Які шампуні нешкідливі?

0
642

Часто рекламні компанії, просуваючи товар, акцентують нашу увагу тільки на позитивних якостях, замовчуючи про негативні, тим самим створюючи ілюзію досконалості. Так виходить і з шампунями, які нібито містять тільки природні компоненти, але, як стверджують фахівці, натуральних шампунів не існує. Всі вони обов’язково містять хімічні речовини. Дізнатися, який шампунь безпечний, можливо, якщо уважно вивчити їхній склад.
Як правило, основу будь-якого шампуню становлять елементи, які шкодять нашому організму. До них належать лаурилсульфати, консерванти, ароматизатори і стабілізатори, які можуть викликати алергічні реакції. Приміром присутні у складі шампунів різні ароматизатори, ланолін, який використовується як зволожувач, екстракт дьогтю, який включається в лікувальні шампуні проти лупи, або ліналоол, який міститься в м’яті і лаванді і застосовується для посилення запаху, не настільки не шкідливі, як здається на перший погляд. У алергіків ці назви повинні викликати настороженість.
Навряд чи хто замислюється над тим, що звичайні косметичні засоби з догляду за волоссям можуть служити джерелом алергії. Крім того, згідно зі статистичними даними, в наш час все частіше і частіше жінки страждають від цього захворювання.
Так як же дізнатися, який шампунь безпечний?
У наші дні індустрія косметичних засобів розвивається і рухається вперед. Завдяки новим технологіям з’явилася можливість випускати нову серію шампунів, які називають гіпоалергенними. Їхня відмінна риса – не викликають алергічних реакцій. У перекладі з латинської мови «гіпо» означає «нижче». Це говорить про те, що до складу гіпоалергенних засобів повинні входити компоненти з найменшим подразнювальним впливом на шкіру голови.
Гіпоалергенні шампуні призначені, насамперед, для людей, які мають чутливу шкіру, схильну до алергічних реакцій. Такі шампуні можуть бути різними за призначенням: для зміцнення, проти лупи та випадіння, для відновлення, для різних типів волосся і для щоденного застосування. Завдяки появі цієї серії шампунів алергіки можуть не побоюватися за своє здоров’я.
Щоб дізнатися, який шампунь безпечний, безумовно, краще перевірити на практиці і підібрати найкращий для себе шампунь. Відразу хочемо відмовити вас від марної витрати грошей: не варто купувати дешеві шампуні. Найбільш безпечними на сьогоднішній день є гіпоалергенні шампуні і засоби, що не містять лаурилсульфатів (не плутати з лауретсульфатом – нешкідливий ПАР, безпечний при дотриманні правильної концентрації і часу впливу).