В УКРАЇНИ ВІДІБРАЛИ «МІС СВІТУ»

0
133
34_juliamorley_200Фінал конкурсу краси «Міс Світу», який повинен був відбутися в Києві 4 жовтня 2008 року, перенесено, і зараз організаційний комітет конкурсу розглядає інші країни, де можна було б провести цей конкурс. Про це пише британська газета Daily Telegraph з посиланням на заяву організаторів конкурсу. За інформацією газети, в заяві сказано: «Через обставини, які знаходяться поза нашим контролем, ми з великим жалем вимушені перенести фінал конкурсу «Міс світу 2008». Це рішення було ухвалене на користь учасниць, а також організації «Міс світу»».

Нова країна і дата проведення конкурсу будуть оголошені наступного тижня, повідомляється в заяві. На даний момент, як альтернативна країна, розглядається В’єтнам.

Представник прес-служби організації «Міс світу» відмовився розкрити причини такого рішення, але з джерел у комітеті газеті вдалося дізнатися, що рішення було ухвалене у зв’язку з існуванням побоювань, що Росія переключить свою увагу (з Грузії) на Україну, яка є ще одним союзником США на пострадянському просторі. Газеті не вдалося також взяти коментар у президента організації «Міс світу» Джулії Морлі, оскільки вона знаходиться на Олімпіаді в Пекіні.

Це вже не вперше, коли організатори конкурсу вирішують перенести місце проведення конкурсу. Так, у 2002 році, через бунт ісламістів, в якому загинули близько 200 осіб, конкурс в останню мить був перенесений з Нігерії до Лондона.

А тим часом почесний президент Національного комітету «Міс Україна» Сергій Матяш стверджує, що конкурс «Міс Світу-2008», фінал якого повинен був відбутися в Києві 4 жовтня, не переносять з України. Він пройде в Києві, але на початку листопада.

За словами Матяша, власниця «Міс Світу» Джулія Морлі розіслала офіційний лист всім країнам-учасницям конкурсу, в якому повідомляє про припинення процесу підготовки до «Міс Світу-2008».

«Справа не в країні, а в термінах. З України конкурс не збираються переносити. У своєму листі Д. Морлі говорить, що у зв‘язку з військовими діями на території Грузії і Росії вона зупиняє підготовку до конкурсу і відміняє дату проведення його фіналу. І ні слова, що конкурс пройде не в Україні», – сказав С.Матяш.

За його словами, до Д. Морлі звернулися країни-учасниці конкурсу, стурбовані конфліктом Росії та Грузії. «Джулія по телефону з Пекіна мені пояснила, що країнам, які знаходяться на інших континентах, здається, що військові дії відбуваються дуже близько до України. Але переносити конкурс з нашої країни поки ніхто не збирається. Д. Морлі просила мене з‘ясувати, чи зможуть готелі і зали прийняти гостей «Міс Світу» на першому тижні листопада. І можу заявити, Україна готова прийняти «Міс Світу-2008». Зараз ми чекаємо повідомлень від Д. Морлі», – говорить С.Матяш.

Він також додав, що труднощі можуть виникнути у британської телевізійної команди «Міс Світу», графік якої розписаний на півроку вперед. А також з перенесенням трансляції конкурсу, адже Д. Морлі вже домовилася про пряму трансляцію «Міс Світу» в 181 країні.