрені. Може виникнути защемлення нервових закінчень між дисками хребта.

Водолій (21.01—19.02).

Прислухайтеся до iнтуїцiї i не лiнуйтеся творчо пiдходити до роботи. Те, що ви колись зробили для iнших, зараз повернеться вам сторицею, ви знайдете потрiбних однодумцiв. Без особливого ентузіазму займається щоденними рутинними справами. Нічого нового, незвичного у долі не передбачається. У четвер налаштуйтеся на серйозну розмову з керівництвом. У вихідні сидіть удома – вам зателефонує потрібна людина. Зайнятий особистим життям більше, ніж професійною діяльністю. Обдумуйте нові ідеї в середу і четвер, коли ваша розумова діяльність надзвичайно активна. Але для їх впровадження у життя час настане тільки після 12 квітня. Шлаки повільно виводитимуться з організму. Віддайте перевагу легкій дієті. Відмініть похід до солярію. Замість засмаги можете отримати алергію.

Риби (20.02—20.03).

Важливу роль у вашому життi вiдiграють давнi знайомi. У четвер–п’ятницю не розкривайте карти перед партнерами, не варто позичати i брати в борг. Очікує великий обсяг термінової роботи. Настав час завершити розпочату справу і проаналізувати помилки. Постарайтеся не брати в борг, бо повернути кредити в обумовлений термін буде важко. Справи ідуть не зовсім блискуче. Багато непередбачених ускладнень у родині. Невеликий енергетичний спад викликає загострення хронічних хвороб. Середа і четвер – кризові дні для гіпертоніків. У бізнесі нічого нового і серйозного не розпочинайте. Вихiднi проведiть iз сім’єю, це допоможе вiдновити сили. Підвищується схильність організму до алергічних реакцій. Можливе утруднене дихання. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся.