Дорогі красуні, їсти можна й поменше

0
478

Жінки порівняно з чоловіками мають меншу м’язову масу. У чоловіків м’язи розвиненіші, вищий рівень гормону тестостерон, який сприяє набиранню цієї маси. Обмін речовин у сильної статі теж відбувається швидше. Чоловічий організм значно оперативніше, ніж жіночий, спалює калорії, тому чоловікам потрібно більше енергії.
Наприклад, для підтримання основних обмінних процесів чоловікові у віці від 35 до 40 років вагою 70 кг потрібно приблизно 1650 ккал, а жінці того ж віку й із такою ж масою тіла — близько 1490 ккал. Принагідно: дівчатам і молодичкам необхідно стежити за калорійністю їжі ще й тому, що природа наділила їх додатковим обсягом жирової підшкірної клітковини в ділянці живота і стегон для забезпечення й підтримання репродуктивної функції. Але саме ця «подушка» є ще й «пасткою» для жирів, які «охочіше» відкладаються на жіночих стегнах, а не на чоловічих.
Отже, вельмишановні жіночки! Якщо ваш благовірний попросив ще одну миску борщу чи ще один десяток вареників, не відмовляйте: він справді потребує цього. А вам, дорогі красуні, їсти можна й поменше.