ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 30 ТРАВНЯ ПО 5 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ

0
371

ОВЕН (21.03—20.04).

У міжособових, а також офіційних відносинах можливий конфлікт: ваша поведінка може виявитися дуже жорсткою і прямолінійною. З іншого боку, партнери також навряд чи відрізнятимуться гнучкістю. Але компроміси неминучі. У поточній діяльності цього тижня намагайтеся бути уважніші в особистих взаєминах з посередниками. Особливо це стосується дрібних неприємних розмов, незначного витоку інформації. Отримає Овен допомогу старого друга. Закінчується конфронтація з опонентами. У зв’язках і контактах – все непотрібне відпадає (3 – 5). Є шанс отримати спадщину. 4 після обіду, 5  — якщо можливо, відкладіть лікування зубів. Кістки та селезінку теж побережіть. Мануальну терапію, масажі спини, а надто хребта перенесіть на потім.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Непокоїть втручання у ваші особисті справи якихось посередників. У цій ситуації вам нададуть допомогу інші ділові партнери, але з ними, своєю чергою, може виникнути новий конфлікт через порушення звичних для вас правил фінансових відносин. Загалом тиждень вдалий, але переважно за рахунок попередніх напрацювань. Треба звернути увагу на стосунки із замовниками: у найближчому майбутньому можливі конфліктні ситуації. Зміцнюються ділові контакти. 2 – 4-го червня вся розумова діяльність спрямована на особисті проблеми. Найпродуктивніший день – 31 травня, а 3 червня — бережіть легені. Це стосується зокрема астматиків та хронічно хворих на бронхіт. Знижуйте фізичне навантаження на організм. Підвищується артеріальний тиск. Непокоїтимуть аритмія та задишка. Можлива носова кровотеча. Приймайте заспокійливі ванни.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Вдалий тиждень для управлінської діяльності, вирішення питань працевлаштування, налагодження ділових відносин. На цьому етапі все у вас виходитиме якнайкраще. Адміністративно-управлінська діяльність складатиметься вдало близько місяця. Але будьте уважні: можуть з’явитися проблеми, найімовірніше через велику кількість обов’язків. Переживає період матеріального комфорту: збільшуються прибутки, є можливість зробити покупки, отримати подарунки. 2-3-го – небезпека стати рабом речей і звичок. Пильнуйте за кермом та під час роботи з механізмами. Підвищується аварійна небезпека. Мозок буде відчувати кисневе голодування. Можливі запаморочення. Бережіть голову від травм. Особливо вразливим буде горло. Намагайтеся не перевантажувати і не переохолоджувати його. Не варто планувати поповнення сім’ї.

РАК (22.06—23.07).

Ви вже практично підготували сприятливу ситуацію для налагодження міцних корпоративних ділових відносин. Незабаром ви зможете пересвідчитися в тому, що партнери вас не підведуть. Тиждень вдалий для переговорів, налагодження корпоративних стосунків. Успішно вирішуються питання управління матеріальними засобами. Усе це є наслідком попередніх напрацювань. Займаються благоустроєм і ремонтом дому, дачі, гаража. Щастить працівникам фірм, які займаються нерухомістю і автосервісом. 1, 2 — не втручайтеся в роботу серцевої системи. Хворим не варто обтяжувати «двигун» фізичними вправами. І краще відмінити масаж спини. Непокоїтимуть давні травми. Планові операції краще відстрочити. Остерігайтеся опіків.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Можливостей для вирішення серйозних питань поки що немає. У найближчому майбутньому ваш бізнес активізується, особливо в інформаційній діяльності та у стосунках, але поки що потрібні зусилля для формування цих ситуацій. Занепокоєння через неприємну інформацію або небажані обов’язки виявиться марним. У майбутньому можливий серйозній успіх у кар’єрі, в управлінській діяльності. Перед тим, як розпочати діяти (1-3), необхідно чітко уявити всі наслідки. Слід врахувати, що інформація, яка надійде 2-го, буде далекою від істини. 4 та 5 червня до обіду треба перейти на дієту, щоб розвантажити тонкий кишечник і жовчний міхур. Можна попити жовчогінне. Хворим на остеохондроз і ревматизм варто зайнятися профілактичним лікуванням.

ДІВА (24.08—23.09).

