І ЗНОВУ ЧАС ЗМІН: ЗОДІАКАЛЬНИЙ ГОРОСКОП НА 2020 РІК ЗА ЗНАКАМИ

0
476

Астрологи вже встигли назвати прийдешній рік складним, але цікавим, і пообіцяли, що він принесе в наше життя чергові зміни – звичайно ж, радісні та позитивні. Про те, на що чекати в ньому типовим представникам усіх знаків зодіаку, розповідає астропсихологиня Валентина Віттрок.

Овен

Життя Овнів буде визначати присутність в їхньому знаку таких планет, як Чорний Місяць і Марс, який тут особливо сильний, оскільки знак Овна є його рідною домівкою. Протягом року представники знаку будуть – на заздрість багатьом – демонструвати бадьорість і активність, що приведе до професійних успіхів та перемог на конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях. Деяким представникам знаку вдасться увійти у владні структури, ставши чиновниками різного рангу. Влітку і восени Овнам варто подбати про своє здоров’я – з’їздити на море, пропити курс вітамінів, зайнятися загартовуванням. Вірогідні приємні сюрпризи в особистому житті – як нове знайомство, так і відновлення стосунків з колишніми коханими.

Телець

Для Тельців, знаком яких продовжує  йти Уран, що зайшов туди в травні 2018 році, прийдешній рік стане часом великих змін. Якими вони будуть, залежить від того, в який будинок гороскопу кожної конкретної людини потрапляє ця планета, але в тому, що життя – будь-то професійна або особиста її сфери – має змінитися, сумніватися не доводиться. Тельці, які не люблять змін, будуть відчайдушно чинити їм опір, але уникнути не зможуть. Своєрідною втіхою для представників знаку стане поліпшення матеріального становища: у них з’явиться нове джерело доходів, до того ж, оскільки воно, швидше за все, буде пов’язане із зарубіжжям, грошові надходження виявляться валютними.

Близнюки

У Близнюків на перший план несподівано вийде особисте життя, в якому назначена купа цікавих та приємних подій. Зірки подарують їх рідкісним шармом і привабливістю в очах протилежної статі, в результаті протягом наступного року вони цілком можуть встигнути розлучитися і знову вийти заміж або зробити все з точністю до навпаки. Близнюки також будуть викликати у оточення непереборне бажання зробити їм щось хороше – сказати комплімент, виказати захоплення, наділити чим-небудь. Ближче до кінця року представники знаку виявляться причетними до чужої таємниці, про яку їм краще нікому не розповідати.

Рак

У Раків продовжиться процес, який почався торік – від них будуть йти їхні партнери, як у професійному, так і в особистому житті. До того ж це торкнеться навіть тих, кого пов’язують давні і добрі стосунки – колег, з якими вони хтозна-коли починали разом працювати, і подружжя, з яким вони прожили разом не один десяток років. Позитивні зміни в цій галузі можливі в життя самотніх Раків – у них є всі шанси не тільки зустріти свою другу половинку, але і офіційно оформити з цією людиною стосунки. Новим обранцем Раків, швидше за все, виявиться їхній давній знайомий, на якого вони досі не звертали уваги.

Лев

Леви проживуть дуже цікавий і насичений рік, оскільки отримають можливість займатися своєю улюбленою справою – сяяти в суспільстві. Ложку дьогтю в бочку з медом внесуть затемнення. Леви складно переживають такі періоди, тому в їхній поведінці буде спостерігатися зрозуміла нотка нервозності. Друга половина року принесе Левам різноманітні поїздки – як подорожі, так і відрядження, які, втім, зірки рекомендують максимально скоротити: Марс і Чорний Місяць, що перебувають у знаку Овна, можуть зробити їх небезпечними. У випадках, коли від вояжу неможливо буде відмовитися, варто дотримуватися максимальної обережності.

Діва

У Дів найнапруженішим моментом у новому році стануть стосунки з партнерами, – вони будуть темнити і викручуватися, що негативно позначиться на загальних з ними справах. На щастя, це ніяк не відіб’ється на професійному зростанні Дів, які за рік встигнуть переступити кілька кар’єрних сходів одразу. Правда, за однієї умови – якщо вони не стануть ледачкувати і будуть працювати, засукавши рукави. Особлива увага Дів буде прикута до дітей і творчості, яка виявиться приємним способом боротьби зі стресом. Як вони будуть встигати ще й крутити романи, знають тільки самі Діви

Терези

Терезам доведеться піклуватися не стільки про себе, скільки про інших – особливо це торкнеться членів їхньої сім’ї, але не виключена й участь у житті зовсім сторонніх людей, яким представники знаку будуть надавати моральну і матеріальну допомогу. Марс і Чорний Місяць, опинившись у будинку шлюбу знака Терезів, активізують події в їхньому сімейному й особистому житті. Щоправда, їхній вплив буде неоднозначним – хтось розлучиться зі своєю другою половинкою, а хтось, навпаки, зустріне її та одружиться або вийде заміж. Варто приготуватися до того, що такий шлюб виявиться пристрасним – постійне з’ясування стосунків буде вимотувати, але почуття довго не згаснуть.

Скорпіон

Гороскоп Скорпіонів буде визначати Уран в знаку Тельця, тому на перший план у них вийдуть питання особистих стосунків, але у кожного з представників знаку ця тема “буде програна” по-своєму: комусь судилося розлучитися, а комусь – знайти свою долю. У другому випадку обранцями Скорпіонів переважно будуть іноземці, з якими виявиться можливим не тільки яскравий роман, але і законний шлюб. У другій половині року увімкнеться режим екстремальних ситуацій, коли представники знаку можуть стати свідком якогось злочину. Фінансова ситуація почне вирівнюватися від весни, коли Скорпіонам вдасться знайти необтяжливий, але вигідний підробіток.

Стрілець

Парад планет у Козерозі, в який – з-поміж інших планет – Юпітер увійде, потрапляє в будинок грошей представників знаку, що значно поліпшить фінансову ситуацію Стрільців. Вони нарешті зможуть перестати економити на найнеобхіднішому і навіть почнуть дозволяти собі все, у чому до цього часу відмовляли. Джерелом доходу для них – безпосередньо чи опосередковано – стануть засоби масової інформації: хтось успішно спробує себе в друкованій пресі, хтось – на телебаченні. Літні місяці принесуть Стрільцям активізацію в особистому житті – несподіваний роман може “накрити” навіть тих, хто вже давно на такий розвиток подій не розраховує.

Козеріг

На життя Козерогів насамперед вплине малий парад планет, який відбудеться у їхньому знаку, де в одну лінію вишикуються Сонце, Місяць, Юпітер, Венера, Сатурн, Плутон і Південний вузол. Найсильнішим виявиться вплив Сатурна, який прибере з життя Козерогів все, що віджило своє, – речі, процеси, стосунки. Хтось із них звільниться з роботи, яка стала нецікавою, хтось розлучиться із людиною, що стала чужою, а хтось – переїде з тісної квартири в просторий будинок, де знайдеться місце для всіх членів сім’ї. Можливий також серйозний кар’єрний прорив, хоча Південний вузол далеко не всім дасть таку можливість.

Водолій

Парад планет в Козерозі позначиться і на представниках знаку Водолія обмеженнями у всіх життєвих сферах, що для них, як для любителів вільного способу життя, може бути обтяжливим. В іншому ж на них чекає досить спокійний – без злетів, але й без падінь – час, який дасть їм можливість підготуватися до наступного, 2021 року, який обіцяє їм безліч цікавих і яскравих подій. Цього часу Водоліям також стане відома якась таємниця – можливо, пов’язана з історією їхньої сім’ї, яку вони давно хотіли дізнатися. Венера, навесні зайшла в знак Близнюків, та відкриє в житті Водоліїв нетривалий, але приємний романтичний період.

Риби

Гороскоп Риб багато в чому визначить Нептун, який буде до 2025 року “гостювати” у їхньому знаку. Через нього багато чого в житті представників цього знаку перевернеться догори дриґом, і їм складно буде орієнтуватися в ситуації, що викличе інтерес до езотерики і духовних практик. Навесні Риби виявлять інтерес до власного будинку і захочуть його облагородити, що з успіхом і зроблять. У другій половині року особливої уваги потребуватимуть фінансові справи – на представників знаку чекають солідні заробітки і не менш серйозні витрати. Знайомства, які вдасться зав’язати в цей час, виявляться не тільки приємними, а й корисними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here