ЗЯТЬ КУЧМИ ЗВІВ ГНІЗДЕЧКА ЩЕ Й НА СМАРАГДОВОМУ УЗБЕРЕЖЖІ. ЦІКАВО, ДЕ МАЄТОК ЗЯТЯ ЮЩЕНКА?

0
131
34_dul08_010_200 
 34_y08st_80_228
 34_yes2008fr_01_271

Зять колишнього Президента України Леоніда Кучми, український мільярдер Віктор Пінчук задоволення купує оптом, навіть якщо це не дешевше. 70 мільйонів євро витратив олігарх на купівлю чотирьох вілл на Смарагдовому березі на Сардинії.

Тож тепер, окрім маєтку у Лондоні, який дружина Пінчук Олена Франчук придбала за 159 мільйонів доларів, у подружжя будуть і чотири вілли, розташовані в районі Порто Черво, Ромаццино та Капріччолі.

По-перше, це триповерхова вілла Luci del mare з 15-мі кімнатами, басейном й іншими об’єктами.

До тієї ж категорії суперлюкс належить і вілла Samanna. У ній – 21 кімната, а сад займає площу у 5800 квадратних метрів.

Трохи менші за розмірами – вілли La Torre та La Deseada. Хоча у La Torre теж є де розміститися: тут 5 кімнат, а загальна площа на двох поверхах обчислюється 110 квадратними метрами.

Вілла ж La Deseada вважається маленьким скарбом узбережжя. Вона найближче з-поміж усіх вілл розташована до моря і знаходиться буквально за два кроки від пляжу. Вона схована під козирком гірської гряди.

Продавцем всієї цієї краси став такий собі Луїджі Зуніно. А вілли придбала одна з компаній Беліза, Orinbay Worldwide limited, за якою, начебто, стоїть саме металургійна група Віктора Пінчука.

Нагадаємо, Пінчук посідає 203-е місце у класифікації «Forbes», а його статки обчислюються у розмірі 5 мільярдів доларів.

Окрім того, як повідомляють ЗМІ, цього літа вілли на Сардинії не були єдиними угодами, укладеними з італійцями. Купуючи вілли Зуніно, Пінчук одночасно продавав Ukrsotsbank у групі UniCredit за 2,2 мільярда доларів.

За матеріалами ЗМІ