ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 31 ЖОВТНЯ ПО 6 ЛИСТОПАДА 2011 РОКУ

0
415

Овен (21.03—20.04).

Стосунки з оточуючими значно погiршаться, якщо ви будете нав’язувати їм свою точку зору. Нелегко буде втриматися вiд авантюр i ризикованих заходiв. Фiнансове становище теж не на висотi.На цьому тижні вас не турбуватимуть ніякі проблеми. Однак обережність не завадить, особливо це стосується фінансів. Вам запропонують легкі гроші, але не все так добре, як здається. Вірогідні грошові премії. Непростий період для спілкування з колегами і партнерами – вони виявляються ненадійними. 3-5-го вам стане відомою причина, яка заважала діяти. Професійний рівень значно зросте, якщо ви докладете зусиль 7-го. Запишіться на прийом до стоматолога. Протезування зубів пройде добре. Початок лікування гастриту та виразкової хвороби шлунку краще відкласти. Не перевантажуйтеся фізично. Інтенсивна праця може викликати задишку та посилене серцебиття. Відмовтеся від уживання тонізувальних напоїв.

Телець (21.04—21.05

Починайте тиждень активно, тодi будуть пiдстави чекати хороших результатiв. Попереду дiловi успiхи, тож не гайте часу. Ви можете несподiвано отримати додаткову роботу. Хаотичні та непрактичні зв’язки з партнерами стають джерелом неприємностей. 4-го особливо необхідний прагматичний підхід до вирішення справ. Несподівано можуть виникнути транспортні проблеми. 6-го не купуйте побутову радіотелеапаратуру і комп’ютери. У вас виникне бажання щось придбати, але покупки доведеться відкласти, оскільки фінансове становище могло б бути й кращим. Вам варто замислитися про додаткові заробітки, інакше не уникнути кризи. Підвищується схильність організму до алергічних реакцій. Можливе утруднене дихання. Не варто підбирати нову косметику, фарбувати волосся.

Близнюки (22.05—21.06).

Зараз головне — серйозний пiдхід до всього. Якщо впевненi у тiй справi, яку задумали, вона справдi буде успiшною, а якщо сподiваєтеся на волю випадку — просто чекайте. У вас з’явиться шанс отримати нового партнера по бізнесу. Також вдалими будуть контракти із зарубіжними колегами. В особистому житті ситуація стабільна, а вихідні, проведені на природі, залишать приємні спогади. Не повинні брати на себе проблеми колективу. 5-го необхідно уникати чвар серед співробітників. Ситуація ускладниться, якщо ви вирішите діяти силовими методами. Кохані ставлять до вас надто високі вимоги. Особливо вразливим буде кишечник. Не переїдайте. Але й голодувати не слід. Пийте мінеральну воду. Не сідайте на холодну поверхню. Не затримуйте сечовиділення, інакше спровокуєте цистит. Відкладіть операцію з видалення каменів із сечогінних шляхів. Можливе безсимптомне підвищення температури.

Рак (22.06—23.07).

Ви з особливою вiдповiдальнiстю вiзьметеся вирiшувати проблеми близьких та/або побутовi питання. Найприємнiшим буде кiнець тижня — будьте готовi до нових знайомств. Ваш гаманець суттєво поповниться. Є небезпека фінансових проблем, тому радимо розрахуватися з боргами. Не виключено, що партнери підведуть вас, проявивши самовпевненість. Покладайтеся тільки на себе. В особистому житті цілковита гармонія. З’являться гроші, які дозволять розпочати нові справи. Дехто вирішить «вкласти» гроші в оздоровлення сім’ї. 3-го різко зміниться ваше ставлення до людини, яка була вам несимпатичною. Не вирушайте в дорогу, якщо за кермом буде Водолій або Скорпіон. Схильним до закрепів слід перейти на полегшене харчування. Стережіться харчових отруєнь. Знижується потенція в чоловіків. Можуть спостерігатися збої місячного циклу в жінок. Не перевантажуйте печінку. Погіршується відтік жовчі. Частіше мийте руки — підвищується ризик зараження вірусним гепатитом. Провітрюйте приміщення.

Лев (24.07—23.08).

На вас чекає успiх у ділових починаннях. Настає сприятливий перiод як для розвитку особистих талантiв, так i для робочих моментiв. Новi знайомства дещо змiнять у вашому життi. Проводить корекцію своїх ділових планів на майбутнє. Ймовірність втрати грошей дуже велика, тому слідкуйте за гаманцем і не грайте в азартні ігри (3-5 числа). У тих, хто на відпочинку, – небезпека захворіти від переохолодження. Потреби на «домашнє вогнище» будуть перебільшеними. Ваше матеріальне становище стабільне, але не зайвим буде підготуватися до деяких фінансових витрат. Сприятливий час для укладання угод і оборудок. Бажано уникати авантюрних пригод. Будьте уважні до дітей. Болітимуть суглоби та кістки від старих травм. Не можна видаляти родимки й нарости на тілі. Будуть ускладнення. Період загострення радикуліту й невралгії. Необережний рух може призвести до защемлення нервових закінчень. Протипоказані операції на судинах. Пийте відвари з цілющих трав, їжте мед. Активізується процес виведення шлаків з організму.

Діва (24.08—23.09).

Цей тиждень може стати доленосним. Берiться смiливо за все, не залишайтеся в тiнi. Але уважнiше ставтеся до здоров’я. Найближчі дні — час імовірних травм та загострення хвороб. Підготуйтеся до активних дій, вас можуть навантажити додатковими справами, від яких буде неабияка користь. Вірогідні грошові надходження, також ви отримаєте вигідну пропозицію. Для вас буде корисний активний відпочинок. На Діву чекає напруження пристрастей, якщо 2-4-го вона не піде на компроміс з оточенням. Велика ймовірність отримати старий борг. 6-го не покладайтеся на інтуїцію – вона не спрацює. Кількість друзів і партнерів зростає. Підвищується плодючість організму. Від небажаної вагітності слід берегтися. Планові операції краще відкласти, можлива кровотеча. Більше сидіть. Збільшується кількість переломів кісток. Болітиме голова через підвищений внутрішньочерепний тиск. Частіше траплятимуться аварії на дорогах.

