ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 11 ПО 17 ЛИПНЯ 2011 РОКУ

0
515

ОВЕН (21.03—20.04).

Можливі претензії до вашої роботи, пов’язаної з інформацією, не дуже приємні, проте відверті переговори все-таки виявляться корисними з погляду отримання потрібної вам інформації. На початку тижня всю нову інформацію варто перевіряти. У діловій сфері до четверга буде важко знайти компромісне рішення. Досягнуті угоди навряд чи стануть остаточними. Зараз ви почуваєтеся дуже впевнено у ділових відносинах. Однак, щоб уникнути корпоративних конфліктів, слід обережно підходити до розв’язання фінансових питань. 15–16 — не змінюйте звичного режиму харчування. Відмовтеся від нових дієт та голодувань. Нагадають про себе запальні процеси кишково-шлункового тракту. Ліки можуть давати побічну дію.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05

Все ще може непокоїти невпевненість у собі, про яку йшлося в минулих прогнозах. Водночас очікуються успіхи в налагодженні відносин з довіреними особами, роботі з інформацією, розв’язанні питань, пов’язаних з працевлаштуванням. Посередницькі операції у понеділок і вівторок будуть пов’язані з великими ускладненнями. Вас можуть обманути або станеться випадкове непорозуміння. Найкращий день тижня – середа. Загалом тиждень вдалий для ділової діяльності. Проте у другій його половині вірогідні невеликі проблеми. Для ведення справ, пов’язаних з особистими фінансами, складається перспективна ситуація, яка в майбутньому приведе до нових успіхів. 13–14 — добрий час для початку лікування підшлункової залози. Діабетикам слід особливо уважно дотримуватися дієти. Захисні сили організму слабшають. Їжте страви, багаті на вітаміни.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Зараз може спостерігатися деяка ейфорія від успішної управлінської діяльності. Однак насправді у стосунках потрібні перетворення, і згодом ви зумієте їх налагодити, але вже на іншій, скоріше фінансовій основі. Чекає великий обсяг рутинної невдячної роботи. Комусь буде запропонована додаткова робота, на яку ви погодитесь лише заради доброго заробітку. В особистому житті багато яскравих вражень і переживань. У відносинах дуже багато емоційної симпатії, і вони можуть суттєво поліпшити ділові зв’язки. Однак зараз особливу увагу потрібно приділяти своєму здоров’ю. 16— уваги потребують статеві органи. Може загостритися геморой. Вагітним варто уникати зайвих навантажень. 13–14 — бережіть вуха від протягів. Може тимчасово погіршитися слух. Не варто підбирати слухові апарати. Є ризик захворіти на застуду. Замість ранкової кави випийте трав’яний чай. Добре пройдуть операції на статевих органах.

РАК (22.06—23.07).

З повсякденних подій тижня найпомітніший конфлікт на офіційному рівні, що підтверджує серйозні сумніви, пов’язані з роботою, які непокоїли вас останнім часом. Планують трохи більше, ніж можуть виконати. У середу ви можете спробувати свої сили у незвичній для вас ролі чи професії. Вихідні проведіть пасивно – вам треба поповнити запас енергії. Цей період вдалий для переговорів, отримання необхідної інформації. Особливо вдалою буде діяльність з налагодження корпоративних зв’язків. Однак необхідна уважність, оскільки спочатку вдалі відносини згодом можуть перерости у конфлікт. 14–17— бережіть очі, менше часу проводьте біля моніторів. Ноги швидко втомлюватимуться. Відмовтесь від жирних страв. Не варто чистити печінку. Операції на венах краще відкласти.

ЛЕВ (24.07—23.08).

Активізується старий конфлікт з партнерами: ви отримаєте реальну, а не вами ж раніше вигадану інформацію про позиції партнерів та їхні претензії. І спробуєте врятувати ці стосунки, оскільки ще не нагромадилося достатньо негативу, пов’язаного з ними. Виявить надзвичайну ділову активність. У вівторок на вас чекають хвилюючі події. Цей день може стати вирішальним у розвитку вашого роману. Жінкам вдасться обновити свій гардероб. У поточних справах більше проблем, аніж успіхів. Здебільшого це можуть бути незначні суперечки, взаємні претензії. Водночас зараз з’являються хороші можливості для побудови вдалої управлінської діяльності. 16–17 — займіться зміцненням кісток. Організм потребуватиме мінеральної підтримки. Слідкуйте за хребтом під час роботи й відпочинку. Протипоказано користуватися послугами мануального терапевта. Відкладіть похід до стоматолога.

ДІВА (24.08—23.09).

