ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 13 ПО 19 ЧЕРВНЯ 2011 РОКУ

0
265

ОВЕН (21.03—20.04).

Будьте уважніші в корпоративних фінансових відносинах, особливо під час виконання якихось посередницьких функцій: у найближчому майбутньому ви можете зустріти серйозний опір вашим інтересам. Непоступливість і впертість роблять багатьох Овенів у вівторок глухими до добрих порад. Бізнесові справи йдуть непогано, особливо, якщо ваш бізнес пов’язаний з комп’ютерами і поліграфією. В особистому житті не варто підганяти події. Успіх залежить від вашого покровителя і колег. У середу ви ризикуєте залишитися на мілині, якщо погодитесь на авантюрну ділову пропозицію. Нове захоплення може поставити під удар ваш авторитет. Тримайте його в таємниці. Є небезпека зміщення хребців. Не бажано проводити операції на горлі. Лікування грибкової інфекції пройде вдало. Серед хвороб, які вам надокучають, на першому місці алергічні захворювання і бронхіти.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05)

Ви нарешті зрозумієте: ваші хвилювання через близьких людей, що чинять на вас певний тиск, безпідставні. Оскільки насправді цей «тиск» підвищує вашу впевненість у собі при розв’язанні фінансових питань. На вас чекають сюрпризи з боку ділових партнерів. Не висловлюйте їм свого невдоволення – результат може бути несподіваним, особливо в четвер. Прислухайтеся до порад близьких і друзів. Неповага до їх думки може принести гіркі плоди. Схильний зловживати службовим становищем. У ділових людей у середу і суботу вирішується багато важливих справ, їх професійний рейтинг значно зростає. Вихідні краще провести в колі сім’ї, спілкування з друзями у ці дні може розчарувати. Якщо хочете зробити дорогу покупку – зробіть це в неділю. 15 — частіше турбуватиме головний біль. Підвищується внутрішньочерепний тиск. Особливого догляду потребуватиме чутлива шкіра обличчя. Не можна видаляти вугри.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Нині вдалий період для налагодження зв’язків на емоційній основі. Ви можете позбутися неспокою з приводу втручання партнерів у ваші особисті справи. Постарайтеся краще зрозуміти їх, тоді ваші відносини будуть тривалими. Швидко орієнтується і правильно використовує сприятливу ситуацію на свою користь. У середу в ділових людей є шанси на успіх. У п’ятницю остерігайтеся мати справу з нечесними партнерами. Імпульсивні дії можуть призвести до побутових травм у суботу. Зіткнуться із заздрістю колег. Альтруїзм і виваженість врятують у четвер. Турбують фінансові проблеми – поки що нема можливості розрахуватися з боргами повністю. Не бійтеся кохання, навіть безнадійного, воно збагатить ваше сприйняття світу. 16 — бережіть стопи від травмування. Носіть зручне взуття. Не можна видаляти родимки. Здійсніть профілактику серцево-судинних захворювань. Відпочивайте, піднявши ноги.

РАК (22.06—23.07).

Тиждень сприятливий для отримання потрібної інформації, ведення переговорів. Особливо це стосується тих партнерів, які допомагають вам отримувати цю інформацію. Рішення і вчинки не повинні суперечити переконанням, інакше в середині тижня великі втрати стануть неминучими. Не скупіться на підтримку родичів і друзів, у тому числі й матеріальну, це вам повернеться сторицею. Фінанси, нові угоди можуть стати джерелом серйозних неприємностей. Нерозумні спекуляції значно спустошують бюджет вашої фірми або ваш гаманець. Зате деякі ділові пропозиції, які надійдуть у п’ятницю, можуть сприяти здійсненню особистих цілей. Не зловживайте алкоголем у суботу і неділю. Вихідні присвятіть дітям.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Навряд чи від цього тижня варто очікувати чогось особливого. Триває пошук нових проектів. У поточній діяльності можливі дрібні проблеми у фінансових відносинах зі співробітниками. Схильний ставити акценти на незначних деталях і випускати з уваги головне. У вівторок при обговоренні важливих бізнесових питань на перспективу мало раціонального зерна. У четвер чекайте на приємну звістку. Особисте життя, здоров’я і фінанси цілком задовольняють. Начальство натякне на ваші недоліки. Сприйміть критику спокійно, як добру пораду, і попрацюйте над собою. Ремонт чи переобладнання оселі може обійтися набагато дорожче, ніж ви планували. Ділові поїздки не принесуть прибутку.

ДІВА (24.08—23.09).

