І КОЖНА ЖІНКА, ЯК ВЕСНА

0
567

Любі, милі, рідні, ненаглядні, бажані, дорогоцінні, пухнасті, біляві, руді, чорняві, фіолетові, стрункі, карколомні, дивні, таємничі, дивовижні, приголомшуючі, сяючі, ласкаві, приголомшливі, блискучі, красиві, ніжні, неповторні, чудові, чарівні, казкові, талановиті, феєричні, палкі, фантастичні, дорогокоштуючі, найдорожчі, сексапільні, загадкові, ексцентричні, співчуваючі, прекрасні, розкішні, говіркі, принадні, привабливі, розуміючі, чарівливі, жагучі, пекучі, чародійні, чудесні, незрівнянні, чаклунські — ЖIНКИ!
Від нас — неголених, неуважних, негідних, ненаситних (і питущих), лайливих, розпатланих, інфантильних, роздратованих, але найголовніше, люблячих вас — ЧОЛОВIКIВ.
У святковий день 8 Березня ми спробуємо зробити так, щоб хоча б частина наших недоліків зникла і перетворилася на частину ваших чеснот.
Як же ми, чоловіки, чекаємо цього свята! З нетерпінням дивимося на календар! Думаємо, коли вже ми припинемо вдавати із себе безпорадних, скупих, грубих і низькооплачуваних. Ми чекаємо, любі жінки, 8 Березня, щоб показати Вам свою справжню сутність. Цього єдиного в році дня ми станемо, нарешті, такими, якими є насправді: сильними, уважними й щедрими. 8 Березня — ми справжні! І скажемо вам, тендітним, чарівним і ніжним, що ви і є наш єдиний справжній сенс існування! Але зазвичай вже наступного дня ми стаємо безпорадними, вразливими, нудними… А Ви, як і раніше, залишаєтеся чарівними, тендітними й ніжними. Але ми обіцяємо цього разу всі свої риси, проявлені в це весняне свято, утримати в собі якомога довше. Й навіть постаратися дотягнути до наступного Міжнародного жіночого дня. Щоб Ви, дивлячись на нас, знали цілий рік, якими бувають справжні чоловіки!
Зі святом вас, наші любі жінки!
Тарас ПОДОРОЖНІЙ