ЧОМУ МИ ЗАДИВЛЯЄМОСЬ НА ОЧІ?

0
279

В очах найдорожчих людей хочемо бачити гарний настрій, добре ставлення до нас, таємні думки. Не даремно дивовижні очі називають дзеркалом душі, бо дійсно так воно і є.
Міф про слов’ян
Вважається, що у слов’ян очі особливо виразні та красномовні. На заході впевнені, що немовлят у нас туго сповивають, тому їм нічого не залишається як привертати до себе увагу матусі з широко відкритими очима.
Барви
Люди завжди цікавились кольором своїх очей, шукали асоціації з характером. У кожної людини вони неповторні за своїм забарвленням, колір очей передається спадково. За їх забарвлення відповідають хроматофори – пігментні клітини у райдужній оболонці. Ніжний та тонкий шар пігменту – блакитні, помірний – карі, багато пігменту – чорні.
Блакитноокі – відсутність сентиментальності
Вводять в оману, адже таких особистостей вважають ніжними, незахищеними та романтичними. А насправді – належать людям вольовим, цілеспрямованим і позбавленим сентиментальності. Блакитноокі неухильно йдуть до своєї мети, жорстко, впевнено. Пом’якшити їх не вдасться ні слізьми, ані проханнями, навіть страждання не зупинять. В сімейному житті з ними нелегко, бо впевнені, що тільки вони знають, як має бути, як треба.
Кароокі – привабливі
Карі очі мають привабливі і капризні люди. У супутники життя вони обирають того, хто здатен чимось пожертвувати заради них. Світло-карі очі говорять про прагматичність їх господаря. Темно-карі очі властиві людям темпераментним, запальним і дуже емоційним. Вони легко ображаються, але перші йдуть на примирення та не здатні довго пам’ятати зло.
Сіроокі – допитливі
Сірі очі зустрічаються у допитливих, їм все цікаво. Сірооким щастить у коханні та кар’єрі. Сіро-зелено-карі очі видають нерішучу і непослідовну людину. Вони не намагаються змінити свою долю, не сперечаються з життєвими негараздами.
Зеленоокі гаряче кохають
Особистості з зеленими очима, як правило, дуже ніжні. Вони, з рідкісним кольором очей, навряд чи залишаться байдужими до вашої любові. І кохають вони завжди щиро, гаряче. Покохавши раз, залишаються вірними. Зелені очі властиві людині-лицарю. Друзі цінують їх за надійність і доброту, вороги відчувають ненависть за принциповість та твердість. Вони не прагнуть лідерства, задовольняючись роллю непомітного, але необхідного «другого». Зеленоокі вважаються кращими керівниками: вони здатні забезпечити підлеглим комфортні умови праці, досягти високої результативності роботи всього колективу.
Чорноокі – пристрасні
Чорні очі – ознака пристрасності і волелюбності. Чорноокі часто вперті, майже ніколи не змінюють своїх рішень, категоричні у судженнях.
В темних окулярах виглядаєш молодше
Французький кутюрье Карл Лагерфельд, який зараз оточує будинок моди «Шанель», стверджує, що саме очі видають справжній вік людини, тому він практично ніколи не знімає темні окуляри, бо вважає, що в окулярах виглядає молодшим на 15-20 років.
Тетяна ЄВСЄЄВА