На шляху вашого подальшого успіху в соціальній сфері, можливо, в кар’єрі є проблема — стосунки, які вам заважають. І тепер наближається конфліктна ситуація, яка незабаром все розставить на свої місця. Інформаційна та комерційна підтримка з близького оточення вплине сприятливо на вашу фінансову діяльність. Інші ситуації будуть пов’язані переважно з переговорами, дрібними обов’язками і пройдуть зі змінним успіхом. Звільняється від боргів, відновлює силу й енергію. Ділові люди беруться за всі справи одразу й успішно їх вирішують. 30, 31 травня бережіть статеву систему. Не сидіть на холодному або сирому, бо ризикуєте сильно застудитися. Перевіряйте сумісність фармпрепаратів. Можлива поява висипання на шкірі. Підвищується небезпека алергій. 1, 2 червня — в зоні особливої уваги нирки. Не варто їх оперувати чи дробити каміння. Не зловживайте алкоголем, навіть пивом.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Можливі непорозуміння, незадоволення вирішенням фінансових питань. Але більшість цих ситуацій загалом вашому бізнесу не зашкодять. До того ж причини цих проблем — здебільшого ваші емоції, а не реальні конфлікти. Як і раніше, може дуже непокоїти нова інформація, якісь нові обов’язки. Підтримку надають близькі люди. Це відчутна підтримка, і їй бажано приділити відповідну увагу. Частіше радьтеся з начальством. Флірт з малознайомим може підірвати ваш авторитет. В особистих стосунках спробуйте бути відвертішими і безкорисливими. 30, 31 травня та 2 червня до обіду — дні, коли особливо вразлива печінка. Непогано було б перейти на дієту: не їсти гострого, смаженого, відмовитися від спиртного. 14 червня організм очищається. Корисно відвідати парну, сауну або прийняти гарячу ванну.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Успішно вирішуватимуться поточні питання, пов’язані з управлінською діяльністю, управлінням матеріальними ресурсами. Очікуються незначні прибутки, але все це навряд чи створить особливі перспективи для вашого бізнесу. У фінансовій діяльності під час вирішення якихось питань ви можете бути надміру самовпевнені і покладатися на щастя. Але насправді деякі рішення можуть бути помилковими і замість прибутку спричинити збитки. Милується собою і примушує усіх жити його життям і його проблемами. В середу партнери не поділяють вашого оптимізму стосовно бізнесу. У вихідні сексуальне життя урізноманітнюється. 2 — рекомендовано сісти на дієту, бо у ці дні може з’явитися біль у шлунку та підшлунковій. Не розпочинайте 4 червня нової справи — вона закінчиться нічим. Подбайте про здорове харчування. Не перевантажуйте шлунок. Займіться лікуванням сколіозу. Слідкуйте за своєю поставою. Запишіться на прийом до стоматолога. Лікування і протезування зубів пройде вдало.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Деяка ейфорія з приводу вдалого розв’язання питань, пов’язаних з роботою, яка спостерігалася останнім часом, в найближчому майбутньому може перейти у втому, навіть розчарування через надмірні, іноді нездійсненні плани. У найближчому майбутньому ви, можливо, не зможете переконати в чомусь корпоративних партнерів. Будьте уважніші, особливо в тих ситуаціях, в яких ви схильні наполягати на своїй думці. У колективі складається конфліктна ситуація. Пік непорозуміння з начальством – 30 – 31-го травня. У сім’ї дізнаються про те, що ви ретельно приховували впродовж останніх півроку. Не робіть в запалі того, про що пошкодуєте. 3, 4 червня не втручайтеся у кришталик ока і вени на ногах. Утримайтеся від  приймання протиалергійних препаратів. Життєвий тонус помітно знижується. Погіршується пам’ять. Не позбавляйте себе повноцінного відпочинку.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Тиждень має бути дуже насиченим і продуктивним (цікаві зустрічі, переговори, отримання потрібної інформації). Загалом цей період можна визначити як цікавий і вдалий, зокрема і в фінансовій діяльності. Якісь можливості у фінансовій сфері дедалі вичерпуються, або ви втрачаєте до них інтерес. Цього тижня потрібна особлива уважність в управлінні фінансами, а також у вирішенні питань, пов’язаних із платнею. Є нагода привернути увагу впливових людей. 30-го травня приймете серйозні рішення. У вихідні можна потрапити у дорожньо-транспортну аварію. 1, 4 — алкоголь та анестезія діятимуть «нетрадиційно». Тому краще відмовитися від спиртного та операцій. Не впадайте в депресію, краще прислухайтеся до інтуїції і запам’ятайте сни. Вони пророчі. Але не звертайтеся до екстрасенсів, ворожок і шептух. Вагітним слід уникати фізичних навантажень у ці дні. Молодим мамам не слід відлучати малюків від грудей. Адаптація до нового режиму харчування у немовлят проходитиме складно. Гіпертоніків турбує погане самопочуття.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Ви дедалі більше опановуєте ситуацію, пов’язану з проблемами корпоративних фінансових відносин. При цьому попереду ще багато можливостей для реалізації задуманого. Поточна діяльність цього тижня також буде успішною. Далі зміцнюються корпоративні стосунки. Є можливості для вирішення питань працевлаштування. У деяких ситуаціях існують перешкоди, але є і шляхи для їх успішного подолання. 3-го червня нові друзі, реформи в професійному житті. У ділових людей – несподівано вдалі плани і проекти. Час сприяє науковій діяльності. У вихідні непрактичні авантюрні дії призведуть до помилок. 4, 5 — лишіть у спокої всі органи голови. Не йдіть навіть до перукаря. Не допускайте зневоднення організму. Добре промивайте нирки. Стимулюйте виведення піску з сечогінних шляхів. Відмовтеся від уживання міцних напоїв.

РИБИ (20.02—20.03).

Ситуація з налагодженням фінансових корпоративних відносин може так і не реалізуватися. Причина — у вашому оточенні дуже складно знайти зацікавлених партнерів. Вдалий період для налагодження взаємин на офіційному рівні. Однак ви самі можете на них не зважати, аж до розриву потрібних зв’язків. Причина — недовіра, думка про те, що ці взаємини не у ваших інтересах. Отримує допомогу з таємного джерела. Інтуїція допомагає ліквідувати усі перешкоди і здобути перемогу над конкурентами. 4-го червня тяжко зібратися з думками. 5 червня  не бажані операції на горлі, гортані, щитовидці й голосових зв’язках. При хронічному запаленні горла зверніть увагу на шлунок. Відмовтеся від гострого і смаженого, перейдіть на дієту. Полікуйте гастрит — він у 60 відсотках випадків дає запалення горла. Не провокуйте появи застійних явищ в організмі. Можна провести лікувальне голодування. Займіться корекцією фігури. Час позбавитися зайвої ваги.