За що люблять білявок

0
458

Із давніх-давен жіноча врода була таємницею і предметом суперечок. Чарівними захоплювалися, від них втрачали розум і наважувалися на відчайдушні вчинки, вони надихали на подвиги та переповнювали серця коханням. Так склалося, що чоловік неодмінно обводить поглядом кожну жінку.
Одних приваблюють яскраві брюнетки, інших — ніжні білявки. Дослідження довели, що чоловіки віддають перевагу блондинкам. Учені стверджують, що саме брюнети люблять білявок. Їхня краса діє на них приголомшливо, адже вони вважаються привабливими й недоступними, невинними і наївними. Жоден інший колір волосся не викликає стільки суперечок і захоплень, не є предметом чоловічого захоплення і жіночої заздрості. Треба зазначити, що в українських народних піснях більше уваги присвячено чорнявкам: «Ой, чорная, си чорна»…
Учені та психологи вважають, що білявки вирізняються якимось особливим характером від жінок з іншим кольором волосся, що світле забарвлення завжди було символом краси, ясності, свіжості. До того ж, світле волосся не так різко підкреслює риси обличчя, завдяки чому блондинки виглядають молодшими. Крім того, такі негативні емоції як злість, досада, ненависть не так помітні на їхніх обличчях. Вони завжди справляють враження жінок ніжних і беззахисних, це вкрай важливо, бо чоловіки не люблять небезпечних особистостей.
До речі, світлі тони зустрічаються рідше, тому цінуються більше, а світле волосся відбиває сонячне світло і здається золотавим. Золото ж — благородний метал, що символізує багатство і владу, чи не тому чоловіки охоче оточують себе білявками? Жінки зі світлим волоссям легко засвоюють природничі науки, мають математичні здібності. Вони можуть зробити блискучу кар’єру в економіці та політиці. Однак природних блондинок, як не прикро, з кожним роком стає все менше. Їхня кількість у світі за останніх п’ятдесят років зменшилася на 20 відсотків. Це в традиційних країнах, де живуть блондинки,— у скандинавських.
Узагалі, чоловіки тягнуться до добрих і турботливих подруг. У жінці чоловіки понад усе цінують самостійність, розум і вміння їх розважати. Потім йдуть почуття гумору, вмінння готувати, дбайливість. Лише після цього — така незаперечна жіноча перевага як доброта. За дослідженнями вчених, існують позитивні кореляції за зростом, інтелектом і негативні — за кольором волосся. Тож високі люблять високих, розумні — розумних, низькі — низьких, водночас брюнети люблять білявок і навпаки. Коли філософу Еммануїлу Канту поставили питання: «Які, на вашу думку, жінки більш схильні до вірності у коханні — брюнетки чи блондинки?»,— він відповів: «Сиві!» Вправи для красивих грудей. Зміцніть м’язи грудної клітини: