ЧИСТА ШКІРА ЗАВЖДИ В МОДІ

0
623

Соціологічні дослідження показують, що 92 % людей впевненіше себе почувають, саме від того, який вигляд вони мають. Чиста шкіра обличчя, позитивно впливає на людину, та підвищує самооцінку.
Мабуть важко уявити на червоній доріжці Дженіфер Лопес або Мадонну з недоліками на обличчі. Незважаючи, на всіх косметологів та висококваліфікованих фахівців, які працюють над красою зірок, існує декілька найважливіших порад, яких необхідно дотримуватися.
Відомі зірки, що сяють на телеекранах, завжди мають гарний вигляд, вони змушують кожну жінку вдосконалювати себе. Звісно, змінитися на краще можна завжди.

Обличчя без прищів

Майже всі частини нашого тіла вкриті волоссям, але більшість із нього настільки тоненьке, що його майже не видно. Волосся росте з фолікулів, у яких також є сальні залози, які виробляють жири від пересихання шкіри, та роблять її м’якою та пластичною. Іноді така залоза виробляє занадто багато жиру та він затримується усередині фолікулу. В цей момент бактерії, що є на поверхні шкіри завжди, можуть спричиняти запалення забитого фолікулу та на шкірі може з’явитися почервоніння, гнійник. Найефективнішим лікуванням прищів є постійна чистота шкіри, а саме: регулярне вмивання з бактеріальними засобами.
Найпростіший спосіб позбутися почервоніння на шкірі, як рекомендують дерматологи, — це одразу зробити спиртівку та протерти запалену ділянку. Після цього потрібно нанести зволожуючий крем.

Обличчя без веснянок

Веснянки – це розсипані на шкірі невеличкі плямки, в яких більше меланіну. Веснянки загалом добре помітні у людей, що мають дуже світлу шкіру через сильний кольоровий контраст. Мабуть, з особистих спостережень ви знаєте, що після довгого перебування на сонці їх стає більше та вони помітніші. Це трапляється тому, що внаслідок впливу сонячних променів ділянки шкіри, в яких більше меланіну, засмагають (темніють) набагато швидше.
Сонячні дні для чималої кількості натуральних блондинок і рудих — серйозний привід перейматися появою на обличчі небажаних плямок. Ті, у кого веснянок – одиниці, шукають підтвердження того, що це мило та симпатично. Жінки ж, у яких обличчя просто «встелене» ними, ненавидять сонце та мужньо випробовують на собі методи бабусь і пропозиції глянцевих журналів, які обіцяють допомогти знищити веснянки.
Майже в кожному салоні-краси є спеціальна пропозиція знищення веснянок. Наприклад, хімічний пілінг спеціальними кислотами, що висвітлюють шкіру. Безболісна процедура займає щонайменше шість відвідувань. Між ними має бути 10 днів перерви. Отже загалам потрібно два місяці. Цей курс обов’язково проходять восени або взимку, коли немає сильного впливу сонячних променів.
Інший метод для виведення небажаних плямок – це використання дорогих кремів, до складу яких входять фруктова, гліколієва та молочна кислоти.

Обличчя без макіяжу

Ви – індивідуальність, і щоб бути модною, потрібно лише підкреслити свою природну красу. Забудьте про сильний макіяж, адже легкий макіяж теж може виглядати яскраво. Саме чиста шкіра, зволожена та сяюча завжди привертає увагу. Доглянуте обличчя і стало поштовхом до зміни яскравого макіяжу на мінімальний. Нові тенденції в світі знаменитостей, що диктують моду, — це легкий макіяж, який лише підкреслює ваш образ та натуральну красу.
Незважаючи на тип шкіри, харчування та вік, які, звісно, впливають на стан та здоров’я шкіри, існують прості правила, яких завжди потрібно дотримуватись. Основне правило, яким має керуватися кожна жінка, –постійний догляд за обличчям. Не торкатися до нього протягом дня брудними руками, та ретельно очищати від макіяжу наприкінці дня. Це дуже просте правило, за дотримування якого ймовірність виникнення, небажаних недоліків мінімальна.
Сторінку підготувала Соломія МАМАН