У відносинах з корпоративними партнерами можливий конфлікт, якщо ви спробуєте відстояти свою самостійність, звичні для вас правила відносин. Один з варіантів розвитку ситуації — пропозиція виконати якісь небажані для вас обов’язки. Ваші ідеї і плани цього тижня мають дещо авантюрний характер. Від середи до суботи фортуна усміхається наполегливим і кмітливим. Це хороші дні для публічних виступів, пропаганди своїх поглядів, переговорів з діловими партнерами. Для залагодження юридичних питань виберіть четвер. Труднощів на роботі ставатиме щораз більше, якщо ви не зміните своє ставлення до грошей і прибутків. У середу рішення доведеться приймати блискавично, деякі плани кардинально зміняться. Не довіряйте пліткам і чуткам наприкінці тижня, деякі з них поширюються спеціально, щоб вас збентежити. 13 — уповільнюється процес виведення токсинів і шлаків з організму.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Тиждень вдалий для налагодження ділових відносин, а також близьких стосунків, переговорів, ефективної роботи з інформацією. Найпомітніша з проблем — претензії за якимись зобов’язаннями. Але це навряд чи істотно вплине на ваш бізнес загалом. Налаштовані на бурхливу діяльність. «Щаслива рука» відчутна у фінансових справах, при бартерних угодах, купівлі нерухомості. Тяжку фізичну роботу заплануйте на четвер, інтелектуальну – на середу. Діти шкільного віку демонструють характер і майже повністю виходять з-під вашого контролю. Розчарування у діловому або шлюбному партнері нелегко перебороти, особливо в суботу. Діти і кохані вимагатимуть посиленої уваги, але не забувайте про творчі плани. Нові пропозиції можуть виявитися оманливими. Жінкам хочеться придбати щось нове з одягу. Стережіться харчових отруєнь.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Ви продовжите підготовку вдалої, перспективної ситуації, пов’язаної з виконанням партнерами якихось зобов’язань щодо вас. Усе це відбудеться на тлі глибокого взаєморозуміння, налагодження тісніших зв’язків. Полегшено зітхне – деякі проблеми залишаються позаду. У бізнесі розвиваються позитивні тенденції. Для планування справ на тривалу перспективу найкращий день – середа. У четвер вам намагатимуться нав’язати свою точку зору. Компромісне рішення, яке задовольнить обидві сторони, буде прийняте у п’ятницю. Неуважність або щедрість можуть спустошити ваш гаманець. Здійснити давно заплановану поїздку буде нелегко. Не впадайте у відчай через сварку з коханою людиною – все перемелеться. У неділю подбайте про домашнє вогнище. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Ваша правильна позиція, а також уважність дадуть змогу провести переговори з фінансових питань, фінансово-обмінні операції якнайуспішніше. Результати виявлятимуться протягом усього вересня. Живуть у дуже напруженому ритмі. У середу багато непотрібної балаканини і дискусій. Для вирішення фінансових питань найкращий день – четвер. У п’ятницю ваш авторитет повністю в руках громадської думки. Найменша помилка може значно вплинути на репутацію. Друзі легко переходять у табір ворогів. Необов’язковість партнерів внесе хаос у ваші плани. У суботу не варто покладатися на інтуїцію, можна прийняти неправильне рішення. У вихідні ви переглядаєте свої стосунки з коханою людиною.18— протипоказані операції на органах черевної порожнини. Загострюються запальні захворювання кишківника.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Вирішивши свої особисті питання й налагодивши близькі стосунки, ви підвищите вашу впевненість у власному благополуччі, захищеності вашого особистого життя і матеріальних засобів. Чекає загалом спокійний період, хоча не виключений ряд тенденцій, які гальмуватимуть реалізацію планів. Залежно від того, як мине друга половина тижня, такий отримаєте фінансовий результат у вересні. Дні найбільшої продуктивності – вівторок і четвер. Жінки мають шанс схуднути без особливих зусиль і дієт. У середу потрібно бути активним на роботі. Ініціатива закладе фундамент майбутнього успіху. Уникнути серйозних грошових втрат допоможе досвід та інтуїція. У суботу дратує впертість шлюбного партнера. 13 — зменшуйте навантаження на серце. Інтенсивна фізична праця може провокувати посилене серцебиття й аритмію. Не зловживайте тонізуючими напоями.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Навряд чи тиждень виявиться особливо ефективним для вашої ділової діяльності. Проблеми вірогідні у вигляді незначних, але помітних конфліктів, зокрема з корпоративних питань. Але, зрештою, все залагодиться. Отримує вигоду від нових ідей або спілкування з іноземцями. Під «щасливою зіркою» бізнес, пов’язаний з мистецтвом, розвагами, освітою і видавничою діяльністю. У четвер можна просити фінансової підтримки у членів родини. Діти шкільного віку можуть безоглядно фантазувати. У суботу надмірне бажання самоствердитися виллється у агресію проти близьких людей. Нові знайомства і важливі новини поліпшать настрій. В особистому житті ви налаштовані боротися за своє щастя до кінця. У вихідні обставини примушують переглянути свої стосунки з деякими діловими партнерами. 16 — вразливим буде шлунок. Не захоплюйтеся важкими та гострими стравами.

РИБИ (20.02—20.03).

Загалом період вдалий завдяки вашій минулій діяльності та серйозним зусиллям з підвищення ефективності управлінської діяльності, налагодження зв’язків. Треба користуватися результатом. Нових проектів поки що немає. Є небезпека потрапити в незручне становище або стати жертвою обману. Проаналізуйте, чому це сталося саме з вами, і ви відразу ж знайдете правильний вихід. У жінок-Риб попереду нове любовне захоплення. Космічна ситуація сприяє досягненню важливого балансу між оптимізмом і обережністю в бізнесі й професійних угодах. Четвер і п’ятниця – «золотий» фонд тижня, коли можна отримати підтримку від людей, які мають авторитет і владу. В сімейних стосунках зникають непорозуміння і напруженість. Застудні захворювання актуальні цілий тиждень.