Знежирена їжа, як не парадоксально, веде до появи зайвого на талії

0
112

Згідно новому дослідженню Вашингтонського університету, знежирена їжа, як не парадоксально, веде до появи зайвого на талії, стегнах і сідницях.

Ті, хто хоче схуднути і харчується виключно знежиреними продуктами, може досягти зворотного результату. Вживання невеликої кількості дієтичного жиру, наприклад, риб’ячого, є кращим засобом для боротьби із зайвою вагою, стверджують фахівці.

Вчені виявили, що в організмі піддослідних мишей жир застопорився через те, що у печінки не було жиру для переробки. Результати досліджень

говорять про те, що екстремальні дієти не завжди ведуть до схуднення. Крім того, вони підтверджують дієвість дієти лікаря Аткінсона – в якій акцент ставитися на низький вміст вуглеводів і достатній жирів.

Професор медицини Семенкович і його команда генетично створили мишу, у якої в печінці був відсутній ензим, що відповідає за виробництво жиру. Після поїдання знежиреної їжі, у миші розвинувся синдром жирної печінки. Жирові запаси перемістилися в печінку і вона не змогла їх переробити.

Дослідники прийшли до висновку, що для того, щоб спалювати жир в печінці, потрібно споживати достатню кількість жирної їжі. Проте, у всьому потрібно знати міру і добре збалансована дієта не тільки дозволить Вам відмінно виглядати, але і самопочуття поліпшить.