Станьте художником власного іміджу

0
236

Перед вами – практичні поради різних жінок щодо того, як бути сексуальними і привабити увагу чоловіків до свого одягу і зовнішнього вигляду. Усе для вас, мої милі подруги!
* Щоразу, коли виходите на вулицю, неодмінно акуратно й гарно вбирайтеся. Навіть якщо йдете по покупки. Я завше наношу легкий макіяж. Якщо ви вдягнені неохайно, то, за неписаним законом, неодмінно зустрінете красивого чоловіка, а він на вас навіть не погляне.
* Не забувайте про спорт. Це робить ваші рухи вільнішими, поліпшує м’язовий тонус, робить тіло сексуальнішим. Грайте у спортивні ігри. І не заради того, щоб вигравати. Я прочитала десь, що теніс – це згода співпрацювати, а не можливість руйнувати. Мені подобається думати так і про сексуальні стосунки.
* Купуйте одяг, який вам пасує. Багато жінок купують речі, які явно не для них, і це одразу впадає у вічі. Носіть такий одяг, у якому почуваєтеся комфортно. Не конче, щоб ваше вбрання приваблювало чоловіків, головне – аби вам було добре. Тоді ви будете упевнені в собі, жіночні й сексуальні.
*  Не забувайте про почуття власної гідності. Ходіть так, ніби ви особлива жінка, упевнена в собі.
* Вигадуйте різні дрібниці для себе. Приміром, носіть сексуальну білизну лишень для того, аби знати, що вона на вас надіта, що внизу, під одягом, ви сексуальні.
* Якщо перед побаченням ви маєте іще трохи часу, замість душу поніжтеся у ванні. Стежте за чистотою волосся й акуратністю зачіски. Якщо ви фарбуєте волосся, не забувайте вчасно підфарбовувати його. Немає нічого гіршого, ніж відрослі чорні корені. Мені видається, що жінки поважного віку з довгим волоссям виглядають вульгарно.
* Куріння – асексуальне.
* Носіть одяг, який злегка підкреслює фігуру. Вільні речі натякають на те, що вам є що приховати. Навіть коли вбираєте вільну блузку, припасуйте до неї поясок, аби підкреслити лінію талії. Вільна одіж тільки вказує, що ви намагаєтеся сховати складки жиру.
* Не фарбуйтеся надто яскраво. Чоловікам це не подобається. Якщо у вас красиві очі, підфарбовуйтеся зі смаком. І неодмінно розтушовуйте рум’яна. Ненавиджу, коли посеред щоки у жінки червона смуга, і вона стає схожою на клоуна. Розтушовуйте їх так, щоби було непомітно.
* Чоловікам подобаються жінки з нафарбованими нігтями. Принаймні четверо чи п’ятеро чоловіків запитували мене: „Чому ти не робиш манікюр?”.
* Я думаю, що на першому побаченні жінці не варто пити пиво. Потрібно взяти більш жіночний напій.
* Чоловікам подобаються красиві тіла та довге волосся. Вони шаленіють від жінок, які вміють красиво танцювати й рухатися плавно і невимушено. Вони люблять тих, хто дає їм можливість виговоритися, хто тепліший та спокійніший, хто багато усміхається. Якщо жінка тепла, щаслива, упевнена в собі, чоловік почувається спокійно та легко з нею.