Терези (24.09—23.10).

У першiй половинi тижня у вас буде депресивний стан, все навколо видаватиметься сiрим. Удача посмiхнеться вам знову, якщо уважніше поставитеся до порад друзів та близьких. Цей тиждень буде сприятливий для нових починань. Всі ваші плани матимуть успіх. У ці дні не бажано віддавати борги, перенесіть також на потім ділові зустрічі. Вдалий період для походів у магазини. Остерігайтеся брати на себе надто великі зобов’язання. Після 5-го ви отримаєте інформацію, яка дозволить ефективніше вирішити ділові завдання. Оформлення юридичних документів забирає багато часу. Особливо вразливими будуть голосові зв’язки, говоріть тихіше. Сходіть до косметолога на чистку шкіри обличчя. Можна розпочати лікування гінекологічних хвороб. Погіршиться сон, загостриться вегетативно-судинна дистонія. Підтримуйте емоційну рівновагу. Зволожуйте повітря у приміщенні.

Скорпіон (24.10—22.11).

На початку тижня ви будете гострi на язик, що може спровокувати сварку. У другiй половинi тижня вас супроводжуватиме удача в особистому житті. Для покращення здоров’я варто взяти відпустку. У вас з’явиться неочікувана можливість укласти вигідний контракт. Будьте дипломатичніші й не проґавте сприятливий момент. Вас порадують грошові надходження. Можлива неофіційна робота. Обмірковує інформацію, яка часто має суперечливий характер. Нерозуміння завдань знову загострює стосунки між вами і членами колективу. 2-4-го краще зупинитися і перепочити, не «розбазарювати» енергію на дрібниці. У любовних стосунках ви втратили контроль над ситуацією.

Стрілець (2.11—21.12).

Тиждень буде доволi напруженим. Будьте готовi розставити всi прiоритети, приймати швидко рiшення. Саме час повторити яскравi моменти особистого життя. Щоб вирішити проблеми, доведеться докласти чимало зусиль, але не розраховуйте на сторонню допомогу. Добре продумані аргументи і ваша комунікабельність допоможуть відстояти фінансові інтереси. Не зовсім послідовний у своїх рішеннях і діях. 4-6-го ви можете проігнорувати добрі поради. Не дивуйтеся, якщо телефони, комп’ютери, телевізори будуть постійно ламатися. Вівторок – день для вирішення особистих проблем. Безсоння – наслідок нервового збудження (31 жовтня). Зверніть увагу на легені. Їх, а також бронхи і м’язи рук краще не оперувати.

Козеріг (22.12—20.01

У другiй половинi тижня варто сконцентруватися на роботi. Ви зможете нарештi закiнчити давнi справи. Друзi порадують вас цікавими пропозиціями та, можливо, подарунками. Сприятливий час для освідчень та весіль. Даючи обіцянки, варто подумати, а чи в змозі ви їх виконати. Не все так просто, як видається. У рішеннях будьте уважні, це допоможе уникнути неприємностей. Із колегами вдасться налагодити стосунки. Матеріальні проблеми вирішуються. Категоричні «поради» батьків призводять до скандалів у молодих сім’ях. 3-5-го можуть бути кризові ситуації у дорозі і в транспорті. Висока ймовірність травм та інфекцій. У коханні – «нове» дихання. Дуже не бажані операції на серці. Кардіохворим не рекомендуються фізичні навантаження. Ваша хвороба — від нестачі людського тепла.

Водолій (21.01—19.02

Тиждень сприятливий для важливих поїздок. Ви ризикуєте прийняти помилковi рiшення. Остерігайтеся зрадників. Ситуацiя з грошима поки що нейтральна. Тиждень пройде спокійно і не без задоволень. Фінансове становище більш-менш стабільне. Ви зараз зайняті цікавою роботою, а попереду — цікаві пропозиції. Не втрачайте надії на зустріч із коханою людиною. Цікавлять нові партнери і знайомства. Багато з них виявляться перспективними. 4-5-го доведеться багато уваги приділяти сімейним проблемам, особливо дітям. 6-го краще не вирушати в подорож. Відпустку і відрядження відкладіть на середину місяця. Варто звернути увагу на нирки і сечовід. Не пийте багато пива, щоб не виник пієлонефрит. Хронічно хворим на нирки шкодять емоційні пересуди інших. У ці дні організм сам чистить сечовий міхур і статеві органи. Не заважайте природній профілактиці.

Риби (20.02—20.03).

На цьому тижнi ви ще раз упевнитеся в простiй iстинi: все, що б не робилося, — на краще. Будьте готовi до перемiн. До вас можуть звернутися по пораду. Уникайте фiнансових втрат. На цьому тижні у вас важливі зустрічі, заплановані ділові поїздки будуть приємні й успішні. Проявіть дипломатичність, адже від вас багато залежить у професійній діяльності. Грошова винагорода дозволить придбати цінну річ. Вихідні обіцяють весілля і зустрічі зі старими друзями. Висока ймовірність потрапити під вплив сильної, але не зовсім щирої людини. 4-го вас можуть легко обвести навколо пальця. Молоді почують новину, яка розкриє очі на «предмети обожнювання». Якщо у вас були романтичні стосунки поза домом – то розкриття «лівих романів» загрожує скандалом.