КОХАННЯ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НЕРВА В НОСІ

0
403

Міжнародна група виявила днями нюховий нерв О, який, на їхню думку, відповідає за виникнення кохання в людини.
Даний нерв раніше був виявлений у китів, і вчені думали, що він є й у людини. Однак тривалий час його не могли виявити, найімовірніше, через його мініатюрні розміри.
Нерв О має закінчення в носовій порожнині й передає інформацію про запахи у ділянки мозку, які обробляють інформацію сексуального характеру й визначають сексуальні сигнали від потенційного партнера.
Що характерно, людей у сексуальному плані приваблюють ті представники протилежної статі, чий запах відрізняється від їхнього власного. Тоді як вагітних жінок приваблює запах, схожий на власний – саме тому в цей нелегкий період вони прагнуть до пошуку родичів, а не потенційних коханців.
Дослідники також з’ясували, що неусвідомлені процеси, які відбуваються в нерві О, можуть призвести як до виникнення, так і до розриву стосунків. Пари, чиї запахи схожі, досить часто зіштовхуються із проблемами при народженні дітей, викиднями чи зрадами.
А ті люди, у кого сильно відрізняються запахи, мають більше шансів на щасливе й довге спільне життя.
Необхідно зазначити, що нерв О сприймає тільки натуральні запахи людини, а продукти парфумерії не чинять на нього жодного впливу.
Раніше вчені з’ясували, що жінок може заводити слабкий аромат чоловічих пахв, тому що в чоловічому поті міститься компонент, який викликає в жінок покращення настрою й збільшення сексуальної активності – це андростадіенон