РУКАВИЧКИ – НЕ ЗАХИСТ ВІД МИЙНИХ ЗАСОБІВ

0
338

В якості захисту нам, перш за все, традиційно пропонують рукавички. Якоюсь мірою це допомагає уберегти себе, оскільки саме прямий контакт шкіри з мийними засобами сушить її, і приводить до таких неприємних речей як подразнення і забруднення.
Інколи справа доходить до серйозних шкірних захворювань, особливо якщо мийний засіб потрапляє у відкриту рану або подряпину.
Рукавички вирішують більшість цих проблем, проте, і вони – не панацея, оскільки, при роботі з мийними засобами в рукавичках, може виникнути контактний дерматит. Це алергічне захворювання, яке може початися від реакції шкіри на ті або інші матеріали, включаючи як миючі засоби, якими все ж просочуються будь-які рукавички, так і матеріал самих рукавичок. Симптоми контактного дерматиту: почервоніння і лущення шкіри, що інколи поширюються по всьому тілу, часто – прищі.
Окрім цього від хімікатів страждають очі, які багато хто елементарно забуває захищати. Адже крапля миючого засобу, що потрапила в око, може привести до серйозного пошкодження зору або навіть повної сліпоти.
І у жодному випадку не можна забувати про легені. Хай людина не мочить руки в хімікаті, але вона ним дихає, і останнє неминуче. Навіть якщо ви провітрюєте кімнату відразу після або під час прибирання, все одно якась частка хімікату потрапляє у ваші легені, поки ви ним користуєтеся.
Крім того, дослідним шляхом з’ясовано, що як би ретельно ви не змивали миючий засіб з посуду, якась його частка неминуче залишається на тарілках і чашках і з часом, скупчившись, може потрапити з їжею у ваш шлунок і привести до отруєння.
Отже, якщо ви не хочете труїти себе щодня, то виходів з ситуації два: або не користуватися миючими засобами взагалі, або користуватися екологічними миючими засобами. Вони створені на мінеральній і рослинній основі, в них відсутні хімікати, нафтопродукти і штучні запахи. Вони не наносять збитку організму людини і навколишньому середовищу.