Зелений чай є улюбленим напоєм багатьох людей

0
59

Він також вважається основним продуктом традиційної китайської медицини. Напій став популярним у всьому світі завдяки своїй користі для здоров’я. Які ж переваги дарує ця рослина, з якої робиться такий цілющий напій?
Зелений чай містить протизапальні сполуки, які захищають клітини від ушкодження. Дослідження також пов’язують вживання зеленого чаю з поліпшенням здоров’я серця і втратою ваги.

Нове дослідження науковців штату Огайо показало, що вживання зеленого чаю покращує також і здоров’я кишечника, оскільки населяє його здоровими бактеріями і зменшує проникність його стінок.
Спочатку дослідники цікавились, як вживання зеленого чаю впливає на збільшення ваги. Щоб вивчити це, одній групі мишей давали жирну їжу, іншій — звичайний корм. При цьому першій групі мишей додавали екстракт зеленого чаю.
За два місяці вчені виявили, що група, яка харчувалася жирними продуктами, але отримувала екстракт чаю, набрала на 20% менше ваги. Крім цього, у гризунів була менша резистентність до інсуліну, ніж у мишей, які отримували екстракт.
Дослідники також зазначили, що у першої групи, незважаючи на жирну їжу, у шлунково-кишковому тракті з’явилися здорові бактерії.
Дослідження свідчить про те, що зелений чай стимулює збільшення корисних бактерій, і це створює переваги для зниження ризику ожиріння, вважає професор Університету штату Огайо і провідний автор дослідження Річард Бруно. Він вважає, що зараз потрібні подальші дослідження, щоб визначити, скільки саме чаю потрібно пити для отримання даного результату.