ПІСЛЯ НЕЩАСЛИВОГО КОХАННЯ ЯПОНЦІ МОЖУТЬ ВЗЯТИ ЛІКАРНЯНИЙ

0
540

У Японії співробітники компанії Hіme&Company, переживши нещасливе кохання, можуть взяти собі оплачуваний лікарняний.
Віднедавна співробітники японської маркетингової компанії можуть узяти офіційний оплачуваний лікарняний після розриву з коханою людиною. У нових правилах також зазначено, що чим більше вік співробітника з розбитим серцем, тим більше днів він може взяти на відпочинок.
У токійській компанії, де можна також отримати вихідний і під час розпродажів у крамницях, вважають, що звільнення від роботи дозволяє легше пережити втрату й повернутися до роботи повним сил і енергії.
«Навіть декретної відпустки потребують не всі, а щоб повернутися до життя після невзаємного кохання, час потрібен усім», – заявив голова компанії Hіme&Company Міккі Хірадате.
Співробітники, молодші 24 років, можуть узяти один день на рік, 25-29 років – 2 дні, а ті, хто старші 29 років, можуть дозволити собі відновлюватися після фіаско в особистому житті аж 3 дні за рік.
«20-річні жінки швидко можуть знайти собі нову любов, для 30-річних – це складніше. При цьому розриви останніх більше драматичні», – коментує  різницю в днях Хірадате.