Нікудишня дієта

0
280

 

Як відомо, деякі недуги потребують спеціального харчування, тобто дієти. Існують дієти для діабетиків, для людей із хворобами шлунково-кишкового тракту, легень, кісток, навіть для схильних до стресів. Кожну має призначати медик-фахівець — тоді від неї буде користь. Але є дієти безумовно шкідливі, проте чомусь досі популярні серед певних категорій людства. Ось про такі, сказати б, нікудишні методи харчування поговоримо сьогодні.

Британські дієтологи склали «чорний список» харчових витребеньок, найнебезпечніших для здоров’я і здатних вивести з ладу всі системи організму.

Палеолітична дієта. Суть цього способу харчування: раціон мусить бути максимально наближений до раціону первісних людей. Наші пращури, як відомо, одвіку займалися мисливством та збиральництвом, а рільництво й тваринництво опанували набагато пізніше. «Ми товщаємо і хворіємо, бо їмо харчі, не годящі для нас на генетичному рівні», — ось гасло автора палеодієти медика-дієтолога Оза Гарсія.

Цей метод «оздоровлення» і схуднення виключає з раціону молочні та зернові продукти, а дозволяє споживати тільки ті, що їли прадавні люди, себто те, що вони могли вполювати чи знайти в лісі. Палеодієту визнано однією з, м’яко кажучи, найдивніших на сьогодні, тому жодний більш-менш грамотний (і сумлінний) сучасний дієтолог ніколи не порадить її своєму пацієнтові.

Сироїдницька дієта. Це — один із різновидів веганської дієти. Вегани — суворі вегетаріанці, котрі виключають зі свого раціону всі продукти тваринного походження, в тому числі м’ясо, рибу, яйця, молоко, молочні продукти і навіть мед.

Ця дієта майже позбавлена калорій, кальцію, а також багатьох вітамінів та мікроелементів: наприклад, практично відсутній над­звичайно важливий для людини вітамін В12. До того ж, харчуючись отаким чином, можна легко отруїтись через патогенні мікроби, котрі потрапляють у кишківник, бо їжу, згідно з цією дієтою, заборонено термічно обробляти. За всі ці вади сучасні дієтологи назвали сироїдницький метод одним із найгірших.

Дієта Аткінса. Її розробив дієтолог д-р Роберт Аткінс. У СРСР вона була дещо видозмінена і поширилась як «Кремлівська дієта». У ній не обмежені м’ясо, риба, яйця і деякі сири, використовується молочна сироватка, але накладено жорстку заборону на споживання продуктів, багатих вуглеводами. Кількість овочів та фруктів зведено до мінімуму.

Дієтологи (сучасні) вважають, що меню за Аткінсом — незбалансоване. 2010 року вчені встановили: низьковуглеводні дієти з великою кількістю білків та жирів тваринного походження завдають серйозної шкоди здоров’ю, насамперед — серцево-судинній системі, аж до того, що можуть спричинити смерть. Дивно, що ця «метода» дістала назву «кремлівської»: ой, не віриться, що медики, котрі обслуговували радянських проводирів, допустили б отаке повільне вбивання своїх підопічних. Та їх би, тих медиків, самих знешкодили відповідні «спеціалісти»!

Додамо, що сам шановний метр Аткінс перед своєю смертю у віці 72 років важив майже 120 кілограмів. Його артерії виявилися закупореними на 99 відсотків.

Дієта Дюкана. Її автор, відомий французький дієтолог П’єр Дюкан, узяв за основу принцип чергування продуктів, що містять білок. Дозволені м’ясо, яйця, овочі, молочні продукти. Неодмінний елемент — кілька ложок висівок на день.

Незважаючи на безліч варіацій дієти Дюкана, дієтологи сьогодні ставлять її безпеку (тим більше — корисніть) під великий сумнів. Так, наприклад, у рецептах страв часто пропонуються цукрозамінники, без них не обходиться практично жодна солодка випічка «а ля Дюкан». Шкідливість цукрозамінників давно доведена. Крім того, брак у раціоні злаків може призвести до нестачі вітамінів групи В. Відсутність же фруктів, особливо влітку, загрожує зневодненням. Плюс білок: уживання його в необмеженій кількості може спричинити неприємні наслідки — задишку, головний біль, поганий запах з рота, а також запори. Усе тому, що білкова їжа майже не містить харчових волокон.

Вуглеводна дієта. Її прихильники твердять, нібито завдяки їй можна скинути близько п’яти кілограмів ваги за місяць. Суть у тому, що споживаються вуглеводи як джерело енергії, а також при кожному прийомі їжі треба з’їдати будь-який білковий продукт. У свою чергу, лікарі кажуть, що цей метод схуднення може призвести до захворювання серцево-судинної системи, діабету, раку і навіть уплинути на роботу генів, тобто згубно позначитись на нащадках.

Підсумовуючи сказане, можна стверджувати: багато популярних дієт небезпечні для здоров’я.Щоби схуднути, треба більше рухатись і їсти в розумних кількостях, не переїдати, але й не недоїдати. Якщо ж людина хвора, скажімо, на цукровий діабет другого типу, то спеціальна дієта безумовно потрібна, але призначити її має лікар-ендокринолог. І бажано — персонально для вас, після ретельного й усебічного обстеження.

Світлана ТРОЇЦЬКА,

лікар-дієтолог, кандидат медичних наук