ШАКІРА ВИТРАЧАЄ $40 МЛН. НА ДОБРОЧИННІСТЬ І ЗБАГАЧУЄТЬСЯ ЗНАННЯМИ

0
168

Колумбійська співачка Шакіра Мебарак на теренах колишнього СРСР відома тим, що не проти дати дуже дорогий концерт на «спецзамовлення» когось з олігархів. На що солодкоголоса зірка витрачає отримані як гонорар мільйони — питання, здавалося б, зайве. На весілля, яке має відбутися незабаром? А от і ні. Днями стало відомо, що Шакіра пожертвувала 40 мільйонів людям Перу й Нікарагуа. Як заявила сама знаменитість в інтерв’ю колумбійській радіостанції «Контакт м’юзік», переказані кошти підуть на відновлення об’єктів, зруйнованих землетрусом у Перу та ураганом у Нікарагуа.

«Я особисто бачила страшні наслідки природних катаклізмів у цих країнах, сусідніх із моєю батьківщиною. Звісно, я сама не зможу вирішити всі тутешні проблеми, але допомогти — це мій борг», — сказала найвідоміша у світі колумбійка. Вона передасть гроші через неурядовий фонд «Алас», створений самою співачкою спільно з її знаменитим співвітчизником, лауреатом Нобелівської премії з літератури Габріелем Гарсія Маркесом. А ще 5 мільйонів доларів Шакіра виділить на спеціальні програми допомоги дітям Перу й Нікарагуа.

Після таких витрат, мабуть, логічно було б організувати серію додаткових концертів у США? Далебі. У Штатах 30–річну Шакіру «застукали» за зовсім іншим заняттям. У Каліфорнійському університеті в Лос–Анджелесі вона, як звичайна студентка, відвідує лекції з «Історії цивілізації». Як з’ясувалося, співачка справді була зарахована на місцевий «істфак», і викладачі навіть поняття не мають, що навчають суперзірку — така вона скромна!