«КОРОЛЕВА СКОРПІОНІВ» ПРОДОВЖУЄ КОНФУЗИТИ СВІТ

0
206
img
img
img

Мешканка Таїланду Канчана Каєтау (Kanchana Kaetkaew) знову завоювала титул «Королеви скорпіонів». Вона більше двох хвилин протримала в роті живого скорпіона. Проте на цьому 39-річна дивачка не зупинилася.

Встановивши новий світовий рекорд на очах у здивованої публіки в торговому центрі в місті Паттая, Канчана Каєтау вирішила улягтися в акваріум, наповнений її улюбленими скорпіонами, на 33 дні. Таким чином вона збирається побити власний рекорд, встановлений у 2002 році. Тоді Канчана провела в оточенні 3,5 тисячі цих дивних створень 32 дні. Завдяки цьому досягненню вона потрапила в Книгу рекордів Гіннеса.

У 2002 році, в день святого Валентина, Канчана Каєтау вийшла заміж. Її обранця Бунтаві Сингвонг (Bunthawee Siengwong) захоплення Канчани не бентежить. Правда, скорпіонами він віддає перевагу над сколопендрам.

Канчана Каєтау – не єдина жінка, що претендує високий титул «Королеви скорпіонів». У неї є серйозна конкурентка в Малайзії. У 2004 році Нура Малена Хасан побила рекорд Канчани Каєтау, коли лягла в акваріум з 6 тисячами скорпіонів.