Найліпше носити бірюзу в срібній оправі

0
98

З давніх-давен люди вважають бірюзу щасливим каменем. Це через її потужну позитивну енергетику, яка приносить насамперед щастя в коханні, даруючи мир і злагоду, благотворно впливає на свого власника, зменшуючи його роздратування, запобігаючи злим думкам, наділяючи упевненістю і позитивними емоціями. Але це стосується тільки добрих людей, лиходіям вона приносить лише нещастя.

У країнах Близького Сходу бірюзу використовували для всіляких прикрас, з неї виготовляли амулети й обереги. Прадавні єгиптяни вважали, що бірюза перебуває в містичному зв’язку з богинею Ізідою, тому амулети із бірюзи археологи часто знаходять в гробницях. Для греків – це камінь богині кохання Афродіти, для римлян, відповідно, – Венери. Ацтеки називали бірюзу «сльозами богині неба». А перси вважали, що кістки людей, котрі загинули через кохання, перетворюються на бірюзу.
Бірюза буває різного кольору, що залежить від її віку: ніжно-голубою вона є ще в зовсім юному віці, а яскраво-голубою, зеленувато-голубою та зеленою – в зрілому.
Основна властивість бірюзи – примирювати і відводити гнів. Вона здатна дарувати достаток і процвітання, сприяти всім справам свого господаря, приносити перемогу, пробуджувати творчі сили, інтуїцію. Як амулет бірюза робить свого власника невразливим, наділяє хоробрістю, оберігає від усіх негараздів, наврочень, негативної енергії. Під час небезпеки, особливо екологічної, бірюза «старіє», тобто її колір змінюється від голубого до синього та зеленого.
Бірюзу називають індикатором здоров’я. Це через те, що камінь має здатність відчувати найменші зміни температури і вологості тіла свого власника, що свідчать про початок захворювання, при цьому бірюза темніє, начебто сама починає хворіти. «Вилікувати» її можна, загорнувши на деякий час у шматок сирого жирного м’яса або дати поносити здоровій людині. А власнику, звичайно, потрібно обстежитися у лікаря.
Та це не єдина здатність бірюзи. Бірюза – це справжній цілитель від багатьох недуг. Найбільшу лікувальну силу має яскраво-голубий камінь, у якого потужна позитивна біоенергетика. Камінь лікує захворювання серця, легень, печінки, щитоподібної залози, ангіну, грип, артроз, ревматизм, цукровий діабет, запалення шкіри, нервово-психічні хвороби, а також безсоння. Крім цього, бірюза особливо помічна для очей: якщо дивитися на камінь кожного ранку по 10 хвилин, зір значно поліпшиться.
Бірюзу корисно носити молодим дівчатам, вона здатна поліпшувати колір обличчя, сприяти росту волосся та нігтів, а також полегшувати душевні страждання. Це камінь закоханих. За його станом можна визначити, як віддано кохає вас ваша люба половинка. Для цього потрібно лише обмінятися прикрасами з бірюзи. Якщо камінь втратив свій колір, потьмянів – то це означає, що вам потрібно більше приділяти уваги вашій половинці, інакше ви можете його (її) втратити.
Якщо ви хочете придбати прикрасу із бірюзи, то зверніть особливу увагу на якість каменя. Нині існує безліч синтетичних і підфарбованих підробок. Цілющі властивості має лише природна бірюза. Найліпше носити бірюзу в срібній оправі.