Дуже активний тиждень з кількома складними ситуаціями (нові умови, пов’язані з вашою корпоративною діяльністю, порушення якихось зобов’язань, неприємна інформація). Водночас зараз ви почуваєтеся впевнено, особливо в переговорах і стосунках. Будьте бережними в поїздках – у понеділок і вівторок можуть бути ускладнення з поліцією. У четвер і суботу зірки сприяють романтичним зустрічам. Зараз ви намагаєтеся доволі жорстко обстоювати свої особисті інтереси. Через це вже нагромадилося достатньо проблем у стосунках з деякими співробітниками. До того ж для загострення відносин є причини. 12–14— будьте обережними з гострими предметами. Поранення супроводжуватиме сильна кровотеча. Нервова система не витримуватиме напруження. Уникайте стресових ситуацій.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

З’являються дуже вдалі можливості для налагодження корпоративних відносин. Ви відчуєте потужну підтримку, зокрема інформаційну. Але від деяких методів управління корпоративними відносинами доведеться відмовитися. Тиждень доведеться присвятити собі і близьким людям. У колі рідних ви знайдете відповіді на більшість запитань. П’ятниця принесе приємні хвилини і змогу добре розважитись у приємній компанії. Нині основні питання пов’язані з роботою, виконанням якихось зобов’язань. Швидше за все, вас уже не влаштовують багато з тих, на кого ви працюєте і хто працює на вас. Знадобиться багато часу, можливо, кілька місяців для того, щоб ця ситуація прояснилася. 14–16 — побутова хімія може викликати алергію. Приділіть увагу стопам ніг. Перед сном робіть теплі ванночки. Корисним буде масаж стоп.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Ви вже, напевно, відчули, наскільки стабільні ваші справи, особливо в роботі з інформацією. Це справді дуже перспективно для вас. Надто для налагодження нових знайомств, зв’язків, отримання інформації, подальшого просування по службі. Тримайте у таємниці свої ділові плани, принаймні до п’ятниці. Друга половина тижня вимагатиме непередбачених витрат. Настав час провідати старих друзів. Цього тижня, імовірно, отримаєте результат від професійної діяльності в минулому, що може позитивно позначитися на вашій кар’єрі. Водночас все ще непокоять суперечки, в яких дуже багато особистих мотивів. 16–17 — турбуватиме головний біль. Швидко втомлюватимуться очі. Не затримуйтеся довго на роботі. Відкладіть похід до перукарні. Варто почати лікування нирок.

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Ситуація з імовірною втратою зв’язків, розчаруванням у деяких інформаційних відносинах через неможливість управляти ними може ускладнитися. Щоправда, ви матимете підтримку відданих партнерів, але якісь зв’язки все-таки доведеться розірвати. Робить кілька спроб налагодити професійну діяльність. У середу ви розщедритеся на подарунки близьким людям. Вихідні проведете в галасливій компанії друзів. Загалом тиждень вдалий для ділової діяльності, незважаючи на дрібні конфлікти. Головне зараз — зміцнення корпоративних відносин. 13–15 — займіться зміцненням імунітету. Не перенапружуйте голосових зв’язок. Операції на горлі краще відкласти. Уваги потребуватиме щитовидна залоза. Добре розпочати курс лікування гінекологічних хвороб.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Тиждень вдалий для розв’язання колишніх фінансово-інформаційних проблем. Водночас може намітитися розв’язка давнього конфлікту в корпоративних відносинах: деякі з них невдовзі доведеться серйозно трансформувати. Можливі витоки інформації, втрата джерела потрібних відомостей або інтересу до якоїсь діяльності, пов’язаної з інформацією. Продовжить розпочаті позитивні зміни. Дружня підтримка сприяє матеріальному втіленню ваших планів. Особисте життя активізуєтьсяу вихідні. Цей тиждень має бути вдалим для фінансової діяльності. Особливо це стосується таких видів діяльності, як обмін, оформлення документів. 12–13 — уникайте зайвого навантаження на руки та плечі. Можливе загострення остеохондрозу. Спіть на зручній подушці. Добре провітрюйте приміщення — бракуватиме свіжого повітря.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Будьте уважнішими в управлінні матеріальними ресурсами. Найімовірніше, в серпні ви зробите кроки, які давно готуєте, що можуть ускладнити стосунки з довіреними особами. Ділові люди займаються реорганізацією справи. Всі організаційні та юридичні питання легко можна буде вирішити у четвер і п’ятницю. Загалом тиждень вдалий для бізнесу. Навіть ті проблеми, які помічатимете в більшості з оточуючих, зокрема партнерів, вам не завадять. Ви навіть зможете отримати з них певну вигоду. 16–17 — не захоплюйтеся гострим і калорійним. Утримайтеся від алкоголю. Шлунок потребує відпочинку. Віддайте перевагу засобам народної медицини. Добрий час для виведення каменів та шлаків з організму. Завітайте до стоматолога.

РИБИ (20.02—20.03).

Починається дуже вдалий період. Зокрема, ефективною буде робота з інформацією, особливо в питаннях, пов’язаних із захистом інтелектуальної власності. Сприятливий час змінити профіль діяльності й шукати нові джерела заробітку. У вівторок слід економити сили і гроші. Випадкова зустріч чи знайомство може стати початком нового роману. Настрій у вихідні майже святковий. Цього тижня очікуються і проблеми, й успіхи. Проблеми пов’язані з корпоративними конфліктами, аналогічними тим, що були наприкінці квітня — на початку травня. 11–13 — підвищується чутливість організму до перепадів атмосферного тиску. Гіпотонікам треба починати день із тонізуючих процедур. Спортсменам слід знижувати інтенсивність тренувань. Не перевантажуйте серце.