Чи справді на козаку нема знаку?

0
410

Цією приказкою наші предки колись повчали дочок берегти дівочу цноту до шлюбу, щоб не ростити потім байстря — дитину-безбатченка. Бо парубка, який покине вагітну дівчину, до відповідальності не притягнеш —знаку від сексуальних взаємин на ньому не залишається, не те, що на ній. Сексуальні рівність та свобода, оголошені не так давно великими здобутками цивілізації, стали для багатьох звільненням від моральних зобов’язань.
Теорія «склянки води», проголошена свого часу більшовиками як ідеал стосунків між статями, стала реальністю. Для багатьох молодих людей сьогодні розпочати інтимні стосунки так само легко, як випити склянку води, головне, мовляв, безпечність сексу, а для цього існують контрацептиви. На жаль, ті, хто так думає, платять неймовірно високу ціну за свою пристрасть. Безпечність так званого «чистого сексу» —для задоволення фізичної потреби, поза духовною складовою — дуже умовна. Такі зв’язки, увійшовши у звичку, спонукають людину до пошуку нових вражень, руйнуючи її душу, позбавляючи шансу на кохання, створення сім’ї. «Спочатку нагуляюсь, а вже потім одружусь» — якщо комусь і вдається втілити цей принцип на практиці, то сімейного щастя чекати марно, розпуста діє як сильна духовна отрута, наповнюючи життя підозрами, ревнощами. Сучасні дівчата не бояться, як колись їхні прабабусі, що громада буде безчестити їхніх батьків за погане виховання доньки, якщо вони втратять цноту до шлюбу і часто самі ініціюють статеві відносини, вважаючи дівоцтво ганьбою.
Боячись бути покинутими, деякі дівчата перебирають стандарти чоловічої поведінки, декларуючи, що чоловіки їм потрібні лише для сексу. Наслідками такої поведінки стають спроби суїциду, затяжні депресії, алкоголізм.
Психологи стверджують: стрес, який переживає дівчина під час дефлорації, настільки сильний, що залишає свій слід у її генетичному коді, змінюючи його. Відомий генетикам принцип теогонії — відбиток першого самця, проявляється і в людському житті. Описано чимало випадків, які підтверджують цю теорію, наприклад, народження темношкірих дітей від білих батьків. Нині доведено, що емоційність першого сексуального контакту має інформаційний вплив і на генетичний код чоловіка. Як приклад — історія, розміщена на одному з православних сайтів: «Юнак з російської глибинки свого часу проходив військову службу у Казахстані. Повертаючись додому, на місцевому вокзалі він познайомився з жінкою легкої поведінки, з якою мав перший у житті сексуальний зв’язок. За кілька років він одружився із землячкою, і та народила йому сина, як дві краплі води схожого на ту випадкову жінку. Весь цей час подружжя жило в місцевості, де не було жодного азіата…».