КОМФОРТНІСТЬ ДОМАШНЬОГО ОДЯГУ

0
457

Після важкого і напруженого дня всім нам хочеться розслабитися та присвятити себе домашнім клопотам. Але це зовсім не означає, що з офісної леді потрібно перетворюватися в домогосподарку.
Навряд чи вашому чоловікові сподобається, як ви розгулюєте по квартирі з глиняною маскою на обличчі, у відвислих на колінах штанах та в старій футболці, більшій на три розміри. Потрібно виглядати красивою та привабливою навіть вдома. До того ж, робити це набагато легше, ніж у робочий час, коли потрібно взувати туфлі на підборах та одягатися в діловому стилі.

В ОБІЙМАХ ТЕПЛОГО ХАЛАТА

Домашній одяг повинен бути зручним та комфортним. Не потрібно надягати шовкові речі, прикрашені стразами та бісером. Прийшовши з роботи, надягніть зручний топ та лосини, які водночас підкреслять вашу фігуру і не будуть обмежувати рухи. Ще одним варіантом домашнього одягу може бути халат. Але не варто падати в обійми махрового халату, коли ви господарюєте по дому. Він досить громісткий та важкий, тому вам буде незручно в ньому. Але після ванни така річ гардеробу буде незамінною. Халати з мікрофіброю значно поступаються тим, які виготовлені із натуральної тканини. Як відмічає продавець-консультант відділу домашнього одягу Ірина, халати з мікрофібри не поглинають вологу, парять і кашлатаються. Єдиний плюс – синтетичний халат тепліший натурального. Ще пам’ятайте: халат повинен підходити вам по розміру, а не висіти, збираючись у складки.

КОМФОРТНИЙ ОДЯГ ДЛЯ СНУ

Нічна сорочка, вишукана білизна на бретельках чи може піжама – кожен вибирає на свій смак, колір та дотик. Але єдиною характеристикою для усіх видів нічної білизни є зручність. Вона повинна бути виготовлена з натуральних «дихаючих» тканин.
А тепер перейдемо до моделей. Фаворитом у жінок є, звичайно, нічна сорочка з м’якого шовку з прозорими вставками із шифону чи гіпюру, різноманітністю мережева і вишукаю вишивкою, що виглядає досить еротично.
Піжама традиційно рахувалася чоловічим або дитячим одягом. В жіночому гардеробі піжама з’явилася на початку 20 років минулого століття. Як розповідає продавець-консультант Ірина, на сьогодні піжами, як і нічні сорочки, користуються великим попитом у жінок. Трикотажні, байкові, бавовняні піжами найкраще підходять для холодних зимових ночей. Моделі їх можуть бути найрізноманітнішими, але найчастіше широкого крою. Піжами з біркою «100% cotton» варто перевіряти на наявність «паспорту» – спеціальної етикетки з інформацією про виробника та застереженнями щодо використання.
Сторінку підготувала Соломія МАМАН